Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja na miejscu Smolarka, to miałbym ich wszystkich w d...!
    Kasa się zgadza, to mam to gdzieś, czy kopie z młodymi czy z tymi trochę starszymi
    Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
    z

Moze jednak lykna to Dunde
    To z tych rzeczy, w których " nie uwierzę dopóki nie zobaczę"
    Ostatnio edytowany przez lukasz9209; 10524.
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
      Ja na miejscu Smolarka, to miałbym ich wszystkich w d...!
      Kasa się zgadza, to mam to gdzieś, czy kopie z młodymi czy z seniorami

To z tych rzeczy, w których " nie uwierzę dopóki nie zobaczę"
      My też kiedyś w sparingach ogrywaliśmy 4-0 Dynamo Kijów,co było potem chyba każdy pamięta;d

Komentarz

• Sobiech odchodzi z kurwidołu. Ekstraklasa podaje na fb, że rano powinien podpisać i, że chodzi o czołowy klub, czołowej ligi Europy, Weszło natomiast, że wszystko wyjaśni się w ciągu 48h.

Komentarz

• Ciekawe kto im będzie bramki strzelał
          Kiedy przyjdą pod dom i nocą kolbami w drzwi załomocą.

Komentarz

• H96 , pójdzie śladami Stanko

Lechia się wącha z Olisadebe

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
              Ja na miejscu Smolarka, to miałbym ich wszystkich w d...!
              Kasa się zgadza, to mam to gdzieś, czy kopie z młodymi czy z tymi trochę starszymi

Istnieje jeszcze coś takiego, jak ambicja. Nie wiem czy ten chłopak wobec takiej kasy się nią wykaże ale chyba nie po to posypał głowę popiołem i wrócił do Polski aby grać w ME...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                Istnieje jeszcze coś takiego, jak ambicja. Nie wiem czy ten chłopak wobec takiej kasy się nią wykaże ale chyba nie po to posypał głowę popiołem i wrócił do Polski aby grać w ME...
                Trochę przykro patrzeć jak jeden ze zdolniejszych piłkarzy na naszym podwórku robi systematyczny zjazd w dół, to chyba już nie wina wszystkich dookoła tylko sam Smolarek ma zryty beret (chociaż w tym przypadku wcale mu się nie dziwie, że się stawia, bo umówił się i podpisał coś innego a Ziutek chce go teraz dmuchnąć, chociaż jak dziewczyny zdobędą - a nie zdobędą - majstra to Smolarek wyszedłby na tym lepiej).
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• w DB Kafar zdementował transfer Olisadebe

Komentarz

• Sport.pl potwierdza,
                    - Nie ma takiej opcji, żebyśmy podpisali z nim kontrakt bez testów. Ale liczymy, że przejdzie je pomyślnie i zostanie naszym zawodnikiem - potwierdza prezes Lechii Maciej Turnowiecki.
                    Jeśli zaprezentowana przez niego forma zadowoli trenera Lechii Tomasza Kafarskiego, to zawodnik zostanie skierowany na testy medyczne i podpisze kontrakt.
                    Czyli prawdą jest, że przyjeżdża, ale czy będzie transfer nie wiadomo.
                    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zobaczymy panowie, czy to prawda. Rasiak też już podobno był na Lotnisku w Gdańsku
                      A tymczasem nasi grają sparing z Waszymi sąsiadkami

Edit: Jednak oficjalna potwierdza Olisabebe
                      Ostatnio edytowany przez Kociewiak; 25293.

Komentarz

• niech Lechia dziewuchom wpakuje z 5 goli, to boss dostanie jeszcze wiekszej wscieklizny i jeszcze gotow do zwolnienia Ziela

Komentarz

• Przecież Olisadebe ma już 43 lata (według jego brata)
                          Ostatnio edytowany przez Playboy; 26517.

Komentarz

• W środę na konferencji prasowe w warszawskim Centrum Olimpijskim Ekstraklasa SA zaprezentowała nowe logo rozgrywek piłkarskich. Wkrótce pojawi się na nim nazwa nowego sponsora.

Ekstraklasa.wp.pl na Facebooku! Dołącz do nas

Nowy logotyp występuje w wersji poziomej oraz pionowej. Ta pierwsza może np. być wyświetlana na środku boiska przed i w przerwach meczów ligowych. Natomiast druga na bandach reklamowych.

Logotyp obowiązywać będzie dla wszystkich podmiotów związanych z Ekstraklasą SA. W przypadku rozgrywek Ekstraklasy na piłce występuje kolor zielony. Dla Młodej Ekstraklasy będzie to kolor żółty, dla Superpucharu Polski czerwony a dla Fundacji Ekstraklasy zielono-żółto-różowy.

Niebawem przedstawiony zostanie nowy sponsor Ekstraklasy. Nieoficjalnie wiadomo, że będzie to wchodzący na polski rynek operator komórkowy T-Mobile, jednak w trakcie konferencji nikt nie chciał tego potwierdzić. Wiadomo natomiast, że miejsce dla nazwy sponsora zarezerwowane zostało nad piktogramem piłki w przypadku grafiki pionowej oraz po lewej stronie piktogramu w przypadku grafiki poziomej.

Nowy logotyp Ekstraklasy zostanie umieszczony na rękawach koszulek piłkarskich. Logo nowego sponsora znajdzie się pod szyją piłkarzy.
                            i opcja pozioma:

Opcja z miejscem na rękawku świetna. opcja ze sponsorem z przodu chujowa. znowu robią ze strojów choinki bożonarodzeniowe. Że też nie mogą zrobić tak jak w tej swojej wyśnionej Anglii...
                            Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

• I co znów to będzie biały prostokąt z tym logiem, czy może tym razem chociaż to będzie lepiej wyglądać i dadzą same logo bez tego białego tła

Swoją drogą... Znaczek nie powala
                              "Te wszystkie faule... To jest przypadek tak!? Kurrrrwa...Ej Gizmo! Gizmoo! Napierdalamy! Dawaj jak chcą wojny kurrrwa!" - Jan Urban

Komentarz

• Zamieszczone przez Steve-o Zobacz posta
                                Swoją drogą... Znaczek nie powala
                                Dodałbym wieńce laurowe
                                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Pracuję...
                                X