Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Klub Kokosa się rozrasta. Brawo Józek
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Saga z Chavezem u wislaków raczej juz sie skonczyła i podpisze/podpisal do 2016.
      Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
        Klub Kokosa się rozrasta. Brawo Józek
        Szkoda tego trochę bo Sobiech mógłby stanowić o sile ataku reprezentacji w przyszłości. Sam wybrał taki klub więc teraz ma to na co sobie zasłużył. Ciekawe czy inne gwiazdki zgodziły się bez problemu na zmiany w kontraktach.
        To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Jeśli tylko on został odstawiony to pewnie reszta zgodziła się. Józek robi ich jak chce.

Komentarz

• Gdzieś czytałem, że wszyscy pozostali się zgodzili.
            Myślę, że w jego przypadku nie chodzi tylko o te 20% ale albo o sytuację w klubie/tarcia w szatni lub gabinetach albo ma na oku jakąś ciekawszą propozycję i chce sobie ułatwić odejście.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• O ile dobrze pamiętam to Sobiech jako jedyny wyraził głośny sprzeciw przeciwko grze Arboledy w kadrze. Chłopak z charakterem widać. A co do transferów Sobiecha to ja uważam, że Józek będzie wolał mu zrobić na złość niż pozwolić mu odejść za dobre pieniądze. Jakby reszta dziewczyn miała jaja to ładny przewrót tam mógłby być

Komentarz

• http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

Serbski napastnik Ivica Iliev został nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy. Piłkarz podpisał z klubem 2-letnią umowę.
                jest pierwszy transfer. co sądzicie o nim? ja mam mieszane uczucia, ale zobaczymy jak wyjdzie "w praniu"

Komentarz

• Zamieszczone przez krakusik Zobacz posta
                  http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/

jest pierwszy transfer. co sądzicie o nim? ja mam mieszane uczucia, ale zobaczymy jak wyjdzie "w praniu"
                  Dokladnie
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

A ja mam wyjebane.

Komentarz

Ja sądzę, że jak nasz duet od transferów nie zostanie wyjebany to nie będzie kolorowo. A co do waszego napastnika uważam, że jak na polską ligę to dobry transfer.

Komentarz

• Zamieszczone przez kaniszu Zobacz posta
                        Jakby reszta dziewczyn miała jaja to ładny przewrót tam mógłby być
                        JW wyjebałby wszystkich i kupił sobie nowych. Taki to byłby przewrót u nich.

Komentarz

• BVB podało plan przygotowań do sezonu 11/12 i 16 lipca zagrają mecz z drużyną koksa w Austrii -> http://www.westline.de/fussball/boru...48ee14916c5a5f

Widać Józek chce przynajmniej w sparingach poczuć smak wielkiego futbolu
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                            Widać Józek chce przynajmniej w sparingach poczuć smak wielkiego futbolu

Oni zagrają sparing z Borussią choc i my ponoc mielismy zagrac z Dortmundem w lipcu. Temat przewijał sie w lutym ze niby zagramy z Dortmundem w Ostródzie, no ale chyba nie wyszlo

Superpucharu Polski w Ostródzie tez nie bedzie bo płot za niski
                            Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• Senator, chodziło mi bardziej oto, że Józek przed sezonem 10/11 zapowiadał mistrzostwo, niestety mu nie wyszło nawet się chłopina LE nie doczekał, wiec się musi sparingami pocieszyc
                              LEGIA TO MY
                              Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Saganowski oficjalnie w ŁKS.

Komentarz

Pracuję...
                                X