Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie na ile rat to rozłożyli, i co ważniejsze ile rat wpłynie do Groclinu. Bo z tym to może być różnie...

Komentarz

• Imo grajek z niego średni, w sam raz na naszą ligę i Groclin, no ale nie ma się co martwić kolejnym osłabieniem czarnuchów.
      To się zdecyduj, średni grajek czy osłabienie :P

Ta transakcja to biznesowy majstersztyk i gdyby w Polonii było normalnie, to te 21 baniek mogłoby konkretnie zespół wzmocnić, tak, że odejście Mierzeja można by przekuć na spore wzmocnienie. Sęk w tym, że to Wojciechowski a więc... no właśnie

Komentarz

• Kwota robi wrażenie 5,3 mln euro to już jest sporo. Jak na moje to jest wart realnie ok. 3-3,5 mln ale... jest takie powiedzenie, że piłkarz jest wart tyle, ile za niego zapłacą także . W Trabzonie ładna kolonia się zrobiła, 4 rodaków będzie się bić o LM
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez cougar Zobacz posta
          Ta transakcja to biznesowy majstersztyk
          Czy ja wiem czy to taki majstersztyk ? Zalezy w jakich kategoriach to rozpatrywac bo oprocz zarobku/przebitki to:

Jozek do tych z Ruchu

-Ile chcecie za Sobiecha ?

Ruch

-milion euro

Jozek

-deal

Trabzon do Jozka

-chcemy Mierzejewskiego

Jozek

-nie jest na sprzedaz

Trabzon

-ale my go chcemy

Jozek

-no to 5 mln euro

Trabzon

-deal

Taki majstersztyk

Komentarz

• @Senator
            Mi tu bardziej chodziło o to, że JW sprzedał gracza którego zapewne musiałby i tak sprzedac w tym okienku, za 2-3 razy wiekszą cenę niż ten jest wart i prawie dwukrotnie więcej niż pierwsza oferta Trabzonsporu.

dla mnie to konkretny deal patrząc pod kątem biznesowym

Komentarz

To się zdecyduj, średni grajek czy osłabienie :P
              Biorąc pod uwagę resztę Waszego szrotu, to średni grajek, bez którego został już tylko przepłacany i skłócony z szefuńciem szrot .

Komentarz

• Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
                Turasy ostatnio kasy maja w tej ich lidze. Jakies Antalyaspory na Robakow prawie milion no a Trabzon to vice mistrz. Czy Mierzejewski tyle wart ? Raczej nie i wcale sie nie zdziwie jak Trabzon z trzema Polakami w skladzie/kadrze nie awansuje do LM. Jaja bylyby jakby odpadli w kwalach z Wisla w ktorej w pierwszym skladzie graloby mniej Polakow (Malecki, Sobolewski) niz w Trabzonie ( Mierzejewski i oba Brozki ).
                Jest jeszcze Głowacki (o ile nie kontuzjowany)

Komentarz

• bez którego został już tylko przepłacany i skłócony z szefuńciem szrot
                  Znów niekonsekwencja. Jeż szrotem, a w "transferach", wiele osób tu żałowało Jeża, gdy Los Prezesos go capnął :P
                  Biorąc pod uwagę, że szrotem jest cała nasza liga poza max dziesiątką osób na poziomie, to szrot jest normą

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                    Jest jeszcze Głowacki (o ile nie kontuzjowany)
                    A no tak zapomniałem o tym kasztanie.

No to o LM moga zapomniec a za rok odbuduje sie Galata i Besiktas wiec Trabzon poza trojką bedzie bo jest jeszcze Fenerbacze

Komentarz

• Jeż? Do Was pewnie pasuje, jeśli będzie miał z kim grać. A niektórzy płakali pewnie dlatego, że jak wiadomo nasze transfery za sprawą duetu mega dyrektorów kuleją od lat. Poza tym, ja wypowiadam swoje zdanie, a nie oceniam wzdychania do Jeża.

