Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grzywa nie odpowiada na głupoty

Komentarz

• E, sory, nie zczaiłem
      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• No zobacyzmy jak się tabela ułoży po tej kolejce, ciekawe co spółdzielnia zarządziła

Mecz Arki dzisiaj już 3 różnych sędziów miało prowadzić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
          Grzywa nie odpowiada na głupoty
          no to przepraszam

HOT NEWS wprost z Mulitligi

Edi Andradina dzis gra ostatni mecz w Koronie.

Moze tak jak w Pogoni zrobił dziecko klubowej sekretarce i sie teraz zawija gdzie indziej

Komentarz

• Cracovia "wirtualnie" wydostała się ze strefy spadkowej

Komentarz

• Jeżeli Jagiellonia nie dostanie się do pucharów (na co się zanosi) to razem z Lechem będą zasługiwać na miano największych frajerów sezonu.
              Coby całej traidy w komplecie nie zobaczyć w Europie to bym się na Widzew nie obraził

Komentarz

• Widzew za Michniewicza, to się rozpędza powoli z niezłym impetem, już nie same mecze w domu, ale i też na wyjeździe fajnie się łodzianie prezentują. Osobiście po cichu trzymam kciuki za Górnik i Widzew, poza aspektem piłkarskim, dobre też ekipy do godnego zaprezentowania się na obczyźnie.

Komentarz

• Triada to akurat leci z ligi.
                  Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

• ksc wygrywa 2:0 ... niefajnie
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Swoją drogą wyniki dziś dla Legii całkiem, całkiem. Jeszcze jakby Ruch wyrównał byłby full wypas.
                      Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• No i to co wydawalo sie nie do pomyslenia moze sie wydarzyc. Jak to sie tak skonczy to cholerni nozownicy sie utrzymaja bo pewnie pojada Belchatow, ktory ostatnio zupelnie nic nie gra.

Bytom w 10 przeciwko Lechowi juz chyba nic nie ugra, bo Pyrki raczej nie dadza sobie znowu odebrac zwyciestwa. Cos mi sie wydaje, ze jak Polonia spadnie to dluuugo nie wroci.

Edit: Sorry, Peace
                        Ostatnio edytowany przez capital; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Na wieki wieków
                        LEGIA!

Komentarz

• No jeśli Cracovia dziś wygra, to praktyczniej est już utrzymana, jakoś śmiem wątpić, żeby Arka lub Bytom wygrały swoje mecze na wyjeździe w ostatniej kolejce, przy równoczesnym potknięciu Cracovii w Bełchatowie, za to walka o puchary zapowiada się emojonująco do ostatniego gwizdka w ostatniej kolejce.
                          -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                          -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez capital Zobacz posta
                            No i to co wydawalo sie nie do pomyslenia moze sie wydarzyc. Jak to sie tak skonczy to cholerni nozownicy sie utrzymaja bo pewnie pojada belchatow, ktory ostatnio zupelnie nic nie gra.

Bytom w 10 przeciwko Lechowi juz chyba nic nie ugra, bo Pyrki raczej nie dadza sobie znowu odebrac zwyciestwa. Cos mi sie wydaje, ze jak Polonia spadnie to dluuugo nie wroci.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                              Swoją drogą wyniki dziś dla Legii całkiem, całkiem. Jeszcze jakby Ruch wyrównał byłby full wypas.
                              z całego serca życzyłem Ruchowi, conajmniej remisu

p.s. jaki musi być wygrana Legii z Polonią B, przy wygranych (powiedzmy) Legii i Śląska w ostatniej kolejce...tak, żeby Legia wyprzedziła Śląsk, i zajęła 2 miejsce ???
                              Ostatnio edytowany przez Zdzisiek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              "Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szerszą stroną mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuje potrzebę dbania o jego całość i rozwój".
                              Roman Dmowski "Myśli nowoczesnego Polaka
                              "
                              Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem.

Komentarz

• Podbeskidzie wygralo z Sandecja 2:0 i zapewnilo sobie Ekstraklase na trzy kolejki przed koncem (maja jeszcze zagwarantowane 3pkt za walkower z GKP). Szkoda bo wierzylem, we Flote do konca, ale po dzisiejszym remisie z Termalica (wyciagneli na 1:1 w 89', wyszli na prowadzenie w 90', ale juz po chwili dali sobie wbic na 2:2 ) stracili nawet matematyczne szanse na awans.
                                Na wieki wieków
                                LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                                X