Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Łks grał, stwarzał sytuacje, a Leszki trzy razy połowę swoją przeszły i ze spalonego, samobója i strzał życia Stilica. Teraz ŁKS już siadł, ale patrząc na ich kadrę to będzie kandydat do spadku.

Komentarz

• co do grafiki, to tak sie zastanawiają czy był spalony przy pierwszej bramce dla Lecha,a gdzie sie podziała rysowana linia ostatniego obrońcy? a te ujęcia w tym super zwolnionym tempie, tez ich nie widziałem, jakoś ubogo

Komentarz

• Lekko w tym sezonie miec nie beda, bo maja slabe tyly, ale mimo wszystko licze na to, ze Mieciel i Saganowski ich wyciagna z marazmu i ustrzela po pare bramek Spadkowicza bardziej widze w Podbeskidziu i Widzewie, moze Koronie?

Z Mozdzenia faktycznie szykuje sie duzy grajek.
        Amor Patriae Nostra Lex

Komentarz

• Nie wiem czy któryś z forumowiczów ogląda pierwszy mecz na polsacie ale jedno mogę powiedzieć - Kołtoń nie powinien komentować, a na pewno nie mecze Lecha. Rozumiem sympatie do klubu itd ale ten gościu spuszcza się nad każdą akcją lechitów, nawet tą najbardziej przeciętną. Przygotowane ma mnóstwo opowieści czego to Lech nie zrobił w okresie przygotowawczym, a o ŁKS ani słowa.
          A od jego wywodów na temat nazwiska Rudnevsa czy tam Rudneva czy jak to teraz się ma mówić to

Póki co 45 minut prysznicu dla beniaminka. Do straty gola optyczna przewaga ŁKS, potem katastrofa.

Komentarz

• Ogólnie to ciężko to oglądać. Niecałe dwa miesiące przerwy i człowiekowi od razu zapomniało się, jak bardzo Ekstraklasa jest chu*owa. Lech obecnie przybrał taktykę Wisły, nic nie gramy, lecz strzelamy. Oczywiście takie podejście może wyjść tylko w naszej super lidze, wystarczy mieć jako taki skład.

Komentarz

• Zajebiste jest te rozpoczęcie Ekstraklasy Jak sparing, kibiców brak, poziom fatalny. Porównajcie to sobie do startu Bundesligi gdzie zawsze jakoś to udekorują, pełne trybuny wieczorem. Mogą już chyba na Lechii grać? To nie mogli tego rozpoczęcia w Gdańsku zrobić na Baltic Arenie?

Komentarz

• Nic dziwnego, że ciężko oglądać, 3:0 w 30min. i przy tych drużynach można już było wyłączać telewizor. Jedna okazja Stilicia, ale biedak miał piłkę na prawej nodze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                  Zajebiste jest te rozpoczęcie Ekstraklasy Jak sparing, kibiców brak, poziom fatalny. Porównajcie to sobie do startu Bundesligi gdzie zawsze jakoś to udekorują, pełne trybuny wieczorem. Mogą już chyba na Lechii grać? To nie mogli tego rozpoczęcia w Gdańsku zrobić na Baltic Arenie?
                  Poszperaj w internecie czemu nie da rady tak zrobić, jakbyś sobie życzył. Ja widzę 3 powody dla których tak być nie może
                  Kiedy przyjdą pod dom i nocą kolbami w drzwi załomocą.

Komentarz

• Jak to możliwe, że Rudnevs jeszcze gra w Lechu? Nie interesuję się wiadomościami na temat innych zespołów, więc mam pytanie czy ktoś się nim interesuje/interesował(w sensie jakiś zachodni klub)? Jeśli tak to czy wiadomo ile Lech sobie za niego życzy?

E: No i kolejny jego gol.
                    Ostatnio edytowany przez ZeMario; 47918.

Komentarz

• Brawo dla sędziego jeszcze jedną bramkę Poznaniakom podarował

Piłka nawet linii nie dotyka, a ten grubas to uznaje.

Komentarz

• Rudnevs chyba idzie po korone ;O

Komentarz

• Niech i im z 10 bramek zaliczy, przynajmniej się pewnie poczują i w następnym meczu dostaną "niespodziewanie" w dupsko.

Komentarz

• Dobrze, że w końcu wystartowała ta Ekstraklasa bo nic tak nie cieszy jak oglądanie krajowej piłki. Wkurwia mnie jedynie ten T-mobile, koszulki wyglądają teraz jak choinki, jakby nie mogli dać tylko jednego logo na rękawach. Do tego irytuje mnie "czcionka" podczas prezentacji składów, zmian i wyniku, przecież tam nic nie widać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                              Zajebiste jest te rozpoczęcie Ekstraklasy Jak sparing, kibiców brak, poziom fatalny. Porównajcie to sobie do startu Bundesligi gdzie zawsze jakoś to udekorują, pełne trybuny wieczorem. Mogą już chyba na Lechii grać? To nie mogli tego rozpoczęcia w Gdańsku zrobić na Baltic Arenie?
                              U nas jeszcze kart kibica nie wydano, o sprzedaży biletów/karnetów to w tej chwili nikt nawet nie marzy ;] Tak zwana pełna amatorka
                              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89 Zobacz posta
                                a dzięki T-Mobile zmieniła się cała szata meczowa Canal +, która była taka sama lub podobna zdaję się od początku transmitowania ligi
                                Te animacje wyglądają jak robione na 486.

Komentarz

Pracuję...
                                X