Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W temacie o strojach piłkarzy Legii sporo mówiło się o tym, że fajne są klasyczne stroje z kołnierzykiem. Muszę przyznać, że Wisła w tym sezonie ma stroje całkiem w pizdeczkę:

klasyczne, bez żadnych zbędnych "wstawek" po bokach, proste. Białe z czarnym kołnierzykiem i zielone z białym

Komentarz

• Mi tam te kołnierzyki się nie podobają. Widziałem w nich Wisłę raz i wydawały mi się przy duże. Wolę bez nich.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
        To Urbana niech bierze Cracovia. W końcu u nas tyyyylu zajebistych trenerów, że nie ma w czym wybierać, a za monitorem tysiące "mądrzejszych" od Guardiolów, Mourinhów i Ancelottich.
        Trenerem Cracovi jest teraz D.Pasieka.
        Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• za weszło:

Piłkarze Jagiellonii dostali za swoje. W czwartek trener Czesław Michniewicz zarządził symulację meczu z Ruchem Zdzieszowice. Symulacja była dość dokładna - zawodnicy ustawili się na swoich pozycjach na murawie, a następnie... stali. Tak jak stali w spotkaniu Pucharu Polski. Stali pełne 90 minut, z piętnastominutową przerwą, plus późniejszy doliczony czas gry. Mieli zakaz siadania, zakaz rozmów. No i nie było piłki. Czyli w sumie wszystko się zgadzało, bo w meczu PP piłka była u przeciwników. Michniewicz chodził po boisku z zegarkiem i mówił mniej więcej tak: - 70 minuta, 2:1 dla Ruchu. Można wyrównać, ale niestety stoicie w miejscu.

To oczywiście była tylko część zajęć. Ponadto zawodnicy mieli bardzo mocny trening, łącznie na boisku spędzili cztery godziny.

- Doskonaliliśmy taktykę z meczu w Zdzieszowicach - gorzko zażartował Michniewicz w rozmowie z "Kurierem Porannym". I dodał: - Piłkarze skompromitowali klub, siebie i mnie. To nie może tak po nich spłynąć. Za rok, dwa pójdą pewnie grać gdzie indziej, ale niech pamiętają, że uczestniczyli w tym meczu.

Dodatkowo piłkarze obejrzeli swoje popisy ze środy wieczorem na wideo, czyli łagodnie to ujmując - nie mieli najlepszego dnia.

W niedzielę "Jaga" zagra z Widzewem.
          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Szacun, gdyby taki zabieg chociaż raz w miesiącu przeprowadziłby Maciuś, to nie trzeba by było nonstop drążyć tematu dodatkowej mobilizacji.

PS. Gdyby kołnierzyki na strojach Wisły byłyby z 2-3cm krótsze, to może by mi się one spodobały.

@Aryam, sądzę że jego niesforny charakter powinien właśnie obrócić się wobec przeciwników, kiedy on sam zrozumiałby że to jest Legia i "nie ma opierdalania się", takie proste zobrazowanie sytuacji jaka powinna panować w Legii, a jej nie ma, może zapaliłoby jakieś zielone światełko w jego głowie i poczułby respekt do środowiska, które sam też reprezentuje.
            Ostatnio edytowany przez Breados; 28196.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
              Szacun, gdyby taki zabieg chociaż raz w miesiącu przeprowadziłby Maciuś, to nie trzeba by było nonstop drążyć tematu dodatkowej mobilizacji.
              Wyobrażam sobie minę Ljuboji

Komentarz

• Zamieszczone przez Aryam Zobacz posta
                Wyobrażam sobie minę Ljuboji
                A co to jakaś święta krowa jest?

Maciek woli się z nimi cackać i " "Panowie, ale rozmawiamy ze sobą".
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
                  A co to jakaś święta krowa jest?
                  Dla Maćka jest świętą krową
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Ciekawi mnie jak po takim treningu Jagiellonia zagra z Widzewem

Komentarz

• Zamieszczone przez legart Zobacz posta
                      Ciekawi mnie jak po takim treningu Jagiellonia zagra z Widzewem
                      Na stojąco.
                      My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• oglądam mecz Podbeskidzia z Lechią i zastanawiam się jak ta drużyna mogła z nami wygrać i strzelić nam 2 gole. Swoją drogą obie drużyny prezentują A-klasowy football )

Komentarz

• Podbeskidzie to fatum dla drużyn zaczynających się na litery Le.
                          Dyplomacja - to powiedzieć komuś s*pierdalaj tak aby poczuł podniecenie na samą myśl o zbliżającej się podróży.

Komentarz

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
                            oglądam mecz Podbeskidzia z Lechią i zastanawiam się jak ta drużyna mogła z nami wygrać i strzelić nam 2 gole. Swoją drogą obie drużyny prezentują A-klasowy football )
                            Ja nie wytrzymałem tego widowiska Masakra.

Komentarz

• Kafarski pewnie out. Długo się trzymał
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez MaCieJeWski Zobacz posta
                                Podbeskidzie to fatum dla drużyn zaczynających się na litery Le.
                                To będzie trzeba się wybrać do buka jak będą grać z Lechem

Komentarz

Pracuję...
                                X