Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spokojnie grali do tej pory 3 mecze u siebie z przeciętną Lechią, z Wisłą i słabym ŁKS-em więc te 7 pkt to jakaś ogromna liczba nie jest. Poprzedni sezon jeszcze lepiej zaczęli, a wiadomo jak skończyli. To zespół słabszy niż rok temu.

Komentarz

• ŁKS lepiej, ale dalej bardzo słabo. Terminarz mają beznadziejny, ze słabszymi drużynami może się obudzą.

Melikson grał w kadrze w środę (strzelił 2 gole) więc jego odpoczynek raczej nie dziwi. To nie jest kondycyjnie Wawrzyniak

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
        Pozbadzmy sie najpierw druzyn ktore naprawde nie zasłuzyly zeby grac w Ekstraklasie(Cwelonia, Cracovia, i ew. Korona), a pozniej zajmijmy sie klubami ktorych ta ekstraklasa troszke przerasta.
        Co do Polonii i Cracovii się zgodzę, ale przynajmniej te kluby nie są zadłużone, z jako taką infrastrukturą, i z solidnymi składami.ŁKS nie powinien w ogóle dostać licencji, niech miasto zbuduje im obiekt a potem niech myślą o ekstraklasie bo w ten sposób poziom ligi się nigdy nie podniesie.

Życzę Jasiowi wygranej na Wiśle.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
          Co do Polonii i Cracovii się zgodzę, ale przynajmniej te kluby nie są zadłużone, z jako taką infrastrukturą, i z solidnymi składami.ŁKS nie powinien w ogóle dostać licencji, niech miasto zbuduje im obiekt a potem niech myślą o ekstraklasie bo w ten sposób poziom ligi się nigdy nie podniesie.

Jeżeli bardziej przeszkadza ci w lidze ŁKS niż dziewuchy z Grodziska to ja nie mam więcej pytań

Komentarz

• Jest gdzieś jakiś stream w necie, żeby popatrzeć na Wisłę z Zagłębiem?

e. dobra znalazłem
            Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
            Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
            Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Laskowski 4 razy powiedział że piłkę prowadzi Małkowski podczas akcji Małeckiego .

Komentarz

• Zamieszczone przez zbinky Zobacz posta
                Jeżeli bardziej przeszkadza ci w lidze ŁKS niż dziewuchy z Grodziska to ja nie mam więcej pytań
                Ale teraz nie wiem o co ci chodzi, ja piszę o tym że wolę obejrzeć ekstraklasę z drużyną która prezentuje choćby przyzwoity poziom.

Komentarz

• Wiślaki kserują nasze 'Sailing'.. ale w sumie kogo to dziwi..
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                    Wisłą dzisiaj bez Meliksona w wyjściowym składzie. Widać że się totalnie nastawiają na LM.
                    I widać ile Wisła jest warta bez Meliksona. Na razie to wyglądają gorzej niż Zagłębie.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

Ale teraz nie wiem o co ci chodzi, ja piszę o tym że wolę obejrzeć ekstraklasę z drużyną która prezentuje choćby przyzwoity poziom.
                      No wlasnie, a niektorzy jak ja i pewnie zbinky woleli by lige nawet z nizszym poziomem, a bez tego konfidenckiego klubu.
                      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez uklad sloneczny Zobacz posta
                        No wlasnie, a niektorzy jak ja i pewnie zbinky woleli by lige nawet z nizszym poziomem, a bez tego konfidenckiego klubu.
                        ...A po dwóch sezonach zaczniesz pisać że czarnuchy mogliby awansować bo derbów ci brak

Komentarz

To moze zacznijmy ustalac kolejnosc w lidze przez pryzmat zamoznosci klubów, i ich teoretycznych długów? Co mnie obchodzi to ze Cracovia nie jest zadłuzona, ma pieniadze, ma stadion. Spadli z Ekstraklasy, czyli prezentowali(i dalej prezentuja) poziom nizszy niz ekstraklasa, wiec to oni powinni grac w I lidze. Co mnie obchodzi sytuacja Polonii, i tego ze maja bogatego wlasciciela. Powinni awansowac sportowo a nie kupowac miejsce w Ekstraklasie. Nie wywalczyli awansu, wypad do I ligi. Korona podobnie, awansowala tylko dzieki temu ze PZPN odwołał baraze.

Mowisz o stadionie ŁKSu. Rozumiem ze PZPN powinien wyjebac ChoRzowskich, Górnika Zabrze, Podbeskidzie, Widzew Łódz. Przeciez te druzyny tez nie maja ani obiektu i infrastruktury na miare Ekstraklasy, a ich finanse tez ledwo co sie bilansują.

ŁKS wywalczyl awans sportowo(najwazniejsza w tym momencie sprawa jak dla mnie), wynajał obiekt ktory spelnia normy Ekstraklasy, wiec ma MORALNE prawo grac w tej klasie rozgrywkowej, tak jak 13 innych druzyn. I dlatego uwazam ze wysylanie ich na zaplecze dlatego ze nie maja stadionu(choc pewnie predzej czy pozniej na Al. Unii zagraja), i nie sa milionerami tak jak My, Wisła czy chocby plebs z Konwiktorskiej jest jak dla mnie mega krzywdzace.

A to ze dostarczaja na dzien dzisiejszy punktów, trudno. Najwyzej spadna. Nie sa pierwsza druzyna ktora po dobrym sezonie na zapleczu, zalicza sromotny wpierdol w ekstraklasie i po sezonie laduje klase nizej.

Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
                          Ano, z tym sie moge zgodzic
                          Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• No w sumie racja, ekstraklasa im się w tym sezonie należy, ale z czasem dla takich klubów jak ŁKS nie będzie miejsca.Już teraz są dostarczycielami punktów, za kilka lat klub w podobnej sytuacji finansowej bez infrastruktury zwyczajnie nie dostanie licencji.Modern football
                            Ostatnio edytowany przez karpen; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ładnie sędzia wydrukował karnego Wiślakom

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Według mnie niestety ręka była.

Komentarz

Pracuję...
                                X