Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez cisza954 Zobacz posta
    Zagłębie Lubin uważane przed sezonem za czarnego konia rozgrywek.
    Jeżeli nie uda im się ta sztuka do 23 listopada, to jestem jakoś dziwnie spokojny o to, że w tym dniu ich kiepska passa się momentalnie skończy.
    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Górnik dyma Lechię, Lechia dyma Wisłę, Wisła dyma Lecha, Lech dyma Podbeskidzie, które dyma nas, a my dymamy bez większego problemu Górnik. Ja tu naprawdę nic nie rozumiem

e: oho, moja wyliczanka zaczyna tracić sens
      Ostatnio edytowany przez Cielo; 34695.
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
        Górnik dyma Lechię, Lechia dyma Wisłę, Wisła dyma Lecha, Lech dyma Podbeskidzie, które dyma nas, a my dymamy bez większego problemu Górnik. Ja tu naprawdę nic nie rozumiem

e: oho, moja wyliczanka zaczyna tracić sens
        Mecz meczowi nierówny

Komentarz

• 2:1 dla Lechii już.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Jak sie utrzyma to drugi raz w karierze trafię wynik w typerku
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• ale karny z du.py
              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Wlasnie karny ewidentny. Blad w przyjeciu. Gdyby nie reka pilka przeszlaby dalej do napastnika. Takie reki wlasnie powinno sie gwizdac

Komentarz

• od uda by się odbiła

Komentarz

• Dodam, ze miał korzyśc z tego zagrania. Dla mnie równiez karny słuszny.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
                      Jak sie utrzyma to drugi raz w karierze trafię wynik w typerku
                      Mnie ten wynik uratuje, bo będzie 5pkt. zamiast 2

Komentarz

• Karny niesłusznie podyktowany. Piłka spadła zaraz zza głowy wyskakującego zawodnika Lechii, Danch nie miał czasu na reakcję.. poza tym nie było ruchu do piłki.

Górnik też swoje sytuacje miał, 2 słupki, a zwłaszcza ten w ostatniej akcji Pazdana i byłby remis.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Ładnie zagrał Górnik lecz zabrakło szczęścia w tej 93 minucie. Lechia teraz ma bardzo piękny stadion najładniejszy w Polsce, a nie wykorzystuje tych możliwości w Ekstraklasie, wgl jak by Lechia spadła do 1 ligi to by była tragedia więc Polonia Wa-wa oraz Cracovia niech spada do 1 ligi, a Pogoń Szczecin oraz Dolcan Ząbki niech wejdzie do Ekstraklasy!

Komentarz

• no tak bo Dolcan to ma stadion ful wypas

Komentarz

• Ręka to ręka, umyślna czy nie powinno się gwizdać a jakieś pojebane interpretacje przepisów się uskutecznia. Tylko jebitna ręka przy ciele (np. zasłonięte jajka w murze) która i tak by nic nie zmieniła w locie piłki jest wg mnie nie do gwizdania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
                                Ręka to ręka, umyślna czy nie powinno się gwizdać a jakieś pojebane interpretacje przepisów się uskutecznia. Tylko jebitna ręka przy ciele (np. zasłonięte jajka w murze) która i tak by nic nie zmieniła w locie piłki jest wg mnie nie do gwizdania.
                                Takie gwizdanie każdego zagrania ręką to byłaby jakaś paranoja. Pamiętam jak kiedyś Baggio specjalnie podbił piłę i nastrzelił rękę żeby dostać karnego.

Niech gwiżdzą ale z głową. W tej sytuacji nie powinien dawać karnego.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X