Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• co Wy tak Wisłą żyjecie?
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Danoo Zobacz posta
      Ale zajebista kolejka pod względem sportowym
      Zgadzam się. Dużo ciekawych meczy, nawet taki Widzew - Jagiellonia, który myślałem, że będzie mega nudny.

Ruch nieźle gra. Jak dziś wygra to będzie (!) 4 zwycięstwo z rzędu.

Komentarz

• Ole, To My kibole!

Komentarz

• Tak czy siak wygrają.

Komentarz

• no nie zasługują na to
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
              no nie zasługują na to
              Ale przecież Wisła słynie z tego, że w 70 procentach meczow wcale nie są lepsi,a wygrywają. Tylko potem przychodzą puchary i wpierdol za wpierdolem.

Komentarz

• W Chorzowie remis to maks co możemy wyciągnąć. Czyli pewnie przegramy.
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Ha ha ha ku*wa piłka sama skacze czy ten fart kiedyś się Maaskantowi skończy?

Komentarz

• A to ***** fartuchy
                    Ole, To My kibole!

Komentarz

• Parejko mistrz

Komentarz

• Powiem wam, że jestem optymistą przed meczem z Wisłą
                        http://www.portal-pisarski.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                          Ha ha ha ku*wa piłka sama skacze czy ten fart kiedyś się Maaskantowi skończy?
                          Mam nadzieję że za tydzień .

Komentarz

• Nie no ta podskakująca w polu karnym Wisły piłka mnie rozwaliła. Trzeba jednak Wiśle oddać ze fuks, nie fuks potrafią takie Ruchy u siebie ogrywać. Nas tak grający Ruch na wiosnę ograł 3-2, dzisiaj z tak samo grającą, jak my wtedy, Wisłą przegrał 2-3. Taka jest różnica między nami a krakowianami.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Bo Wisła od lat ma niesamowity talent ojebywania polskich przeciwników i wygrywania ligi, niezależnie od poziomu padaki jaki prezentuje. Za to w pucharach mają zupełnie na odwrót.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                                Nie no ta podskakująca w polu karnym Wisły piłka mnie rozwaliła. Trzeba jednak Wiśle oddać ze fuks, nie fuks potrafią takie Ruchy u siebie ogrywać. Nas tak grający Ruch na wiosnę ograł 3-2, dzisiaj z tak samo grającą, jak my wtedy, Wisłą przegrał 2-3. Taka jest różnica między nami a krakowianami.
                                Wydaje mi się, że różnica polega na czymś innym. Gdy Wisła dostała bramkę na 2:2 coś tam próbowała jeszcze działać z przodu, natomiast gdy my dostaliśmy na 2:2, nasi zarazili się charakterem od trenejro, stali i czekali aż Ruch wbije następną.
                                Fart Wisły prędzej czy później się skończy i los się odwróci (jak to było z nami w zeszłym sezonie)

Komentarz

Pracuję...
                                X