Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
    To może ty sprawdź jeszcze raz? Tylko dziel przez 5, a nie 4.
    4 x 20% = 0.8 czyli 4 + 20% z 4 = 4.8

4 x 25% = 1 czyli 4 + 25% z 4 = 5

Nie dziękuj.
    Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Dawno tak ch.jowego meczu nie widziałem, z jednej strony drewno, z drugiej płaczące gwiazdy kierowane przez trenerskiego pajaca w gajerku. Bez atmosfery na trybunach dobitnie rzuca się w oczy beznadziejny poziom naszej ligi.

Komentarz

• Ja pierdole i pomyśleć ze kiedyś niektórzy u nas mieli ciśnienie na sprowadzenie tego Hernaniego do nas...
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
          Jeśli już to o 20 procent

Nigdy nie jest zbyt późno by się uczyć
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• "Kiedyś był taki Czech, Koller."

Komentarz

• Pedałkowi się prawie udało mecz posiędziować. Musiał jednak błysnąć na koniec. To jest jednak popierdoleniec.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                Pedałkowi się prawie udało mecz posiędziować. Musiał jednak błysnąć na koniec. To jest jednak popierdoleniec.
                Nie ma chyba drugiego takie "sprawiedliwego" jak on... mnie to aż dziw bierze, że on się nie załapał do Wrocławia i to w pierwszym rzucie razem z Fijarczykiem i resztą ferajny. Ten sędzia podnosi ciśnienie jak żaden inny...
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Mowa o tej drugiej żółtej dla Korzyma, którą przed chwilą w skrótach pokazywali czy jeszcze coś odwalił dodatkowo?

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                    Bez atmosfery na trybunach dobitnie rzuca się w oczy beznadziejny poziom naszej ligi.
                    Niestety . W tym samym czasie leciał mecz drugiej ligi angielskiej i patrzyłem trochę tu trochę tam, aż w końcu zostałem na drugiej lidze angielskiej. Nie ma tam jakichś wybitnych piłkarzy, ale grają tak szybko, że nie sposób się nudzić (a komentator jeszcze narzekał, że za wolno grają ). No i doping kibiców Leeds był niczego sobie .

P.S. @Nevermind zawile mu te procenty wytłumaczyłeś, rzeczy na poziomie podstawówki należy tłumaczyć klarowniej . Kluczem jak sądzę jest O 25% więcej.
                    Ostatnio edytowany przez BlackAdder; [ARG:4 UNDEFINED].
                    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                      Poziom, poziomem ale najwazniejsze ze garbate nochale znów w ryj. Moze wkoncu spadną.
                      Jest na to w tym sezonie duża szansa oby tylko jak najdłużej trzymali Pasieke Szatałow jaki jest taki jest ale od Pasieki chyba jest lepszym trenerem :

Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                      Bez atmosfery na trybunach (Lecha)

Chyba koniec protestu

Zamieszczone przez Grypy Kibicowskie
                      Sprawdzimy czy możliwy jest powrót do w miarę normalnego dopingu. Do Gdańska jedziemy z flagami, w barwach i dopingujemy cały mecz.Tak samo na Lech – Legia, jedziemy z dopingiem przez 90 minut.
                      Po tych dwóch meczach zapadnie decyzja czy doping wraca na dobre, czy nadal będzie smutno na trybunach. Niestety nie wszystko w tej kwestii zależy od nas.
                      Ostatnio edytowany przez Senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Się normalnie zdziwiłem, że "sprawdzanie" prowadzenia normalnego dopingu wypada na mecz z Legią.

Komentarz

• Wojciechowski:
                          Nie będzie kolejnego trenera po Jacku Zielińskim. Jeśli zaczną przegrywać, to po prostu odejdę
                          Coś nie wierzę za bardzo.
                          Ostatnio edytowany przez cisza954; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dziś w Bełchatowie chyba negatywny rekord frekwencji w sezonie.
                            Mogliby dać już sobie spokój z Ekstraklasą przy takim zainteresowaniu mieszkańców. Szczerze mówiąc bardziej im życzę spadku niż np. Cracovii, którą jak widzę większość z Was chętnie widziałaby w niższej klasie.

Edit. Ale akurat w tym meczu życzę im jak najlepiej . 1:0.
                            Ostatnio edytowany przez Tom Kruz; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• 2:0 tego to mało kto się spodziewał. Jak dla mnie tak może zostać do końca.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta

Się normalnie zdziwiłem, że "sprawdzanie" prowadzenia normalnego dopingu wypada na mecz z Legią.
                                i pewnie to ich "sprawdzanie" będzie zależało od wyniku meczu
                                zarówno w Gdańsku, jak i tym bardziej w meczu z Nami.
                                Daj Boże dwie porażki to doping szybko nie wróci na "pyra stadium"
                                -Co Cię jeszcze trzyma w tym kraju?
                                -Legia!

Komentarz

Pracuję...
                                X