Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• uuu nie no tak grubo to chyba nie pojadą... Choć znając "estetyków" w polskich klubach to... tfu tfu tfu lepiej wypluje to

Komentarz

• Wcale by mnie to nie zdziwilo...
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Bez przesady. Wrzucą pewnie logo zamiast ścierwiastego bąbla N-ki i tyle.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
          Bez przesady. Wrzucą pewnie logo zamiast ścierwiastego bąbla N-ki i tyle.
          Czyli bąbel za bąbel

Komentarz

• Ale jeśli dadzą to w taki sposób:

czyli w poziomie znak i nazwa, to najgorzej nie będzie.
            i z tego co widzę to oni właśnie tak to komunikują, więc raczej nie będzie to bąbel z podpisem.

Tylko jeśli branding stadionu i koszulki mają się zawrzeć w kwocie 6mln PLN, to... śmiech na sali

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              Ale jeśli dadzą to w taki sposób:

czyli w poziomie znak i nazwa, to najgorzej nie będzie.
              i z tego co widzę to oni właśnie tak to komunikują, więc raczej nie będzie to bąbel z podpisem.

Tylko jeśli branding stadionu i koszulki mają się zawrzeć w kwocie 6mln PLN, to... śmiech na sali
              Tylko koniecznie białe tło na zielonej koszulce muszą zostawić
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
                Tylko koniecznie białe tło na zielonej koszulce muszą zostawić
                Tak jak Lotos na koszulkach Lechii

Komentarz

• Ty całkiem fajna ta koszulka z logo Pepsi może sobie kupię

Komentarz

• Komentarz

• Grzywa, taką też?
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ba, zajebisty oldschool chętnie bym taką przygarnął tak więc jak jest tu jakiś starszy kibic Legii i ma taką w szafie bo nie zdążył spalić chętnie ją od niego wezmę

Poza tym odnoszę wrażenie, że mylicie dwie kwestię "mieć" nie znaczy "nosić "

Komentarz

• Bartoszek pewnie miał do spalenia, ale jego na forum już nie ma

Komentarz

• Oficjalnie ogłoszono podpisanie umowy z T-Mobile.

Różowe tło pasuje jak oko do dupy. Miałem nadzieję że zachowają chociaż tą swoją biało-zieloną kolorystykę i w zamian dadzą pełną nazwę sponsora. A tak jako całość wygląda to dość fatalnie.

Najgorzej, że na koszulkach piłkarzy pewnie zobaczymy pod szyją różowy prostokąt..
                            Ostatnio edytowany przez Slyboots; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                              Najgorzej, że na koszulkach piłkarzy pewnie zobaczymy pod szyją różowy prostokąt..
                              na rękawkach. z przodu ma być tylko logo T. podobno.

Komentarz

• Całość pasuje jak świni kapelusz. Jak dla mnie to totalna porażka i jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądało na koszulkach.

Komentarz

Pracuję...
                                X