Skoro uważasz, że poziom drużyny, którą rzekomo reprezentujesz to szrot i się z tym godzisz, bo taka jest cała nasza liga, to już tylko pogratulować . Wygląda na to, że zadowolony jesteś, że straciliście najlepszego ze szrotowców, a kasy za to jako klub możecie nie zauważyć. Zaiste pokręcone to rozumowanie.

Eod, bo dyskusja o transferach fałszywej drużyny nie przystoi facetowi w moim wieku .

Komentarz

Znów niekonsekwencja. Jeż szrotem, a w "transferach", wiele osób tu żałowało Jeża, gdy Los Prezesos go capnął :P
                        Biorąc pod uwagę, że szrotem jest cała nasza liga poza max dziesiątką osób na poziomie, to szrot jest normą
                        Na poprzednim okienku niektórzy oderwani od życia kibice chcieli go u Nas sądząc, że wystarczy milion euro, zresztą nawet były wpisy na naszych stronach, rzekomo o naszym zainteresowaniu, wtedy co był też temat Arboledy... teraz równie komicznie brzmiały głosy o Razacku Traore.

a z Waszego "szrotu", to ja osobiście chętnie bym widział kilku graczy w Legii, Mierzejewski już poszedł, ale Sobiecha czy Jodłowca brałbym w ciemno.

Komentarz

• Chyba jeszcze nikt dzisiaj o tym nie wspominał.

http://www.skysports.com/story/0,195...991610,00.html

Komentarz

• Skoro uważasz, że poziom drużyny, którą rzekomo reprezentujesz to szrot i się z tym godzisz, bo taka jest cała nasza liga, to już tylko pogratulować .
                            A co ja mam zrobić, wytargać JW za uszy i mu powiedzieć "stary weź przestań z tymi Boninami"? :P

Taka jest niestety prawda. Jak ktoś się wybija ze szrotu, to sezon dwa i leci za granicę, w to miejsce ściąga się emerytów, lub tabun obcokrajowców, z których zabłyśnie kilku i po 2 sezonach albo równaja oni poziom z resztą kolegów, albo odchodzą za granicę z powrotem.
                            Wisła, Legia, Lech, Polonia, wszędzie to samo. Można się pojarać Jeżem czy Meliksonem, ale z drugiej strony Brożki, Groszki czy Mierzejki pryskają na wszystkie strony. My mamy nadszyszkownika bez piątej klepki, wy Jóźwiaka, WKS ma właściciela który w ogóle nie wspiera klubu, przykłady można tu mnozyć. Jacy rezżyserzy tacy aktorzy, Wy macie swój szrot, my swój. Pozostaje Wam jarać się Ljuboją, a Wiśle Iliewem, tak jak my jaraliśmy się Smolarkiem, a szrot szrotem, liga nim stoi i nic tego nie zmienia.
                            Eod, bo dyskusja o transferach fałszywej drużyny nie przystoi facetowi w moim wieku
                            Fałszywej?
                            Ostatnio edytowany przez cougar; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Powoli ekstraklasa staje się miejscem na spokojną emeryturę (coraz lepsze zarobki, a wiele namęczyć się nie trzeba). W sumie CV jak na gracza ekstraklasy całkiem dobre ale sezon w Leicester City, gdzie zagrał 4 mecze nie wróży jakiejś nadzwyczajnej formy tego grajka.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Powoli ekstraklasa staje się miejscem na spokojną emeryturę (coraz lepsze zarobki, a wiele namęczyć się nie trzeba). W sumie CV jak na gracza ekstraklasy całkiem dobre ale sezon w Leicester City, gdzie zagrał 4 mecze nie wróży jakiejś nadzwyczajnej formy tego grajka.
                                I pomyslec, ze kiedys o takich zawodnikach w ekstraklasie nawet nikt nie marzyl.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X