Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• cudzą frekwencją sie nie zajmujcie.
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      cudzą frekwencją sie nie zajmujcie.
      To jest temat 'Ekstraklasa'... czemu mieliby nie dyskutować o frekwencji w Ekstraklasie

Komentarz

• Zamieszczone przez Rico Zobacz posta
        Na ostatnią w lidze Cracovie , która co sezon walczy o utrzymanie chodzi niewiele mniej kibiców jak na Wisłe- ciekawe.

Na Cracovie bilety są od 5 zł do 10 zł a kobiety i dzieci do 18roku zycia wchodzą za darmo.
        p.s oczywiśćie ja taką strategie marketingową jak najbardziej popieram, wręćz im zazdroszcze tego.

U Nas frekwencja 11200 - bilety drogie, nie każdego stać by wydawać tyle kasy na dwa mecze w tygodniu -niestety takie czasy. Frekwencja jak dla mnie przyzwoita, doping w miare ok.

Komentarz

• Zamieszczone przez Aryam Zobacz posta
          To jest temat 'Ekstraklasa'... czemu mieliby nie dyskutować o frekwencji w Ekstraklasie

chociazby dlatego,że żeby je porównywać trzeba by wyjść od informacji dot. pory meczu, cen itp. itd.

lekko nieporównywalne realia po prostu.

a poza tym zwyczajnie wkur.wia mnie dopieprzanie się do cudzej frekwencji lub tez stylu gry na zasadzie nie krytycznej oceny ale głupiej szydery.

Gdybysmy teraz grali u siebie z Bełchatowem w nastepny poniedziałek niektórym pewnie zrobiłoby się głupio,że śmiali sie z cudzych 13 tysiecy.
          ...ta ziemia do Polski należy
          choć Polska daleko jest stąd,
          bo wolność krzyżami się mierzy
          historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Bełchatów jest bardzo słaby.
            Zobaczymy w sobotę. Znowu wylezie Żewłakow, nam zabraknie koncentracji i znowu Rybus będzie zdziwiony, a Rado będzie postulował wyciągniecie wniosków...
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wisła i Biton w tym sezonie w lidze to jakiś ewenement na skalę światową.
              Nie przypominam sobie takiej sytuacji, aby po 7 kolejkach i strzeleniu 6 goli (przy braku samobójów) na liście strzelców danego klubu figurował jeden zawodnik. Rozumiem jak klub w 7 meczach strzela 1-4 goli, ale 6? Może w niższych ligach były takie przypadki.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Bełchatów jest bardzo słaby.
                Niestety uciekają nam...
                Co do uciekania, to patrzmy lepiej pod własne nogi. Bo na razie co krok się wypierdalamy... Dopiero jak się podniesiemy i zaczniemy biec, to możemy zacząć się zastanawiać, czy ktoś nie mógłby się gdzieś potknąć.
                I owszem, Bełchatów jest słaby ale mają ogromne serce do walki. Na Wisłę nie wystarczyło, ale na nasze gwiazdeczki może niestety wystarczyć, tym bardziej, że grają u siebie. Jak dodamy do tego, że przed gwiazdeczkami bardziej kasowy i prestiżowy mecz z tuzami europejskiej piłki czyli Hapoelem, to jest oczywiste, że Legii w Bełchatowie będzie bardzo ciężko.
                "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Oczywiście mówiąc bardzo słaby miałem na myśli w kontekście tego spotkania (z Wisłą). Teraz będzie inaczej, grają u siebie jak wspomnieliście. Poza tym pojedynek braci Żewłakow też jest dla nas 'niekorzystny', bo już Michał wypowiadał się jaki to będzie dla niego ważny i ciekawy mecz. A w meczu z Polonią wszyscy widzieliśmy jak się skończyło (podobne wypowiedzi, sentymenty itd).

