Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
    U nas 17 tysięcy, na Wiśle 13. Wygląda na to, że jednak ktoś przelicytował wielkość stadionów i ludzie generalnie mają futbol ligowy w dupie (+ czarny PR Donka).
    A to ta niska frekwencja nie była czasem spowodowana obowiązkowymi KK, wprowadzonymi 13 sierpnia? Bo mi się raczej właśnie tak wydaje Wystarczy wspomnieć jak to było na Ruchu rok temu, nie mówiąc o Pogoni teraz, co było jedną z licznych przyczyn ogłoszenia protestu przez Młode Wilki.

Komentarz

• obowiązkowe karty kibola nie zostały u nas wprowadzone 13 sierpnia
      ...ta ziemia do Polski należy
      choć Polska daleko jest stąd,
      bo wolność krzyżami się mierzy
      historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Wiślaki od meczu z Zagłębiem mieli nowe obowiązkowe http://www.wisla.krakow.pl/pl/bilety/karta_kibica/
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• niech się ktoś z Wisły może wypowie ale ja w ich netowych narzekaniach na frekwencję argumentu kart nie widziałem nigdzie więc raczej nie o to chodzi

u nas to już w ogóle bez sensu argument bo nic sie nie zmieniło od dawna

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• A kto tak naprawdę wie jak to jest z frekwencją.
            Długi weekend, ceny biletów, mecze pucharowe, karty( to prawda że trzeba teraz mieć nową za która dodatkowo trzeba zapłacić-na puchary można bez karty wejść), kibice sukcesu- wszystko to może mieć wpływ na liczebność.

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
              u nas to już w ogóle bez sensu argument bo nic sie nie zmieniło od dawna
              Mort, przecież u nas nie ma co rozkminiac. Na jednej trybunie średnia nie schodzi poniżej pewnego wysokiego poziomu. A pozostałe trybuny czekają w domach na Ligę Mistrzów. Proste.
              Na Wiśle będzie ta sama historia, na Lechu to samo. Prawda jest taka, że frekwencję na Lidze ratują kibole. Idę o zakład, e na Spartaku u nas "Zachodnia" nie będzie wypełniona.

Komentarz

• i ja się z tym w pełni zgadzam

poza tym uważam,że już okolice 15 000 na ligowej kopaninie to naprawdę niezły wynik, niezaleznie od klubu

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Ale powiedzmy sobie szczerze, że 55 złotych na trybunę za bramką, obok sektora gości, na mecz z Podbeskidziem, czy GKS-em Bełchatów to cena totalnie z dupy, i nie ma się co dziwić, że się ludzie nie zabijają o bilety.

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzech Zobacz posta
                    Ale powiedzmy sobie szczerze, że 55 złotych na trybunę za bramką, obok sektora gości, na mecz z Podbeskidziem, czy GKS-em Bełchatów to cena totalnie z dupy, i nie ma się co dziwić, że się ludzie nie zabijają o bilety.
                    robią u nas "drugą Anglię", tyle że profil społeczeństwa nieco inny. Ale kto by sobie takimi szczegółami głowę zawracał.

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                      Wakacje + długi weekend robią swoje , gdyby nie to pewnie byłoby ponad 20 tysięcy . Trzeba jeszcze pamiętać o kibicach sukcesu , gdy Legia będzie liderem tabeli to frekwencja z pewnością będzie dużo lepsza . Jeżeli kogoś zniechęcają do przychodzenia na stadion bzdury Donkowych mediów to naprawdę mi ich żal i niech już zostaną w domu .
                      Może i tak. W każdym razie ja optymistycznie zakładałem, że na każdym meczu około 23-25 tysięcy, a na hity z Lechem, Wisłą czy Polonią komplet. No i się chyba przejechałem, bo komplet to może będzie z Realem, a w lidze to chyba nigdy. I nie ma się co dziwić, bo ceny za ten Silver i Gold club są patologiczne.

Zresztą w ogóle dałem się nabrać, bo wyszło jednak, że gadki o sprzedaniu wszystkich lóż to kłamstwa, co widać na każdym meczu, bo na każdym meczu 'włączone' i podpisane są te same loże (5 w sektorze dolnym i jedna w górnym). "Trochę" mało. Ktoś przelicytował z cenami.

A na Wiśle to już kompletnie nie rozumiem, bo 12 tysięcy im się po prostu nie zdarza, a teraz są mistrzem, grają o LM. Co więcej tam nie ma silver i gold clubów itp.
                      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                        Idę o zakład, e na Spartaku u nas "Zachodnia" nie będzie wypełniona.
                        W ogóle mnie ciekawi, czy kiedykolwiek uda się wypełnić ten silver/gold club z karnetami zaczynającym się od 10 tysięcy... Chyba musiałby przyjechać jakiś Manchester United, a wtedy i tak pewnie połowa sektora byłaby w czerwonych koszulkach.
                        "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                        żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                        w środek meczu, nasze twarze mokną,
                        nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez Endrju Zobacz posta
                          W ogóle mnie ciekawi, czy kiedykolwiek uda się wypełnić ten silver/gold club z karnetami zaczynającym się od 10 tysięcy... Chyba musiałby przyjechać jakiś Manchester United, a wtedy i tak pewnie połowa sektora byłaby w czerwonych koszulkach.
                          tak to jest,gdy ceny ustala się "europejskie" w całkowitym oderwaniu od rzeczywistych realiów i profilu społeczeństwa.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            Mnie najbardziej rozpierdala w ostatnich tygodniach "Mistrzem Polski jest Śląsk Wrocław, Śląsk Wrocław najlepszy jest..." zastanawiam się kto następny to zacznie śpiewać i jak bardzo będzie naciągać słowa aby mu się zrymowało.
                            "Śląsk Wrocław to jest potęga" to leci i śpiewane od dawna (ostatnio częściej, fakt).
                            I tak chyba pół Polski to śpiewa.

Komentarz

• ale o ile przy modyfikacjach Wisły czy Widzewa to wychodzi ze względu na nazwę klubu mieszczącą sie w wersach o tyle "Śląsk Wrocław" to z żadnej strony nie pasuje do melodii

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Bardzo możliwe. Chodziło mi o to, że nie jest to wymysł ostatnich tygodni.

Komentarz

Pracuję...
                                X