Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Ataman Zobacz posta
    Jest kilka klubów które z pewnością mogą się bardziej wstydzić pustek na trybunach. Np. Śląsk.

8. Śląsk Wrocław - 7 750 (4 mecze, łącznie 31 000)
    Stadion przy Oporowskiej - 8346 pojemność
    Średnie wypełnienie: 93%

Fakt jest się czego wstydzić ;]
    Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• to ten pocisk akurat kulą w płot co nie zmienia faktu, że w Kielcach wygląda to dobrze, a jak nie do Śląska to do kogoś innego mogę się spokojnie dojebać ;P

Komentarz

• po 9 kolejkach:
        1. Lechia Gdańsk - 23 236 (4 mecze)
        2. Legia Warszawa - 19 938 (4 mecze)
        3. Wisła Kraków - 13 483 (4 mecze)
        4. Lech Poznań - 10 833 (3 mecze)
        5. Cracovia Kraków - 10 001 (5 meczów)
        6. Korona Kielce - 8 239 (5 meczów)
        7. Śląsk Wrocław - 7 800 (5 meczów)
        8. KGHM Zagłębie Lubin - 7 074 (4 mecze)
        9. Widzew Łódź - 6 825 (4 mecze)
        10. Ruch Chorzów - 5 000 (5 meczów)
        11. Jagiellonia Białystok - 3 944 (5 mecze)
        12. Polonia Warszawa - 3 633 (6 mecze)
        13. Podbeskidzie Bielsko-Biała - 3 500 (5 mecze)
        14. Górnik Zabrze - 3 500 (4 mecze)
        15. PGE GKS Bełchatów - 2 450 (4 mecze)
        16. ŁKS Łódź - 1375 (4 mecze)
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
          Stadion przy Oporowskiej - 8346 pojemność
          Średnie wypełnienie: 93%

Fakt jest się czego wstydzić ;]
          Procenty procentami, ale w tak dużym mieście jak Wrocław to powinno biletów brakować na każdy mecz przy takiej pojemności stadionu (od tych 8346 jeszcze sobie odlicz 476 dla gości)

Komentarz

• Na mecze Legii przed protestem, podczas spotkań niższej rangi biletów też nie brakowało

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              Moim zdaniem nie do końca mit, frekwencja na Lechu w minionym sezonie była generalnie prawie zawsze poniżej 20k na lidze, a na LE chętnych więcej niż biletów...Choć w przypadku Korony, jest jak mówicie.
              Gerenalnie to glupoty gadasz i malo wiesz co i jak.

Komentarz

• Ty jihad ... ochłoń trochę, regulamin poczytaj na początek. Tu nie piaskownica ...

E: ... uciekł
                Ostatnio edytowany przez Yanks; [ARG:4 UNDEFINED].
                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez Rybak007 Zobacz posta
                  Gerenalnie to glupoty gadasz i malo wiesz co i jak.
                  Oświeć mnie więc. Opieram się na suchych faktach pisząc o Lechu sprzed sezonu, więc nie wiem o co ci chodzi.

Komentarz

• Lech pierwsze mecze gral przy pojemnosci 13700 widzow, ostatnie dwa to juz protest stad nizsza frekwencja, wiec srednia i tak wychodzi ponad 20K. Teraz odlicz te mecze i zobacz ile meczy bylo "generalnie prawie zawsze poniżej 20k"

Na Koronie co chwile zawijaja kiboli, dziwie sie im ze jeszcze prowadza doping.

kierownik_lodowiska, nie chce mi sie wchodzic w statystyki, ale w Warszawie jest ok 3 razy wiecej mieszkancow, policz 8Kx3 i zobacz czy na Legie przychodzi 24K i czy brakuje co mecz biletow

e: Lechita
                    Ostatnio edytowany przez Rybak007; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Rybak007, w kwestii technicznej - Ty nie jesteś z Lecha? Jeśli tak, to byś poprosił o zmianę podpisu pod nickiem.

Komentarz

• A ja tam sie nie znam na jakis podpisach czy cos, jak komus sie chce to niech zmieni mi na"nieglosuje_na_po"

Komentarz

• Mimo, że nie jest to aż tak istotne w tej dyskusji to lekko sprostuję te statystyki liczby widzów po 9 kolejkach. Lech w tym sezonie zagrał dopiero dwa mecze na stadionie przy Bułgarskiej.
                          Z Wisłą (18.200) i Jagiellonią (10.389). Mecz we Wronkach z Ruchem zaniża statystykę, co nie zmienia faktu, że frekwencja przy Bułgarskiej w porównaniu do zeszłego sezonu jest dużo niższa.

Komentarz

A ja tam sie nie znam na jakis podpisach czy cos, jak komus sie chce to niech zmieni mi na"nieglosuje_na_po"
                            no ale tak gwoli jasności - jesteś legionistą czy lechitą?

Komentarz

e: Lechita

Zamieszczone przez Rybak007 Zobacz posta
                              A ja tam sie nie znam na jakis podpisach czy cos, jak komus sie chce to niech zmieni mi na"nieglosuje_na_po"
                              http://forum.legionisci.com/showthread.php?p=873289#post873289

Ewentualnie jakoś w podpisie na dole zaznacz (panel użytkownika -> edytuj podpis), że jesteś z Lecha. Dobrze wiedzieć z przedstawicielem jakiego klubu pisze się na forum.

Żeby nie nabijać. Coś z kulis ESA za Przeglądem.
                              Nie udało się odwołać Andrzeja Rusko z funkcji prezesa zarządu Ekstraklasy SA. Była to już piąta próba w tym roku.
                              Andrzej Rusko jako prezes Ekstraklasy w ubiegłym tygodniu już wisiał na włosku, ale próba kolejnego zamachu spaliła na panewce. Uratował go Grzegorz Lato, który najpierw obiecał poprzeć wniosek o dymisję, lecz potem się rozmyślił. Wtajemniczeni twierdzą, że prezes PZPN nie dotrzymał słowa danego właścicielowi Lecha Poznań Jackowi Rutkowskiemu, który w zamian za dymisję Ruski wycofał z rady nadzorczej spółki dyżurnego krytyka Laty Jacka Masiotę. – Rusko uratował się już piąty raz w tym roku, ale na pewno będą kolejne próby zmiany szefa – usłyszeliśmy od jednego ligowych działaczy.
                              Gra o prezesa Ruskę to w gruncie rzeczy walka o wpływ na tworzoną Ekstraklasę TV (chodzi o formułę pakietu kanałów tematycznych z ekstraklasowymi meczami, które mogłyby być kupowane przez dowolne platformy cyfrowe i kablówki). Lech Poznań i Legia Warszawa zamierzają więc utrącić Ruskę, którym trudno sterować (na dodatek kojarzony jest z Polsatem, choć już od dawna nie ma w nim udziałów) i obsadzić stanowisko bardziej przewidywalnym człowiekiem. Tyle że takiego kandydata na razie nie ma. Podobno właśnie ten fakt sprawił, że Lato wstrzymał się z osłabianiem pozycji Ruski. – Pokażcie mi następcę, to ewentualnie porozmawiamy o dymisji obecnego szefa – miał mówić do jego przeciwników.

Komentarz

• Lech Poznań - Korona Kielce:
                                sędzia Robert Małek

ciekawe jaki będzie wynik
                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Pracuję...
                                X