Mieliśmy komfortową sytuacje na początku sezonu, bo właśnie mogliśmy patrzyć tylko na siebie. A teraz już gonimy.
                  Swoją drogą trzeba mieć talent żeby z taką dokładnością powtarzać wyniki... bilans 3-0-3, znowu tylko my nie zremisowaliśmy.
                  Ostatnio edytowany przez Aryam; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                    Tak swoją drogą, to wynik 2:0 a na trybunach stypa jakby spadali z ligi.
                    Chyba cie pojebało
                    1927 1928 1949 1950 1978 1999 2001 2003 2004 2005 2008 2009 2011

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                      Dziwne, zwłaszcza ze sieja propagandową teze ze sa najlepsi w Polsce
                      Pierwsze słyszę.

p.s.
                      Z okazji rocznicy napaści Związku Sowieckiego na Polskę (17 września 1939 r.), kibice Wisły wywiesili na II połowę transparent z przekreślonym sierpem i młotem, a także napisem: "Chwała obrońcom ojczyzny". Nie spodobała się ona delegatowi PZPN-u. Szef zabezpieczenia meczów Kazimierz Antkowiak negocjował z kibicami, by zdjęli napis, ale nic nie wskórał. Kibice zaśpiewali "Precz z komuną!".
                      Ostatnio edytowany przez Esk; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Wisła zrobiła swoje, po prostu wypunktowała Bełchatów.

Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Pierwsza bramka Bitona bardzo ładna , druga to już zasługa bramkarza GKSu . Ciekawe jest to że Biton zdobył 100% bramek dla Wisły w tym sezonie .

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                            Ciekawe jest to że Biton zdobył 100% bramek dla Wisły w tym sezonie .
                            A najlepsze jest to, że pewne miejsce w składzie to ma obecnie kontuzjowany Genkov, który jest bardzo przeciętnym zawodnikiem i gdyby nie Biton to Wisła miałaby zero strzelonych bramek (?).

Komentarz

• Biton to ich najlepszy grajek w tej chwili a w meczach Apoelem nie zagrał ani minuty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kamson Zobacz posta
                                Chyba cie pojebało
                                Nie mam zamiaru wyciągać żadnych wniosków z waszego podwórka, bo szczerze wyżej postawionych ekip dla mnie w Polsce od was jest przynajmniej z 10, ale niewiele wczorajszej atmosferze brakowało do tej, z meczu Górnika z Dyskopolo, kiedy spadali z ligi.

W obecnym jednak czasie trudno być obiektywnym, kiedy faktycznie okres dla nas, kiboli jest ciężki i są pewne sprawy na których trzeba się jednak bardziej skoncentrować. Frekwencji również nie oceniam, bo ta nijak się ma do zaangażowania ludzi w młynie, która wg. mnie jest u was nienajlepsza. Jeśli się jednak mylę, to podaj mi proszę kontrargumenty i na przyszłość się przymknę

@rey, oglądając mecz Wisły wczoraj, a chociażby z Litexem, to już nie będę porównywał decybeli wydobywających się z głośników bo rzeczywistości nie odzwierciedli to nawet w połowie, ale mimo wszystko wrażenia odsłuchowe w moim przypadku różnicą były kolosalną. Zaś jeśli chodzi o Górnik, to relacji z tamtego dnia było mnóstwo, tak samo jak i materiałów wideo, z czego wielką smutę odczuć można tam było wprost.

Tak czy inaczej NIE OCENIAM, a wyrażam swoją opinię, obiektywnym w tym przypadku nie można być. Napisałem tylko swoje odczucie które nawiązywały do tego, że Wisła miała wczoraj stypę na meczu, to na odpowiedź Kamsona że mnie pojebało, chciałem po prostu usłyszeć zaprzeczenie mojej teorii z ust jakiegoś Wiślaka, tyle. Z porównywaniem atmosfer tym razem mogłem faktycznie przesadzić, następnym razem sobie daruję
                                Ostatnio edytowany przez Breados; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X