Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
    Według mnie niestety ręka była.
    Mi się wydaje, że:

a) ręki nie było
    b) nawet jeśli Zagłębiak musnął piłkę, to nie zmienił toru jej lotu, nie zmienił nic, a piłkę i tak uderzył głową Wiślak.

Ale zapomniałem, że sędziuje ten *****, co sędziował ostatni mecz poniedziałkowy. Więc to raczej nie druk, a zwykłe upośledzenie umysłowe arbitra.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez AK47 Zobacz posta

Ale zapomniałem, że sędziuje ten *****, co sędziował ostatni mecz poniedziałkowy. Więc to raczej nie druk, a zwykłe upośledzenie umysłowe arbitra.
      a z tym się zgodzę
      Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
      Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
      Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
        ...A po dwóch sezonach zaczniesz pisać że czarnuchy mogliby awansować bo derbów ci brak

puknij się w łeb
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
          Wiślaki kserują nasze 'Sailing'.. ale w sumie kogo to dziwi..
          Mnie najbardziej rozpierdala w ostatnich tygodniach "Mistrzem Polski jest Śląsk Wrocław, Śląsk Wrocław najlepszy jest..." zastanawiam się kto następny to zacznie śpiewać i jak bardzo będzie naciągać słowa aby mu się zrymowało.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• a co to jest "nasze Sailing"?

pytam powaznie

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• No tak mi się napisało
              Dobrze wiesz o co mi chodziło http://www.youtube.com/watch?v=1qsT92gWYs4
              Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
              Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
              Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• aaaa

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Z tym, ze nie mozemy powiedziec, ze "nasze". Piosenka pochodzi z czasow, kiedy wszyscy spiewali to samo. Teraz raczej nie do ustalenia bedzie kto byl pierwszy
                  ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Marciniak w poniedziałek robi trzy mega babole za które powinien być odsunięty od sędziowania do końca rundy (w tamtym sezonie też nie lepiej sędziował), ale to przecież Polska. W to miejsce dostaje hit kolejki i daje Wiśle 3 punkty kolejnym karnym z dupy.

Komentarz

• U nas 17 tysięcy, na Wiśle 13. Wygląda na to, że jednak ktoś przelicytował wielkość stadionów i ludzie generalnie mają futbol ligowy w dupie (+ czarny PR Donka).
                      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• A może środek wakacji i wybór cenowy między meczem w lidze (w dodatku w długi weekend) i meczem w europejskich pucharach?

No i czarny pijar tyż .

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          U nas 17 tysięcy, na Wiśle 13. Wygląda na to, że jednak ktoś przelicytował wielkość stadionów i ludzie generalnie mają futbol ligowy w dupie (+ czarny PR Donka).
                          Za państwowe było budowane, więc uj kogo to obchodzi. Dla tych co się nakradli, nachapali przy tych budowach to mogą te stadiony puste stać.

Gdyby to każdy klub budował sobie sam stadion, to pewnie mielibyśmy stadiony mniejsze, ale za to "dorobione", a nie takie buble jak w Poznaniu, Krakowie czy nawet u nas, gdzie dach przecieka, a do trybuny trzeba dopłynąć.

P.S. Jak to jest, że nasz stadion kosztował prawie pół miliarda, a ten, też niczego sobie na 30 tyś widzów:

70 mln euro czyli... ponad połowę mniej. I to w Niemczech, które są podobno strasznie drogie.
                          Ostatnio edytowany przez SPQR; [ARG:4 UNDEFINED].

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Ręki w meczu Wisły nie było. Ewidentny błąd sędziego. Bywa.

Komentarz

U nas 17 tysięcy, na Wiśle 13. Wygląda na to, że jednak ktoś przelicytował wielkość stadionów i ludzie generalnie mają futbol ligowy w dupie (+ czarny PR Donka).
                              To co mieli budować stadion patrząc na średnie widzów w ostatnich latach bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi?

Moim zdaniem wielkość naszego stadionu i Wisły jest w sam raz. Inna kwestia to polityka biletowa klubu.

Stadion Hoffenhaim bardzo mi się podoba. Lubie stadiony bez balkonów tak jak w Lubinie.
                              AK47 to ile kosztował nasz stadion bo nie wiem dokładnie? Na stadiony net jest info, że 347 milionów(jak dobrze pamiętam). Nieaktualne dane?

Komentarz

Wakacje + długi weekend robią swoje , gdyby nie to pewnie byłoby ponad 20 tysięcy . Trzeba jeszcze pamiętać o kibicach sukcesu , gdy Legia będzie liderem tabeli to frekwencja z pewnością będzie dużo lepsza . Jeżeli kogoś zniechęcają do przychodzenia na stadion bzdury Donkowych mediów to naprawdę mi ich żal i niech już zostaną w domu .

Komentarz

Pracuję...
                                X