Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gutek Zobacz posta
    Zgodnie z tradycją wszystkich nowych stadionów w Polsce, sprzedaż biletów i wpuszczanie na trybuny ogarnięto tak marnie, że ostatnie osoby zawitały na sektorze w okolicach 60. minuty.
    Dokładnie. Później się dziwią, że ciężko nowe twarze na stadion przyciągnąć i frekwencja marna, ale to wina kibola bo terroryzują wszystkich normalnych na stadionach!

W Polsce kibiców traktują jak zło konieczne. Mecz lepiej rozegrać przy pustych trybunach zamiast go przełożyć, kibica można wpuścić na mecz w 60 minucie zamiast opóźnić początek spotkania.

Ja na miejscu tych osób najzwyczajniej w świecie oczekiwałbym zwrotu pieniędzy bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że zostaje wpuszczony na premiere filmu w połowie spektaklu z winy organizatora.

Komentarz

• Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
      stadion na 40000ludzi i nie potrafią wydzielić kilkuset miejsc, na **** budują te stadiony, skoro i tak mają kibiców w dupie.
      Sektor gości jest wydzielony, psy warunkowały zgodę na mecz od wydzielenia 3.5 metrowym płotem ciągu komunikacyjnego z parkingu na stadion. Tego jeszcze nie ma.

Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
      Ale tak serio, ile razy w roku ten stadion się zapełni?Jak przyjedzie Legia?Bo o pucharach w Gdańsku mogą zapomnieć.
      Jak przyjedzie Legia to na pewno się nie zapełni, Legia zbyt niewielu rozgrzewa by na nią miały bić tłumy.
      Próg opłacalności wyliczony przez klub to 15.800 średniej frekwencji.
      Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta
      Ta Lechia wygląda bardzo słabo. W Gdańsku muszą się dobrze nad sobą zastanowić, bo jak na mój gust to na tą chwilę, to Lechii bliżej do walki o utrzymanie, niż o środek tabeli... z Craxą nie wygrać?! U SIEBIE!?!?!
      Kafarski rzekomo na wylocie, niezależnie od wyniku z Łódzkim KS-em.
      Jak dla mnie o 2 miesiące za późno
      Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        Kafarski rzekomo na wylocie, niezależnie od wyniku z Łódzkim KS-em.
        Jak dla mnie o 2 miesiące za późno
        No to, Probierz już pewnie ma spakowane walizki ?? czy może zupełnie inny kierunek??
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          No to, Probierz już pewnie ma spakowane walizki ?? czy może zupełnie inny kierunek??
          Ulatowski?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Uwielbiam takie rozkminki. Ja raczej zastanawiałbym się, tak jak napisał Mort, nad faktem, że w naszej metropolii mamy problem z zapełnieniem raptem 30 000 ( nie liczę sektora dla ekip przyjezdnych).
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Uwielbiam takie rozkminki. Ja raczej zastanawiałbym się, tak jak napisał Mort, nad faktem, że w naszej metropolii mamy problem z zapełnieniem raptem 30 000 ( nie liczę sektora dla ekip przyjezdnych).
              Ale to chyba bardziej pasuje do tematu "Nowy stadion". Dlatego rozkminka poszła w innym kierunku.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Uwielbiam takie rozkminki. Ja raczej zastanawiałbym się, tak jak napisał Mort, nad faktem, że w naszej metropolii mamy problem z zapełnieniem raptem 30 000 ( nie liczę sektora dla ekip przyjezdnych).
                ale de facto, to nie my mamy problem z zapełnieniem 30000miejsc tylko klub.
                Ciężko jest się spodziewać, że stadion będzie zapełniony przez 30000 "kiboli", tym bardziej, że wszyscy (rząd, klub,psy) rzucają nam kłody pod nogi.

Teraz to jest ból głowy marketingu, żeby zagonić ludzi na stadion, tylko...
                - walcząc ze zorganizowanym ruchem kibicowskim, sami sprawiają, że przeciętny Kowalski boi się przyjść na stadion.
                - nawet jak przysłowiowy Kowalski przypadkowo przyjdzie na stadion (dajmy na to na jego otwarcie), to nie zadowoli się byle gównem i jeżeli klub nie dostarczy mu rozrywki na wymaganym poziomie (odnośnikiem jest Liga Mistrzów w TV), to da wyraz swojemu niezadowoleniu początkowo gwizdem vide Lechia, a w dłuższej perspektywie wybierając piwo i kanapę, a nie bilet za 50PLN.
                Lieber tot als rot!!

Komentarz

• TNTP, oczywiście masz rację. Natomiast ktoś kto chce pójść na mecz pierwszy raz ( potencjalny, późniejszy, stały bywalec) zastanawia się, dlaczego na Północną bilet jest po 35 zł, na Południową, gdzie jest sektor gości, widoczność identyczna, a bilet kosztuje już 55 zł.
                  Natomiast pamiętam czasy tzw. mody na Legię, gdzie stary stadion pękał w szwach i bardzo często sprzedaż biletów kończyła się w dniu, w którym się rozpoczęła. Potencjał jest, ale nie przy takich cenach biletów, bo tak naprawdę jeden wypad całej rodziny to wcale nie są małe pieniądze, nawet jak na zarobki w stolicy.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

TNTP, oczywiście masz rację. Natomiast ktoś kto chce pójść na mecz pierwszy raz ( potencjalny, późniejszy, stały bywalec) zastanawia się, dlaczego na Północną bilet jest po 35 zł, na Południową, gdzie jest sektor gości, widoczność identyczna, a bilet kosztuje już 55 zł.
                    ...
                    Zapomniałeś też o karcie kibica bez której się nie wejdzie na stadion, co jest dla mnie straszną głupotą i zniechęca wiele osób do pierwszej wizyty...

Komentarz

• http://sport.wp.pl/kat,1742,title,Og...wiadomosc.html

Nie wiedziałem gdzie to wkleić. Ma ktoś może jakieś zdjęcia albo filmy z tego zajścia?
                      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Mógłby ktoś podać jakąś stronkę z której można ściągać całe mecze naszej ligi?
                        Wielka Lechia Naszych marzeń

Komentarz

• Zamieszczone przez Melon Zobacz posta
                          Mógłby ktoś podać jakąś stronkę z której można ściągać całe mecze naszej ligi?
                          allgoals.pl

Komentarz

• Rudnev

To będzie coś dziwnego jeśli na wiosnę będzie jeszcze grał w Polsce.

Komentarz

• Trzy mecze, dwa hattricki, sześć goli
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Rudnev czy Rudnevs?

Byłem przekonany, że z "s" ma nazwisko , chyba , że coś pokićkałem.

Komentarz

Pracuję...
                                X