Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• A ja stawiam na Kirma z piłkarzy
    Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Kirm to cienki bolek.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
        A ja stawiam na Kirma z piłkarzy
        Tego symulanta?

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
          Tego symulanta?
          Jezeli Fletcher jest w scisłej czołówce najlepszych pilkarzy globu to i Kirm moze byc najlepszym pilkarzem w Ekstraklasie
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez raafaL Zobacz posta
            P.S Były w tym roku piłkarskie oscary Canal+, czy już z tego zrezygnowali bo jakoś mi umknęło ?
            Chyba z tego zrezygnowali. Co do trenera to postawiłabym na Lenczyka bo jednak dobrą robotę robi w Śląsku. Co do piłkarza to nie wiem. Jak dla mnie to żadnego z nich bym nie wyróżniła.
            Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• Skorża, mój faworyt
              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez nicole91 Zobacz posta
                Chyba z tego zrezygnowali. .
                Co do Oscarów to dostałem info od koleżki który robi w C+, że ponoć będą, ale pod inną nazwą bo ktoś im tam problemy robił, za używanie nazwy "oscary".

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                  Jezeli Fletcher jest w scisłej czołówce najlepszych pilkarzy globu to i Kirm moze byc najlepszym pilkarzem w Ekstraklasie

W CM4 był zajebistym talentem, to nie rozumiem tego Twojego lola poza tym, po kiego nominacje jak kuniec świata się zbliża?
                  "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                  hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Lenczyk
                    Traore
                    Ostatnio edytowany przez 1916TaFu; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak dla mnie z trenerów mimo wszystko Maaskant, z bandy solidnych ale nie jakiś wybitncyh grajków, zrobił mistzra Polski i to z wyraźną przewagą. Wśród piłkarzy wybór jest już cięzszy, ale dla mnie mimo wszystko Małecki, to jednak kawał zawziętego chama z którego Wisła ma sporo pożytku.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Co do trenera to porównaj dorobek punktowy od kiedy Lenczyk jest w Śląsku(1,95 pkt/mecz) i Maaskant(2.00 pkt/mecz) w Wiśle, a jednak mimo wszystko piłkarze Śląska to co najmniej klasa mniej niż Wisły
                        Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zdecydowanie Lenczyk. Gdyby po 8 kolejce (chyba wtedy Lenczyk przejął drużynę) Śląsk miał tyle punktów co miała Wisła, to teraz by mieli tylko 2 pkt straty do niej. Nie da sie ukryć, że Maaskant ogarnął drużynę i grają najlepiej w lidze, ale zrobił to przedewszystkim na wiosnę po bardzo udanych transferach. A Lenczyk przejął przedostatni w tabeli Śląsk i można rzec, że miał odrazu 'epickie pierdolnięcie' - z tego co kojarze to baaardzo długo nie przegrał żadnego meczu.

Najlepszy zawodnik. Małecki/Kazimierczak. Napewno nie Kirm, bo on nic nie grał. Stawka bardzo wyrównana, nikt się nie wyróżniał przez cały sezon jakoś znacząco.

E: sprawdziłem, pod wodzą Lenczyka Sląsk przegrał tylko raz - w 22 kolejce z Koroną 0:1
                          Ostatnio edytowany przez Ataman; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dla mnie w ogóle dziwne jest trochę, że takie nominacje są już na 3 kolejki przed końcem. Tak naprawdę poza mistrzostwem, to wszystkie kluczowe rozstrzygnięcia jeszcze nie zapadły i prawdopodobnie zapadną dopiero w ostatniej rundzie spotkań. Jeśli przykładowo taki Szatałow utrzymałby Cracovię w ekstraklasie (sportowo) a Lenczyk przegrał ze Śląskiem trzy ostatnie mecze i spadł na jakieś 8 miejsce to sądzę, że nagroda bardziej należałaby się właśnie temu pierwszemu. A tymczasem nie ma nawet nominacji.

Komentarz

• Niby trochę nie w temacie, ale Ekstraklasa to Ekstraklasa

I w takim o to filmiku Nasza Ekstraklasa wydaje się ligą wartą obejrzenia, a nie shitem
                              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                                I w takim o to filmiku Nasza Ekstraklasa wydaje się ligą wartą obejrzenia, a nie shitem
                                Tak jak w niektórych stacjach telewizyjnych D. Tusk wygląda jak mąż stanu a naprawdę jest zwykłym matołem .

Komentarz

Pracuję...
                                X