Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
    Na Polsat Sport jest transmisja.
    U mnie na Polsat Sport biegają murzyni

Komentarz

• Ładnie uderzył

I kolejny co ma kopyto :E
      Ostatnio edytowany przez Czcibor; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 1:1
        q[-_-]p

Komentarz

• Zaglebie konkretnie gra... Dobrze ze w niedziele byla ta ulewa, moze do wrzesnia/listopada straca troche rezon. Atmosfera tez niczego sobie, nawet przyjemnie sie to oglada, jak nie polska lige

Komentarz

• Dobry mecz. Od początku do końca wysokie tempo, do tego dwa ładne gole. Zagłębie Lubin zaskoczyło na duży plus, szkoda że nie wygrali.

Komentarz

• Pyrki wiadome, że to takie solidny przeciętniak nic więcej. Zagłębie fajny stadion, niezły budżet, niezły doping i nieźli piłkarze. Chociaż transferu tego całego Małkowskiego (on biega jak pedał) nie rozumiem. I Sernas gwiazdka jednej rundy też się ładnie ośmieszył.

Komentarz

• Lech powinien spokojnie wygrać brak skuteczności Rudneva i Wilka, ogólnie również mogę powiedzieć że nawet nieźle się oglądało kilka ciekawych akcji, ładne gole, atmosfera.
                Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                  Czy tylko ja nie mam głosu komentatorów na C+?
                  Nie wiem może już sobie poradziłeś z tym, ale trzeba zmienić strumień audio i komentatorzy będą. Przeczytałem to na forum c+ bo sam miałem z tym problem. To się tyczy tylko c+ sport HD

Komentarz

• Zamieszczone przez bulbon Zobacz posta
                    Nie wiem może już sobie poradziłeś z tym, ale trzeba zmienić strumień audio i komentatorzy będą. Przeczytałem to na forum c+ bo sam miałem z tym problem. To się tyczy tylko c+ sport HD
                    Samo się zrobiło
                    "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Dzisiaj najciekawiej będzie u naszych koleżanek zza miedzy.

Zobaczy się ile te czarne popierdółki są warte w starciu z poważnym przeciwnikiem. Jeśli nie pukną zmęczonej po pucharach Wisły, to można lać ciepłym moczem na te ich wielkie zapowiedzi walki o mistrza.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Podbeskidzie

edit. Ręka kola wszystko to samo hehe
                        Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Już 0-3 z Bełchatowem
                          Idę o zakład, że będziemy jednym z niewielu zespołów, któremu urwą punkty
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Szczęśliwy ten stadion w Bełchatowie dla beniaminków

E: 48' 52' - jak tak dalej pójdzie to do dychy dobiją
                            Ostatnio edytowany przez raafaL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• 6:0 no to pojechali po bandzie

Komentarz

• Dawno już nie było takiego chłopca do bicia w Ekstraklasie. Takie przynajmniej wrażenie po dwóch pierwszych meczach.

Komentarz

Pracuję...
                                X