Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie będzie. Od tego sezonu TVP ma zero ekstraklasy. Od braku 3-4 meczyków do likwidacji programu ze skrótami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
      P.S A Pyrdoł już z ŁKS-u poleciał
      http://www.weszlo.com/news/7421-Pyrd...rwszej_kolejce

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
        Dziś Polsat Sport o 21.
        Ale za tydzień i dwa podobno już tylko na PS HD i Futbol, bo na PS będzie tenis i żużel o tej porze.
        Zgadza sie. No i zawsze na ekstraklasa.tv mozna obejrzec bramki/skroty/akcje kolejki tylko trzeba sobie poklikac

Komentarz

• Zamieszczone przez Mro Zobacz posta
          Murawa na stadionie Podbeskidzia wygląda podobnie do naszej wczoraj a mimo to mecz jest rozgrywany.
          Z tego co sie orientuje, to dopiero w drugiej polowie zaczely sie takie problemy. Gdyby u nas nie zwlekali pol godziny z decyzja, to moze tez daloby sie zagrac, ale druga polowa to bylby juz niewatpliwie koszmar. Swoja droga fajny ten mecz Podbeskidzia z Jaga, mam nadzieje, ze zawsze beda tak walczyc

Btw,

"W poniedziałkowym "Przeglądzie Sportowym" prezes Wojciechowski zapytany o sprowadzenie do drużyny Ireneusza Jelenia powiedział: "Jeleni to ja mam w tym zespole pod dostatkiem"."

I jak tu go nie kochac?
          Amor Patriae Nostra Lex

Komentarz

• Porażka z tymi meczami w poniedziałek. Tak sobie wczoraj Ligę+Ekstra oglądałem i jak wybierali 11 kolejki, to przyszła mi myśl do głowy, że jakby tak hipotetycznie jutro (czyli dziś) np. Frankowski, lub ktokolwiek inny ustrzelił hattricka, to co? Z hattrickiem i nie ma go w 11stce? Porażka, rozumiem, że chcieli w tym roku pokazywać 100% meczów live, ale mają na tyle kanałów (C+, C+sport, C+sport2, c+gol), że imho dałoby radę to zrobić w dotychczasowym systemie piątek-niedziela.
            ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
              Porażka z tymi meczami w poniedziałek. Tak sobie wczoraj Ligę+Ekstra oglądałem i jak wybierali 11 kolejki, to przyszła mi myśl do głowy, że jakby tak hipotetycznie jutro (czyli dziś) np. Frankowski, lub ktokolwiek inny ustrzelił hattricka, to co? Z hattrickiem i nie ma go w 11stce? Porażka, rozumiem, że chcieli w tym roku pokazywać 100% meczów live, ale mają na tyle kanałów (C+, C+sport, C+sport2, c+gol), że imho dałoby radę to zrobić w dotychczasowym systemie piątek-niedziela.
              Albo poprostu Lige+Extra zrobic w poniedziałkowy wieczor.

Szkoda ze nie wturlali tego w 92 minucie
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tak, tylko pytanie, jaką by mieli oglądalność w starciu z M jak miłość np....
                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Zmodyfikowali 11 kolejki po dzisiejszym meczu.

Komentarz

• W tym granym poniedziałku po zakończonym meczu do składu wskoczył Frankowski już nie wiem w miejsce kogo. W niedzielę będą dawać po 7 kolejkach, a w poniedziałki modyfikować.

Komentarz

• W poniedziałek mecz polskiej ekstraklasy zadebiutował w 22 krajach (transmisja w Eurosport II). Szkoda tylko że wybrano do tego mecz na stadonie Podbeskidzia.

Komentarz

• http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html

To dorobi
                        q[-_-]p

Komentarz

• i bardzo dobrze bo byli tez ponoc zwolennicy zeby grał u nas.
                          Ostatnio edytowany przez Senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Czy tylko ja nie mam głosu komentatorów na C+?
                            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Na Polsat Sport jest transmisja.

Komentarz

• Zagłębie koszulki identyczne jak MU

Komentarz

Pracuję...
                                X