Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cały czas miałem w głowie, że oni na wyjeździe grali i jak usłyszałem 1-0 to w sumie nieźle. Ale skoro oni u siebie taki rezultat osiągnęli to chyba powtórka z Lecha sprzed roku się szykuje i walka do karnych

Komentarz

• Kosowski w GKS-ie.

Komentarz

• Jeszcze nie.

Komentarz

• Śląsk dziś pokonał mistrza Chorwacji Dynamo Zagrzeb. Dla obu drużyn w przyszłym tygodniu zaczynają się kwalifikacje do europejskich pucharów, a nóż widelec Śląsk przejdzie to Dundee ;]
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            Śląsk dziś pokonał mistrza Chorwacji Dynamo Zagrzeb. Dla obu drużyn w przyszłym tygodniu zaczynają się kwalifikacje do europejskich pucharów, a nóż widelec Śląsk przejdzie to Dundee ;]
            Dundee ograć mogą jak najbardziej,w Szkockiej lidze Rangersi i Celtic poza zasięgiem są,a reszta zespołów to poziom naszej ekstraklasy.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
              a nóż widelec Śląsk przejdzie to Dundee ;]
              Nie bardzo rozumiem aż takiego strachu przed tym całym Dundee Utd (w temacie o pucharach większość już spisała Śląsk na straty) . Przeglądam ich skład i nie widzę żadnego znanego nazwiska.
              Przecież w ostatnich latach poziom ligi szkockiej, poza Celtikiem i Rangers (a może nawet niekoniecznie poza nimi, jeśli wziąć pod uwagę, że te kluby od wielu lat regularnie zbierają straszne baty na etapie grupowym LM) obniżył się chyba jeszcze bardziej, niż polskiej. Zresztą poza batami Amiki z Rangers od lat 90 to polskie kluby eliminowały Szkotów (Legia, Katowice).
              Jak dla mnie więc szanse Śląska na awans są bardzo realne.
              Nie zdziwię się, jeśli okaże się, że w lipcu dla naszych klubów groźniejsze będą znajdujące się w trakcie sezonu kluby z Kazachstanu, Białorusi czy Kaukazu, niż szkocki przeciętniak.
              Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Za 90minut.pl
                Johan Voskamp bliski przejścia do Śląska

Holender Johan Voskamp jest bliski przejścia do Śląska Wrocław. Grający ostatnio w Sparcie Rotterdam napastnik, w najbliższym czasie ma przejść badania medyczne i podpisać umowę z wicemistrzem Ekstraklasy - informuje oficjalna strona Sparty.
                Jestem w szoku, mimo że to z drugiej ligi holenderskiej. Gość walił tam masę bramek, i zapewne gdyby był dobry grałby już w któryś z klubów Eredivisie, ale mimo wszytko na niezłego kota wygląda biorąc pod uwagę ostatnie sezony.

http://www.transfermarkt.de/de/johan...ler_43766.html
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Też mnie zszokowały te doniesienia, zwłaszcza przez te statystyki. Ciekawe gdzie jest myk, bo z całym szacunkiem, to Śląsk w Europie jest tak samo znany jak u nas zespoły ligi armeńskiej.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Też jestem zaskoczony, ale z drugiej strony Śląsk ma chyba najlepsze perspektywy na najbliższe lata ze wszystkich polskich klubów. W ligach holenderskich zawsze pada dużo goli
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                      Też mnie zszokowały te doniesienia, zwłaszcza przez te statystyki. Ciekawe gdzie jest myk, bo z całym szacunkiem, to Śląsk w Europie jest tak samo znany jak u nas zespoły ligi armeńskiej.
                      Co racja to racja, ale moga okazać się takim czarnym koniem Oczywiście z umiarem

Komentarz

• A Kosowski oficjalnie w Bełchatowie
                        q[-_-]p

Komentarz

• Bełchatów w tym sezonie będzie miał ciężko, Kosowski to słabe wzmocnienie, a odeszło dwóch podstawowych zawodników (Cetnarski, Małkowski).
                          Ole, To My kibole!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            Też mnie zszokowały te doniesienia, zwłaszcza przez te statystyki. Ciekawe gdzie jest myk
                            Myk jest taki, że II liga holenderska jest poprostu chujowa. Do tego dochodzi radosny holenderski futbol, który sprawia, że w ich ligach pada masę bramek.
                            Ale żeby nie było.. uważam, że ciekawego zawodnika Sląsk wyciągnął, taki 'przekot jak na Śląska możliwości'.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bangoo Zobacz posta
                              Bełchatów w tym sezonie będzie miał ciężko, Kosowski to słabe wzmocnienie, a odeszło dwóch podstawowych zawodników (Cetnarski, Małkowski).
                              Mam odmienne zdanie.. ale co ja tam wiem

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                                Nie bardzo rozumiem aż takiego strachu przed tym całym Dundee Utd (w temacie o pucharach większość już spisała Śląsk na straty) . Przeglądam ich skład i nie widzę żadnego znanego nazwiska.
                                Przecież w ostatnich latach poziom ligi szkockiej, poza Celtikiem i Rangers (a może nawet niekoniecznie poza nimi, jeśli wziąć pod uwagę, że te kluby od wielu lat regularnie zbierają straszne baty na etapie grupowym LM) obniżył się chyba jeszcze bardziej, niż polskiej. Zresztą poza batami Amiki z Rangers od lat 90 to polskie kluby eliminowały Szkotów (Legia, Katowice).
                                Jak dla mnie więc szanse Śląska na awans są bardzo realne.
                                Nie zdziwię się, jeśli okaże się, że w lipcu dla naszych klubów groźniejsze będą znajdujące się w trakcie sezonu kluby z Kazachstanu, Białorusi czy Kaukazu, niż szkocki przeciętniak.
                                Też uważam że Śląsk ma spore szanse na wyeliminowanie Dundee
                                Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

Pracuję...
                                X