Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sam Lyczmański przyznał się, że wypaczył wynik więc o czym tu rozmawiać Arked?
    Chcę przeprosić kibiców i piłkarzy Jagiellonii, bo wiem, że wypaczyłem wynik. I niech to będzie takie przepraszam drukowanymi literami. PRZEPRASZAM.
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Arked Zobacz posta
      Playboy, lecz się człowieku.
      Drugi Małecki
      Jeden wysyłał na Cracovię drugi do lekarza

Komentarz

• Słowo DRUK nie jest mu obce

Pawłowski ma niesamowite wejście do Ekstraklasy. Znowu czyste konto i dwie mega setki wybronione.

Komentarz

• To co robi Urban z takim materiałem ludzkim to katastrofa. Niech wraca chłop trenować juniorów.

Komentarz

• Niektórzy chyba nie pamiętają 6 sekund Cabaja
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
              Sam Lyczmański przyznał się, że wypaczył wynik więc o czym tu rozmawiać Arked?
              Czy to Lyczmański wydymał Jagiellonię czy Wisła?

Widzę że kilka osób nie rozróżnia kolorów koszulek...
              MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                Sam Lyczmański przyznał się, że wypaczył wynik więc o czym tu rozmawiać Arked?
                Kwestia jest taka, ze jak drukują Wiśle to jest wszytsko cacy, a jak zaczynają Lechowi albo nie daj Boże nam drukowac to juz jestesmy pupilkami PZPNu i w ogole komisja (L)igi a pozatym to napewno to nie były błędy tylko działanie z premedytacją

Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
                A tak naprawde to tam zadnych walkow sie nie doszukasz.
                Zapomniałes o karnym na Polędwicy w meczu z konfidencką 6? To był dopiero majstersztyk.

Z. no pamietamy pamietamy, jednak pamietamy rownież to, że sedziego wybroniły przepisy gry w piłke nożną.
                Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                  Niektórzy chyba nie pamiętają 6 sekund Cabaja
                  Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  Co sie dziwisz? Punk widzenia zalezy od punktu siedzenia.
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Kocur Zobacz posta
                    Czy to Lyczmański wydymał Jagiellonię czy Wisła?

Widzę że kilka osób nie rozróżnia kolorów koszulek...
                    Drogą kompromisu ustalmy, że i Lyczmański, i Wisła. Jakkolwiek to brzmi.
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Trzeba spojrzeć na to z perspektywy makro. W tej kolejce ekstraklasy o większości wyników zdecydowali sędziowie, więc co się chyba nie halo. Zobaczymy co będzie wyprawiał Stefański do którego w sumie nic nie mam.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                        To co robi Urban z takim materiałem ludzkim to katastrofa. Niech wraca chłop trenować juniorów.
                        Jakim niby materiałem ? Kilka znanych nazwisk (wiecznie młody i kontuzjogenny Pawłowski, bez formy Sernas, P.Rachwał, od tej kolejki Marcin Kowalczyk z boku obrony) a reszta to same no-name-y za przeproszeniem. Lepszy od Podbeskidzia i Cracovii, a dalej ? Poziom ŁKSu (choć oni mają trenera), Bełchatowa, Zabrza i Lechii, czyli jak nie patrzeć walka o utrzymanie w lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                          Z. no pamietamy pamietamy, jednak pamietamy rownież to, że sedziego wybroniły przepisy gry w piłke nożną.
                          Moim zdaniem nie wybroniły. Gdyby Cabaj trzymał piłkę ostentacyjnie minutę czy dwie to można by takie akcje odstawiać. A czy trzymał regulaminowe 6 czy 15 to detal, dzięki któremu byłem świadkiem największego kuriozum jakie kiedykolwiek widziałem na boisku. Nie przesadzajmy.

Co do samej Wisły. To nawet zabawne, że wygrali dzięki takiemu wałkowi. Z własnych obserwacji widzę, że poza Cracovią jest to chyba najbardziej zakompleksiona i poszukująca spisków społeczność kibicowska jaką widziałem. Zawsze przeciwko nim jest warszawska centrala, warszawscy dziennikarze z c+, gazety, warszawska komisja ligi, warszawski pzpn, sędziowie opłaceni przez Warszawę i Poznań. Wisła zawsze wygrywa uczciwie, zawsze przegrywa nieuczciwie. Sprzedali w 93, oszukali ich z PAO, Lech kupił mistrza dwa lata temu, Legia w 2006.

Tym milej, że największy wałek od paru sezonów jest na ich korzyść

A czy ktoś Lyczmańskiego opłacił czy nie to się nie dowiemy. Natomiast jest dobry artykuł na weszło czy dziś są kupowane mecze w naszej lidze. Może są, może nie. W sumie czemu miałby nie być, skoro w czasie największej korupcyjnej wpadki Cracovia się umawiała z Lubinem? Mnóstwo jest oszustów i cwaniaków, czemu więc miałoby ich nie być w piłce?

Gdyby to połączyć z faktem, że Wisła bardzo, ale to bardzo potrzebowała punktów (po ostatnich porażkach), mając w perspektywie mecz z Fulham... Może nawet nie Wisła, a sam Maaskant. Biorąc pod uwagę, że tylko dwaj sędziowie na boisku tego 'nie widzieli' i to dwa razy przeciwko Jadze, biorąc pod uwagę, że Maaskant po meczu był z kolei jedynym, który twierdził, że faulu nie było.

Może posmarował sędziemu tysiaka czy pięć w przerwie, by ratować dupę. A może nie. Ważne, że jak następnym razem społeczność wiślacka znowu wykryje spisek i ewidentny układ warszawskiej centrali i wszystkiego co związane z Legią przeciwko sobie.... to będzie można ich zwyczajnie wyśmiać
                          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Piję do tego: "A co do Wisły to jest tak od lat. W lidze ciągną ich za uszy, grają w dwunastu". To jest jakaś totalna bzdura. A Playboy wypisuje rzeczy w tym tonie co kolejka. Najśmieszniejsze jest to, że tacy ludzie są na każdym forum. U nas spora grupa wciąż wierzy w to, że "warszawka" chce nas wydymać, a sędziowie i PZPN wciąż pomagają Legii. Tacy sami agenci są na forum Lecha. Sen wariata. Prawda jest taka, że Wisła, Legia i Lech jadą w tym wypadku na tym samym wózku bo sędziowie, którzy nie mają jaj, często boją się gwizdać przeciwko wielkim i medialnym klubom.

Co do konkretnego meczu z Jagiellonią to sędzia był potwornie słaby i popełniał żenujące błędy (również przeciwko Wiśle), które niestety wpłynęły na wynik meczu. Czuję w tym wypadku ogromny niesmak.

Jeśli chodzi o rozwiązanie problemu z sędziami to chyba jedynym sensownym rozwiązaniem jest wykorzystanie powtórek. Sędziowanie w ligach zagranicznych też czasami zakrawa na kpine.
                            Ostatnio edytowany przez Arked; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Po burzy słońce...

Komentarz

• Urban leci. Nie chcę się spierać, ale Lubin spokojnie ma skład na miejsca 8-12.

Komentarz

• Co by ten złodziej nie mówił to ja nie wierzę, że jest aż tak ślepy. Tak samo jak liniowy. Fulham w uczciwej walce ich zmiecie. Kolejna ich kompromitacja. Ciekawe czy chociaż jeden punkcik ugrają?
                                Ostatnio edytowany przez Playboy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X