Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kosowski 4 asysty
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Prawie wszystkie bramki po rogach,( a to da się poprawić) więc wstrzymałbym się z opiniami że to będzie chłopiec do bicia pokroju np. Pogoni sprzed ośmiu lat.
      "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
        Prawie wszystkie bramki po rogach,( a to da się poprawić) więc wstrzymałbym się z opiniami że to będzie chłopiec do bicia pokroju np. Pogoni sprzed ośmiu lat.
        Da się, ale z dnia na dzień w tym elemencie nie będzie znacznej poprawy. Bardziej chodzi mi o psychikę tego zespołu. Przy stanie 3:0 w ogóle przestali grać. Klub taki jak Podbeskidzie musi przyzwyczaić się, że raczej częściej będzie gonić wynik i szeroko pojęta waleczność jest kluczowa do urywania punktów. Wiadomo, że to dopiero dwie kolejki ale takie jest moje pierwsze wrażenie.

Komentarz

• Akurat w tamtej kolejce Podbeskidzie podniosło się przy 2-0. Po prostu GKS miał dzisiaj dzień konia.

Komentarz

• Zamieszczone przez bulbon Zobacz posta
            Akurat w tamtej kolejce Podbeskidzie podniosło się przy 2-0. Po prostu GKS miał dzisiaj dzień konia.
            Grali u siebie, ze słabiutko grającą Jagiellonia.

Komentarz

• Wie ktoś co się dzieje z transmisjami z drhtv? Wcześniej śmigało pięknie bez zacinania, a już w zeszłym tygodniu przy pierwszej kolejce na soccer-live były chyba ograniczenia transferu[898 kb/s] przy kanale drhtv i myślałem, że to tymczasowe, a wczoraj i dziś to samo...
              Ostatnio edytowany przez Bugi B.; [ARG:4 UNDEFINED].
              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                Wie ktoś co się dzieje z transmisjami z drhtv? Wcześniej śmigało pięknie bez zacinania, a już w zeszłym tygodniu przy pierwszej kolejce na soccer-live były chyba ograniczenia transferu[898 kb/s] przy kanale drhtv i myślałem, że to tymczasowe, a wczoraj i dziś to samo...
                Mi działa bez zarzutu. Może spróbuj na innej przeglądarce.

Komentarz

• U mnie śmiga bez problemu.

Komentarz

• Oglądam pierwszy mecz w tym sezonie i... jestem maksymalnie zdegustowany sposobem pokazywania ligi... Czuję, jakbym się cofnął w czasie o ok. 10 lat
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Dawno nie było tak słabych beniaminków jak w tym sezonie. Podbeskidzie pościągał jakiś Metelki i ma kopaczy na I ligę, a ŁKS się jeszcze bardziej osłabił tracąc Koseckiego. W obydwu drużynach średnia wieku to ok. 30 lat i w Podbeskidziu najmłodszy zawodnik ma 27...

P.S. ciekawe czy teraz w Bełchatowie też taka podnieta jak u pyrów i czy też będą w przedbiegach zapowiadali zdobycie czempiona

Komentarz

• Frankowski prze kot

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          Oglądam pierwszy mecz w tym sezonie i... jestem maksymalnie zdegustowany sposobem pokazywania ligi... Czuję, jakbym się cofnął w czasie o ok. 10 lat
                          niestety...Liga w nowym wydaniu, czyli czemu tak czerstwo?

Komentarz

• Ta nowa(?) kobitka w c+... łoo matko pasja do piłki nożnej aż bije od niej

Komentarz

• Syndrom Lecha Wisła tej Jesieni ma jak w banku.

Komentarz

• 1)Frankowski jest nieprawdopodobny...
                                2)Moze sie okazac ze Wisle ta ewentualna Liga Mistrzow ostro wyjdzie bokiem. Na razie wejscie w sezon maja fest

Komentarz

Pracuję...
                                X