Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
    Polonia B. ma mecze z Lechem i Legią.
    O ile poznaniacy im nie odpuszczą, to z nami może być różnie. Chociaż patrzać na układ ostatnich dwóch kolejek to i tak raczej 3 punkty mogą nie wystarczyć.
    Arka też ma podobny układ, Legia i Śląsk. Myślę że nasi nikomu odpuszczać nie będą, jeśli wczłapią się na 2 miejsce, to powiedzą, że sezon był całkiem niezły i będą się nawet mieli czym zasłonić, bo 2 miejsce i puchar to jakby nie patrzeć nie najgorzej. Śląsk i Lech nie odpuszczą tym bardziej, z wiadomych względów, osobiście myślę, że jutro Lech na bank nie przegra w Gdańsku, potem wygra oba mecze z zagrożonymi ekipami, bo jednak potencjał ma sporo większy i załapie się jednak do pucharów, bo teraz mogą się już skoncentrować tylko na tych 3 meczach, a i ciśnienie i potencjał na puchary są u nich duże. Sam nie wiem jak zapatrywać się na Cracovię, byłem pewny, że dziś stukną Widzew, ale jak oni takich spotkań nie wygrywają, to sam już nie wiem, teoretycznie 4 punkty w ostatnich dwóch kolejkach powinny ich urządzić, patrząc na terminarz Arki i Bytomia. Bełchatów nie będzie o nic grał w ostatniej kolejce, więc może zadziała jakiś układ, który utrzyma Cracovię. Mam też nadzieję, że jutro Ruch rozwieje marzenia dziewczyn z K6 o pucharach.
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• W Bełchatowie porażająca frekwencja. Może już czas sobie darować Ekstraklasę w tym mieście?

Komentarz

• Wg taka frekwencja powinna być na każdym stadionie w czasie trwanie protestu.
        Wtedy i C+ i sponsorzy i same kluby by się wku.rwiały, a tak mają na to wyjebane bo $ leci.
        q[-_-]p

Komentarz

• Nadchodzi kara!

Komentarz

• to już chyba wiemy gdzie będzie pracował Skorża w przyszłym sezonie

Komentarz

• No to wiadomo komu należy przyznać tytuł "frajerów roku ekstraklasy". Zamiast dobić przeciwnika, który w pewnym momencie drugiej połowy wyglądał jakby sam pogodził się z porażką, Lech sam zabiera sobie spore jak na naszą ligę pieniądze z europejskich pucharów. Jak dla mnie spora niespodzianka, ale ten mecz tylko potwierdza to, że w tym sezonie w naszej lidze niczego nie mozna być pewnym, skoro nawet w takim meczu jak dziś sytuacja mogła się odwrócić.
              -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
              -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Na dobrą sprawę to Lechia miała sporo szczęścia bo nie każdy sędzia gwizdnąłby takiego karnego, później oczywiście słowa uznania za pójście za ciosem i naprawdę piękną koronkową akcję.

P.S. Reporterzyna który przeprowadzał wywiad z Wołąkiewiczem, dostanie zakaz nazwał kibiców Lechii skandujących "inwektywy" wobec obecnie gracza Lecha idiotami. Niech no tylko "Słonce Peru" się dowie...

A ta farbowana blondyna i jej wywiad po "angielsku" z Traore
                Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• It łos rial KAŁO?

Komentarz

• widać że nie grała w tekkena

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                      It łos rial KAŁO?

macie gdzieś ten wywiad? dajcie linka

Komentarz

• Czarnota-Bojarska?

Myslalem ze on jakos ogranieta jest bardziej Ale czego sie spodziewac ze partnerce zyciowej Romka Kołtonia
                        Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie inaczej
                          Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                          to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• fajna babka, ale brakuje im w C+ kibiców, żeby przekazać jak niektóre tematy komentować (vide protest i inne różne tego typu sprawy)

Komentarz

• Zamieszczone przez _karol Zobacz posta
                              fajna babka, ale brakuje im w C+ kibiców, żeby przekazać jak niektóre tematy komentować (vide protest i inne różne tego typu sprawy)
                              Taaa.

"Ze stadionu Wisły witaja panstwa Tomasz Smokowski i Piotr Staruchowicz, a na murawie pracuje dla nas w dzisiejszym meczu w zastepstwie Mirka Szymkowiaka, Krzysztof Markowicz"
                              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Tego Traore do Legii! No i Nowak znowu robi Lechii wynik chyba najbardziej niedoceniany piłkarz w naszej lidze.

Komentarz

Pracuję...
                                X