Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wygląda na to, że kademu będą chcieli dać po równo...chyba tylko dziewczęta z K6 sie uchowają...

Komentarz

• Zamieszczone przez PLX Zobacz posta
      Wygląda na to, że kademu będą chcieli dać po równo...chyba tylko dziewczęta z K6 sie uchowają...
      a tam jest co zamknąć? będa najwyżej razem z Policją siedzieli na kamiennej, może pobiją rekord frekwencji :P

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
        W tv mówili, ze I i II liga, co do III i niższych lig jeszcze decyzja nie zapadła.
        Zarząd PZPN zdecydował, że wszystkie mecze o mistrzostwo ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi do końca sezonu 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Wniosek o takie rozwiązanie złożyła policja, o czym pierwszy poinformował reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

Początkowo uchwała zarządu nie wspominała o meczach ekstraklasy, ale jej później opublikowana wersja wymienia także najwyższą klasę rozgrywkową.
        Z pełnym zrozumieniem i akceptacją przyjmujemy tę decyzję - biorąc pod uwagę stanowisko Komendanta Głównego Policji przekazane we wniosku do PZPN - powiedział rzecznik Ekstraklasy Adrian Skubis.
        Zarząd związku zwrócił się również do Wojewódzkich ZPN o wprowadzenie takiego zakazu w spotkaniach trzeciej ligi i niższych klas rozgrywkowych.

PZPN pozytywnie odniósł się do prośby policji. Pismo w tej sprawie przesłał do PZPN komendant główny Andrzej Matejuk. Za celowe rozpatrzenie tego wniosku uznał również premier Donald Tusk, który w środę o bezpieczeństwie na polskich stadionach rozmawiał z szefami klubów ekstraklasy i władzami spółki prowadzącej rozgrywki.
        Uwzględniając przebieg wczorajszego spotkania prezesa Rady Ministrów - Pana Donalda Tuska z prezesem PZPN Grzegorzem Latą, a także prezesami klubów Ekstraklasy oraz władzami Spółki Ekstraklasa S.A. oraz działając na prośbę Komendanta Głównego Policji (sformułowaną w piśmie z 12 maja br.) Zarząd PZPN przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych - głosi fragment przyjętej uchwały. Zarząd PZPN zwraca się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania w sezonie 2010/2011 meczów o mistrzostwo III ligi i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych - dodano.
        Bezpieczeństwo na trybunach jest najważniejsze
        Jak powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski, pismo w sprawie zakazu uczestniczenia kibiców gości wynika z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa na stadionach i dotyczyło rozgrywek na wszystkich szczeblach. Niestety, wielu organizatorów nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa podczas spotkania, które obserwują kibice dwóch drużyn - zaznaczył Sokołowski. Jego zdaniem, nadal też dochodzi do incydentów podczas przejazdów kibiców, za które konsekwencje - np. zniszczenia mienia - stowarzyszenia kibiców nie chcą brać odpowiedzialności.
        Pomysł policji chwali wiceszef MSWiA Adam Rapacki. To dobra propozycja, bo ona dawałaby czas klubom na szybką diagnozę, na uporządkowanie swojego podwórka. Wyeliminowalibyśmy te ekscesy, do których dochodzi na etapie przejazdów kibiców - podkreśla.
        Rapacki dodaje, że to propozycja tylko tymczasowa - do końca sezonu. Dodaje, że same kluby też powinny sięgać po to narzędzie i wpuszczać tylko swoich kibiców. Także po to, by uniknąć sytuacji, że stadion np. Legii zostanie zamknięty po ekscesach kibiców Wisły. A taki mecz szykuje się nam za tydzień.
        Zarząd PZPN "wyraził zdecydowane potępienie dla chuligańskich wybryków i ekscesów pseudokibiców klubów Lech Poznań i Legia Warszawa, jakie miały miejsce po zakończeniu finałowego meczu o Puchar Polski w piłce nożnej w Bydgoszczy 3 maja 2011 r".
        Plusk plusk tonie w gównie tusk
        Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
        to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• Bytom-Zabrze FT 1-2

Nawet nie wiem co napisac Pierwsza mysl to chciałem napisac ze Bytom spadnie ale to byłoby słabe
          Ostatnio edytowany przez Senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ślask dwie bramy w dwie minuty, nie ma co, z taką grą to oni skończą na podium.

Komentarz

• podanie Daniela pierwsza klasa, oby trafił do Legii z Jeżem i Weissem

Komentarz

• W ramach akcji edukacyjnej pozwolę sobie przypomnieć, że strona ekstraklasa.tv należy do Agory i starajcie się jej unikać, a szczególnie wrzucania linków.

Komentarz

• Śląska już nie dogonimy, można co najwyżej marzyć o 3-cim miejscu, ale i to mocno wątpliwe jest. Oni słabiej grać nie będą, a Legia nagle 3 bramek na mecz strzelać nie zacznie, dobrze jednak że jest ta wygrana w pucharze, bo prawdopodobnie byłyby dłuuugie wakacje.

PS. Murawa na Lechu już w swoim naturalnym dla siebie wyglądzie
                  Ostatnio edytowany przez Breados; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• zamknąć stadion w poznaniu i zaorać całe to tałatajstwo, kartoflisko to jedyne wyjscie dla wronek

Komentarz

• Zamieszczone przez _karol Zobacz posta
                      zamknąć stadion w poznaniu i zaorać całe to tałatajstwo, kartoflisko to jedyne wyjscie dla wronek
                      Prośbę mam: przestań pisać na tym forum, kolego. Poczytałem sobie twoje wpisy i załamałem się.
                      "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                      Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                      Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                      Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                      "
                      Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                        Prośbę mam: przestań pisać na tym forum, kolego. Poczytałem sobie twoje wpisy i załamałem się.
                        przeczytałbym twoje ale mam ciekawsze rzeczy do roboty, nie pasuje Ci to co piszę to mnie zignoruj (panel użytkownika -> etc.)

dasz radę, znajdziesz

Komentarz

• tak się napinasz, że głowa boli i jeszcze się dziwisz, że kogoś to drażni?

Popracuj jednak trochę, bo nie będzie kilka tys. osób sobie ignora wciskało

A w Gdańsku 0-0
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                            tak się napinasz, że głowa boli i jeszcze się dziwisz, że kogoś to drażni?

Popracuj jednak trochę, bo nie będzie kilka tys. osób sobie ignora wciskało

A w Gdańsku 0-0
                            ja się napinam? człowieku, wyrażam tylko swoje zdanie... wkońcu to jest forum, i każdy może tu postować, mnie też denerwują posty tego czy tamtego ale nie zwracam na nich poprostu uwagi

OT: swoją drogą, nie spodziewałem się, że wisła śląsk i lechia będą na pudle...

Komentarz

• Nazwy klubów piszemy z WIELKIEJ litery

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
                                Ślask dwie bramy w dwie minuty, nie ma co, z taką grą to oni skończą na podium.

a potem Diaz w ciągu jednej minuty zółta, bramka, druga żółta (czerwona). Amazing happens
                                Ostatnio edytowany przez Senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X