Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ja u Was jej dotychczas nie słyszałem również a kilka razy zdarzyło mi się słuchac Waszego repertuaru
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
      ale o ile przy modyfikacjach Wisły czy Widzewa to wychodzi ze względu na nazwę klubu mieszczącą sie w wersach o tyle "Śląsk Wrocław" to z żadnej strony nie pasuje do melodii
      Widzew od kilku lat tego nie śpiewa.

Komentarz

• da się zauważyć

ale jako,że pierwsi "pożyczyliście" tę piosenkę ja już zawsze będę Was kojarzył w kontekście: "Mistrzem Polski jest" + ksero tak samo jak na zawsze zostanie mi w pamięci jak Wam Lech radość z tego ksera zepsuł

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• ale przecież ŚW nie śpiewa (chyba??) "Mistrzem Polski jest ŚW" tylko "ŚW to jest potęga", a potem linijka to jest potęga, jest zamieniona na "ŚW trzeba szanować"
          czyli nie widzę większej różnicy pomiędzy melodyką naszej wersji, a Śląska
          Lieber tot als rot!!

Komentarz

• "wersje" to sobie może miec piosenka o huzarze i dupie Maryny bo nikt nie wie kto zaczął ją pierwszy śpiewać (prawdopodobnie C.K Dezerterzy)

to jest nasza pieśń a nie "nasza wersja" - inne są modyfikacjami/wersjami/przeróbkami etc.

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• ale przecież słowo wersja w żaden sposób nie wartościuje, ani nie świadczy o historyczności/oryginalności danego utworu (jak dla mnie).
              Nie chcę też wchodzić w dyskusje na temat etymologii "Mistrzem Polski jest x" (bo jej nie znam), osobiście kojarzy mi się ona tylko i wyłącznie z Ł3 i pamiętam wkurwienie, jak wyjechał z tym tekstem Widzew.
              Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Zamieszczone przez kierownik_lodowiska Zobacz posta
                "Śląsk Wrocław to jest potęga" to leci i śpiewane od dawna (ostatnio częściej, fakt).
                I tak chyba pół Polski to śpiewa.
                rozumiem, że jak pół Polski lubi "w dupala" to Wy też
                Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Stadion piękny, ale frekwencja w Gdańsku to

Komentarz

• a ile jest w liczbach bezwzględnych? (BTW do rozpoczęcia meczu to jeszcze trochę zostało)
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Chyba się troszkę pośpieszyłeś
                      Bo wygląda to bardzo przyzwoicie.
                      ! ZS & L !

Komentarz

• Stadion ma pojemność 42 tyś, ale wejść na ten mecz może 35 tyś, więc ta jedna trybuna zostanie pusta, bo ograniczyli. Tak czy siak, do wczoraj sprzedali ponad 32 tysie, więc chyba komplet będą mieli.
                        „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                        Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                        Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                        Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• A z jakiej paki ograniczyli pojemność na ten mecz?U Nas na Arsenalu na pół godziny przed meczem stadion pękał w szwach.

Komentarz

• Naprawdę ładnie się prezentuje, grzech jeśli Lechia dzisiaj nie wygra.
                            Swoją drogą, patrzę na ich ceny (20-65zł), prawie krew mnie zalała...

Komentarz

• Najpierw ograniczyli na bufory i na sektor gości. Potem jak wyszło, że Craxy nie ma, to mają w zanadrzu tę pulę. Pozwolenie na około 40 mają, ale pewnie 35 sprzedadzą i moga powiekszyc pule.
                              „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                              Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                              Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                              Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Co by nie mowic. W TV stadion sie przepieknie prezentuje

Komentarz

Pracuję...
                                X