Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Skoro sezon ogórkowy w pełni, a Peszko ma problemy z kontraktem w Koln to:

Wśród zainteresowanych klubów wymienia się Wisłę Kraków. - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - powiedział nam Peszko pytany o możliwość przejścia do zespołu "Białej Gwiazdy".
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Peszko świata nie zawojował..

Komentarz

• Zapewne Sławek więcej będzie zarabiać w przeciętnym klubie z 2.Bundesligi aniżeli w Wiśle, więc patrząc na jego pazerność, to raczej nie ma szans na jego powrót do Polski.

Komentarz

• Chavez też nie będzie raczej grał w Wiśle...
          Ostatnio edytowany przez Huxley; 32569.
          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
            Chavez też nie będzie raczej grał w Wiśle...

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
            Tyle razy była zwracana uwaga, że nie linkujemy onetu, wyborczej, itp.

Wisła Kraków straci Osmana Chaveza. O fiasku rozmów na temat wykupienia stopera z CD Platense poinformował jego menedżer Manrique Amador. Piłkarz jest już w Hondurasie, ale wiele wskazuje na to, że będzie grał w przyszłym sezonie w Europie.

Chavez został piłkarzem Wisły na początku poprzedniego sezonu, ale tylko na rok. Tyle bowiem wynosiła "dziura" w jego kontrakcie z CD Platense. W praktyce wyglądało to tak, jakby Biała Gwiazda dokonała bezgotówkowego wypożyczenia. Od początku kolejnego sezonu właścicielem karty jest klub z Hondurasu.

Mimo długich targów z CD Platense nie udało się dojść do porozumienia. Menedżer Chaveza rozesłał więc ofertę pozyskania swojego klienta do niemal wszystkich klubów polskiej Ekstraklasy i zapewnia, że ma na niego innych chętnych.

Potencjalny pracodawca Chaveza i tak będzie mógł się nim cieszyć od połowy czerwca lub dopiero od lipca. Już niedługo bowiem reprezentację Hondurasu z aktualnym mistrzem Polski w składzie czekają mistrzostwa Ameryki Północnej - Gold Cup.

Komentarz

• Śmieszy mnie to, że działacze Wisły rok w rok nie są w stanie utrzymać porządnego obrońcy w klubie. To samo było z Marcelo i Głowackim.

@Senator, tego pokroju kwoty, Cupiała nie powinny przerażać, zwłaszcza kiedy ma do dyspozycji jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego obrońcę ligi. Nie zdziwię się jak przez odejście Chaveza, będą potworne dziury w obronie Wisły i zawalą sobie LM jak to w zwyczaju mają.
              Ostatnio edytowany przez Breados; 28196.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                Śmieszy mnie to, że działacze Wisły rok w rok nie są w stanie utrzymać porzadnego obrońcy w klubie. To samo było z Marcelo i Głowackim.
                Na Chaveza musieliby teraz ne tak mało wyłozyc 600 tys euro plus zarobki 300 tys za sezon. Moze mają na oku kogos lepszego, szybszego co potrafi tez wyprowadzic piłke i nie jest az takim klockiem ?

Za Marcelo to trudno im było odrzucic taką oferte PSV, wzieli go za grosze z Brazylii z prowizjami i podpisem łacznie za jakies 250 tys euro a sprzedali za 3.5 mln euro

Gorzej jak sie nic nie zarabia na swojej gwiezdzie tak jak w przypadku Muchy

Komentarz

• co do Chaveza, prawdopodobnie zostanie u nas, płacimy 500-600 tys euro + 40% z następnego transferu dla Platense. kontrakt na 5 lat. Kasa duża ale wydaje mi się to lepsze od rozbijania obrony po raz kolejny.
                  Jestem kibicem Wisły. Od czasu do czasu chcę wrzucić swoje 3 grosze, podzielić się opinią z trochę innej, krakowskiej perspektywy. Nie mam zamiaru pisać tekstów "nasze jest lepsze bo nasze, a wasze gorsze bo nie nasze". Czystym obiektywizm, przynajmniej staram się.

Komentarz

• Poza meczem z Legią, w tej rundzie widziałem u Was jeszcze tylko mecz z Widzewem i Wasza obrona nawet z Chavezem wydawała mi się rozbita. Sernas wpadał gdzie chciał tylko nie mógł wykończyć...

Może się mylę ale ja do tego klocka nie jestem jakoś szczególnie nastawiony...
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Baszczu w ksp. Kub kokosa rośnie
                      q[-_-]p

Komentarz

• Smolarek też miał być gwiazdą ligi..

Komentarz

• Baszczu z takim ryjem trafił najlepiej jak mógł
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• A jednak trafił? Masakra, czego to piłkarz nie zrobi za dobry zarobek

Komentarz

• kolejny do dojenia JW
                              a ambicji 'krakowiaczkowi' Baszczynskiemu chyba brak, bo bedzie sie bil o utrzymanie w lidze znowu
                              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Zamieszczone przez foo Zobacz posta
                                kolejny do dojenia JW
                                a ambicji 'krakowiaczkowi' Baszczynskiemu chyba brak, bo bedzie sie bil o utrzymanie w lidze znowu
                                Oby!

Komentarz

Pracuję...
                                X