Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Traore to jak dla mnie takie połączenie Rado z Manu, wyróżnia się, ale specjalnego szału nie ma.

Komentarz

• Traore napędza cały atak Lechii i jako pomocnik strzelił 11 bramek. Faktycznie, szału nie ma Jak na polską ligę jest to wyjątkowy przekot.
      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
        Traore napędza cały atak Lechii i jako pomocnik strzelił 11 bramek
        W tym 4 z karnych.
        Prawdę powiedziawszy to dzisiaj grał przeciętnie, a bramki to karny i dołożenie nogi z metra na pustą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L) Zobacz posta
          W tym 4 z karnych.
          Prawdę powiedziawszy to dzisiaj grał przeciętnie, a bramki to karny i dołożenie nogi z metra na pustą.
          Zawsze mnie takie tłumaczenie rozwala. Karnego też trzeba umieć strzelić, jak i znaleźć się na metrze żeby nogę dołożyć, w dodatku prosto. 11 bramek z dupy się nie wzięło. U nas nie ma takiego grajka.

PS asystę Traore też ma ;]
          Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].
          Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
            Zawsze mnie takie tłumaczenie rozwala. Karnego też trzeba umieć strzelić, jak i znaleźć się na metrze żeby nogę dołożyć, w dodatku prosto. 11 bramek z dupy się nie wzięło. U nas nie ma takiego grajka.

PS asystę Traore też ma ;]
            Karnego to trzeba umieć spier#$lić Strzelić nic trudnego ;-)

Komentarz

• W naszej lidze obecnie, to i Włodarczyk byłby postrachem pola karnego, ja wciąż jestem zdania, że Traore nie zasłużył na grę w Legii(tak wiem, tak jak i 95% piłkarzyków w obecnym jej składzie).

Komentarz

• A każdy karny Traore wykonuje perfekcyjnie w przeciwieństwie do Vrdoljaka czy Frankowskiego.

Komentarz

• Co jak co, że Vrdoljak na całkiem dużą ilość wykonywanych karnych tylko dwa razy źle kopnął piłkę z czego raz został on wybroniony więc co do skuteczności nie można mieć większych zastrzerzeń.

Komentarz

• 8. rocznica śmierci kibica Śląska Wrocław Rolanda "Rolika" Leszczyńskiego
                    www.wroclawianie.info

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                      Czarnota-Bojarska?

Myslalem ze on jakos ogranieta jest bardziej Ale czego sie spodziewac ze partnerce zyciowej Romka Kołtonia
                      Już abstrahując od jej nie najlepszego angielskiego to się dziewczynie przytyło zdeczka i tłuszczyk zaczyna wypływać to tu to tam zrobiła by coś z tym w pierwszej kolejności

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                        Już abstrahując od jej nie najlepszego angielskiego to się dziewczynie przytyło zdeczka i tłuszczyk zaczyna wypływać to tu to tam zrobiła by coś z tym w pierwszej kolejności

Oj tam oj tam, może Roman lubi mieć za co złapać

Komentarz

• Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
                          Oj tam oj tam, może Roman lubi mieć za co złapać
                          To jest pewne... ale nie interesuje mnie w jaki sposób Kołtoń ćwiczy z Borkiem okrzyki "Kotorowski!!!" Tylko bym miał w trakcie przeprowadzania wywiadu na czym oczy zawiesić, a nie żebym musiał je odwracać

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                            a nie żebym musiał je odwracać
                            Ona też czasami musi je odrwacać

Na zdjeciu to chyba jakiś Wiślak bo to chyba ich barwy i u nich kultury osobistej brak wiec to jakis Wislak

Komentarz

• Barwy Wisły? Przecież to P.Bytom
                              „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                              Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                              Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                              Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
                                Barwy Wisły? Przecież to P.Bytom

Przeciez wiem Zrypałeś zart

Miał Grzywa odpisac

Komentarz

Pracuję...
                                X