Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jak my tego nie wykorzystamy i to na dodatek z LKS-em, to beda jaja.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
      Z graczy Śląska, to i Lenczyk ma problem żeby stworzyć dobrą drużynę. Od początku dla mnie pomyłką było "wzmocnienie" defensywy Pietrasiakiem i Wasilukiem. Dziwię się, że Solorz tak mało inwestuje w ten klub, który ma takie ambicje. Swoją drogą Śląsk też sporo traci na grze bez Kaźmierczaka.

EDIT: Już 0:2, wynik najwidoczniej idzie mi się je*ać.
      Gdzie ty ten problem widzisz? Przecież Śląsk, odkąd objął go Lenczyk, zdobył w lidze najwięcej punktów, o 4 więcej niż Wisła(zakładając, że dziś Śląsk przegra).

Komentarz

• No i? Śląsk nie gra jakiejś widowiskowej piłki, po prostu spełniają dobrze założenia taktyczne wyznaczone przez Lenczyka. Nie mają w drużynie indywidualności, kiedy Mila ma gorszy dzień to ich wartość zawodników jest na równi z zabrzańskim Górnikiem. Tak swoją drogą, to zauważyłem że Śląsk to chyba najsłabiej dopingująca ekipa kiedy na murawie nie idzie, dziś najlepiej wychodzą im pieśni antywidzewskie.

Komentarz

• 1-2. Patrząc dzisiaj na Śląsk nie wiem jak mogliśmy z nimi przegrać.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
            1-2. Patrząc dzisiaj na Śląsk nie wiem jak mogliśmy z nimi przegrać.
            Za pewnie tamten mecz był elementem taktycznym, przed Spartakiem, by zaskoczyć przeciwnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez gizo Zobacz posta
              1-2. Patrząc dzisiaj na Śląsk nie wiem jak mogliśmy z nimi przegrać.
              Przy okazji tego gola na 1:2 widać jaki ogromny chaos jest w sędziowaniu i brak konsekwencji wśród sędziów. Ogólnie cała ta wspominana duża swoboda sędziów w interpretacji sytuacji.
              Nie szukając daleko, sędzia piątkowego spotkania Zagłębie Lubin - Cracovia Radosław Trochimiuk w podobnej sytuacji odgwizdał faul na obrońcy. Wtedy przeważały głosy, że bramka była zdobyta prawidłowo.
              Dla mnie obie bramki są prawidłowe, i ta dzisiejsza i piątkowa ale chyba Cracovia może czuć się poszkodowana

Komentarz

• za mało z siebie dali nasi w meczu ze Śląskiem środek z tego co pamiętam nic nie walczył. Za bardzo myśleli już o Spartaku pewnie.
                Nigdy nie wiesz co się stanie

Komentarz

• No i? Śląsk nie gra jakiejś widowiskowej piłki, po prostu spełniają dobrze założenia taktyczne wyznaczone przez Lenczyka. Nie mają w drużynie indywidualności, kiedy Mila ma gorszy dzień to ich wartość zawodników jest na równi z zabrzańskim Górnikiem. Tak swoją drogą, to zauważyłem że Śląsk to chyba najsłabiej dopingująca ekipa kiedy na murawie nie idzie, dziś najlepiej wychodzą im pieśni antywidzewskie.
                  Pamiętaj, że dwóch ich kluczowych zawodników - Kaźmierczak i Fojut - jest połamanych. Natomiast zgodzę się, że wzmocnienie Pietrasiakiem i Wasilukiem to typowe "Lenczykowe" wzmocnienia. Gdzieś tam sobie Lenczyk sto lat temu ubzdurał, że zrobi z tych młodzych utalentowanych chłopców piłkarzy i do dziś próbuje... Voskamp jest w sumie ciekawym wzmocnieniem, ale na potrzeby ekipy która ma grać o najwyższe cele w lidze to jednak sporo za mało. Poza tym jako obcokrajowiec pewnie wkrótce pokłóci się z Lenczykiem, bo będzie wątpił w to, że przerzucanie piłki lekarskiej z jednej strony boiska na drugą cały tydzień to nie jest dobry trening piłkarski

Natomiast bzdurą jest, że zawodnicy Śląska to odpowiednik zawodników Zabrza. Absurdalne porównanie. Śląsk ma kilku naprawdę dobrych zawodników (Kelemen, Kaźmierczak, Mila, Fojut, Celeban). Niestety mają też trenera wybitnie "ekstraklasowego" - dobry na ligę, żaden na puchary. U nas w lidze żeby wygrywać wystarczy być dobrze ustawionym na boisku i zabiegać przeciwnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez MuchaWCH Zobacz posta
                    za mało z siebie dali nasi w meczu ze Śląskiem środek z tego co pamiętam nic nie walczył. Za bardzo myśleli już o Spartaku pewnie.
                    Dokładnie. Co prawda będąc na Żylecie nie oglądałem tego meczu, ale wieczorem w TV widziałem, że szczególnie w pierwszej połowie nasi zawodnicy nie podeszli do tego meczu w pełni skoncentrowani i nie walczyli na 100%. Oby nie popełnili tego błędu w najbliższych meczach ligowych.

Komentarz

• Nawet Lenczyk? Przepraszam, a co ten pan przed ponad 40 lat bycia trenerem osiągnął? 2 mistrzostwa Polski? No przepraszam bardzo, ale 39-letni Skorża już go osiągnięciami dogonił...

Komentarz

• Po 5 kolejkach jedynymi drużynami bez porażki są Korona i Widzew. Przed sezonem typowani do spadku. LOL.

Komentarz

• Zamieszczone przez ja123 Zobacz posta
                          Po 5 kolejkach jedynymi drużynami bez porażki są Korona i Widzew. Przed sezonem typowani do spadku. LOL.
                          Co do Widzewa to typowali to ludzie nie wiedząc co dzieje się w klubie powielając dyrdymały. Jak spojrzeć na tabele poprzedniej rundy to Widzew zajął 4 miejsce. Przed nowym sezonem pozbył się bezproduktywnego Sernasa, przyszedł Okachi który w sparingach pokazał się z bardzo dobrej strony. To ja tu nie widzę powodu dla którego Widzew z zespołu który na wiosnę zdobył bardzo wiele punktów miał się przeistoczyć w drużynę która miała by spaść z ligi.
                          Ostatnio edytowany przez Krzpac; 53.

Komentarz

• z Widzewa chętnie bym widział u nas tego Dżalamidze

PS. Nie dajcie się sprowokować Krzpacowi do założenia tematu o piłkarskim Widzewie
                            ...ta ziemia do Polski należy
                            choć Polska daleko jest stąd,
                            bo wolność krzyżami się mierzy
                            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                              z Widzewa chętnie bym widział u nas tego Dżalamidze
                              nie stać was

PS. Nie dajcie się sprowokować Krzpacowi do założenia tematu o piłkarskim Widzewie
                              i na to przyjdzie pora :>

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzpac Zobacz posta
                                nie stać was

o to mnie wkurwia

bo jezeli taki "piłkarski znawca" i laik jak ja wie, że należy kupic jego czy Rudnevsa to jak te osły w klubie moga tego nie wiedzieć skoro z tego zyją?

akurat o tym duecie było głośno i było wiadomo,że są zajebiści zanim przyszli odpowiednio do Was/Lecha.

Nigdy tego nie zrozumiem.
                                ...ta ziemia do Polski należy
                                choć Polska daleko jest stąd,
                                bo wolność krzyżami się mierzy
                                historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X