Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rmf24.pl głosi, że dojdzie do wyjazdów na jesień

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
      rmf24.pl głosi, że dojdzie do wyjazdów na jesień
      Ktoś rzuci Diabełka i zamkną wszystko w ****

Komentarz

• Jak poinformowało radio RMF FM Ekstraklasa zgodziła się na udział zorganizowanych grup kibiców w meczach wyjazdowych w rundzie jesienniej sezonu 2011/2012.

Zgoda została wydana z zastrzeżeniem, że w razie jakichkolwiek problemów z fanami drużyny przyjezdnej, ich klub będzie ukarany bezwzględnym zakazem do końca rundy.
        Zobaczymy...

Komentarz

• w razie jakichkolwiek problemów z fanami drużyny przyjezdnej, ich klub będzie ukarany bezwzględnym zakazem do końca rundy
          długo nie pojeździmy.

jak się chce uderzyć psa, to kij się znajdzie

Komentarz

• jak cała liga protestowała - Polonia nie

teraz wszyscy będą jeździć - Ksp ogłosi bojkot

bo przypominam,że policja obiecała iż nie będzie obstawiać i zabezpieczać tras dojazdowych
            ...ta ziemia do Polski należy
            choć Polska daleko jest stąd,
            bo wolność krzyżami się mierzy
            historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
              jak cała liga protestowała - Polonia nie

teraz wszyscy będą jeździć - Ksp ogłosi bojkot

bo przypominam,że policja obiecała iż nie będzie obstawiać i zabezpieczać tras dojazdowych
              Wisła chyba też nie protestowała

Komentarz

• Prowokacja z każdej strony...odezwiesz się - zabronimy wyjazdu, krzykniesz - zamkniemy stadion. W końcu Euro się zbliża, więc trzeba coś działać, bo jak nie z drogami, stadionami czy komunikacją, no to z kibicami.

Komentarz

• Dziś wchodzę sobie na sport.pl, a tam wywiad z koksem, jakby ktoś chciał ->
                  http://www.sport.pl/pilka/1,70997,99..._Gazety__.html

najlepsze:
                  Olgierd Kwiatkowski: Polonia nie zdobyła mistrzostwa podczas pana prezesury, ale nikt nie sprzedał piłkarza ze słabej polskiej ligi za wyższą cenę.

koks:
                  Jestem twardym negocjatorem, a Adrian - świetnym zawodnikiem. Nie zależało mi też szczególnie na pieniądzach, nie mogłem sobie pozwolić na zejście poniżej pewnego - z mojej perspektywy - przyzwoitego minimum. Otoczenie podpowiadało mi sprzedaż Adriana za 3 mln euro, i to pół roku temu. Nie było to jednak w interesie drużyny ani moim. Padł polski rekord transferowy, a myślę, że Turcy byli gotowi zapłacić nawet 6 mln.

Jestem przyzwyczajony do amerykańskiej szkoły negocjacji, gdzie liczą się rzeczowe argumenty, i w takim stylu prowadziłem rozmowy z Turkami. Przyznaję jednak, że w pewnym momencie nabrały one dziwnego charakteru. To było ciekawe doświadczenie. Turcy, tak jak kobiety, mają niekonwencjonalne metody, które stosują, by osiągnąć cel. W tym przypadku posłużyli się sposobem na litość, błaganiem. Spotkało mnie to pierwszy raz, a w biznesie jestem od 40 lat.
                  LEGIA TO MY
                  Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Też właśnie przeczytałem ten wywiad i chyba Józek powoli mądrzeje. Chociaż z tym, że są najsilniejsi kadrowo w lidze to grubo, grubo przesadził. Są znacznie słabsi niż w tamtym roku.

Komentarz

• A Ebi ponoś z ME trafił już do Klubu Kokosa . A swoją drogą co wy czytacie .

Komentarz

• http://ekstraklasa.wp.pl/gid,1358502...zdjecie.html?T[page]=1

prezentacja Śląska. Trzy wnioski:
                        1. fajnie zorganizowana impreza, z niecierpliwością czekam na naszą
                        2. Śląsk z nowym sponsorem na koszulkach. Można? Można!
                        2. Puma zrobiła dla Śląska stroje dedykowane. Można? Można!

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                          Ale spodenki chyba trochę przyciasne

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Prezentacja Śląska

www.wroclawianie.info

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                              Ale... te stroje są obrzydliwe
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Faktycznie szału nie ma . Mieli chyba w szufladzie nie zrealizowany projekt dla Bułgarów z lat 90 który klientowi się nie spodobał i po latach jednak zarobił na siebie .
                                Ostatnio edytowany przez ivan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X