Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
    Czy Arka mogła spokojnie wygrać z Ruchem? nie wydaje mi się, niby grali coś tam, ale sytuacji strzeleckich praktycznie żadnej. Jedyne co od nich zapamiętałem, to niesłusznie odgwizdany spalony na Burkhartdzie, który wychodził sam na sam. Ruch dziś jakby dojrzalszy i spokojnie wywieźli 3 punkty.
    Żeby nie było, to ja spotkania nie oglądałem. Stwierdzenie wysnułem tylko na podstawie tego, że przynajmniej teoretycznie powinien to dla nich być mecz łatwiejszy niż np. z nami czy we Wrocławiu ze Śląskiem, które im zostały. Dlatego też widzę ich jako pewnego spadkowicza, choć wiadomo że 6 pkt. w spotkaniach z Koroną i Polonią odmieni całkiem ich sytuację.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      Żeby nie było, to ja spotkania nie oglądałem. Stwierdzenie wysnułem tylko na podstawie tego, że przynajmniej teoretycznie powinien to dla nich być mecz łatwiejszy niż np. z nami czy we Wrocławiu ze Śląskiem, które im zostały. Dlatego też widzę ich jako pewnego spadkowicza, choć wiadomo że 6 pkt. w spotkaniach z Koroną i Polonią odmieni całkiem ich sytuację.
      Heh, a czemu teoretycznie mecz z Ruchem powinien być dla nich łatwiejszy? Sama nazwa od dawna nie gra, a tabela rundy wiosennej jasno pokazuje, że Ruch wiosną gra bardzo dobrze, w sensie skutecznie. Po rundzie jesiennej Ruch był 3, ale od końca, z dorobkiem 17 punktów(po 15 rozegranych meczach), a dziś biorąc pod uwagę mecze rozegrane tylko wiosną, Ruch jest drugi i ma ledwie 2 punkty mniej niż przyszły mistrz Polski. Tej wiosny zdobyli już 21 punktów w 11 kolejkach i nie zdziwiłbym się, gdyby to oni wylądowali na podium
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
        ciekawe ile te pikniki pociągną doping bez chłopaków z dawnej X.
        Wiesz, sporo tych pikników to właśnie chłopaki z dawnej X, tej naprawdę dawnej.Sporo wiary która w latach 80/90 stanowiła o sile X teraz siada na tych piknikowych sektorach.
        Co nie znaczy że to oni (w zasadzie mogę powiedzieć my bo sam się do nich zaliczam) rozkręciło tą marna próbe dopingu.

Komentarz

Heh, a czemu teoretycznie mecz z Ruchem powinien być dla nich łatwiejszy? Sama nazwa od dawna nie gra, a tabela rundy wiosennej jasno pokazuje, że Ruch wiosną gra bardzo dobrze, w sensie skutecznie. Po rundzie jesiennej Ruch był 3, ale od końca, z dorobkiem 17 punktów(po 15 rozegranych meczach), a dziś biorąc pod uwagę mecze rozegrane tylko wiosną, Ruch jest drugi i ma ledwie 2 punkty mniej niż przyszły mistrz Polski. Tej wiosny zdobyli już 21 punktów w 11 kolejkach i nie zdziwiłbym się, gdyby to oni wylądowali na podium
          Faktycznie, daleko do tego podium nie mają jak popatrzeć na tabelę. Jakoś ich nie doceniłem. I rzeczywiście zdecydowanie łatwiej gra się w tym sezonie przeciwko nam niż przeciwko Ruchowi ale chyba nie zmienia to faktu, że broniący się przed spadkiem zespół nie może sobie na kilka kolejek przed końcem pozwolić na porażkę u siebie z drużyną środka tabeli

Komentarz

• Myślę, że nie ma co się za bardzo rozwodzić nt. naszych wewnętrznych problemów na forum innych klubów. (to do moich kolegów i koleżanek po szalu)
            W ramach wyjaśnienia dla legionistów. Brak dopingu był formą protestu wobec zakazu zaprezentowania wcześniej przygotowanej oprawy meczowej.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
              ale chyba nie zmienia to faktu, że broniący się przed spadkiem zespół nie może sobie na kilka kolejek przed końcem pozwolić na porażkę u siebie z drużyną środka tabeli
              To czy mogą sobie pozwolić czy nie, to w sumie nikogo nie interesuje. Ważne jest to co robią na boisku i czy efektem ich pracy będzie zdobycz punktowa czy nie. Patrząc na wszystkie zestawy par ostatnich 4 kolejek, to moim zdaniem Ruch ma najgorszy układ, i jak znajdą się na podium, będzie to miejsce uzasadnione, wszak grają teraz z bezpośrednimi rywalami o miejsca. W sumie dla nich to pewnie kwestia ambicji piłkarzy(szczerze powiedziawszy Ruch robi bardzo dobre transfery, wyciągają młodych zawodników przy jednoczesnej sprzedaży za gruba kasę swoich najlepszych zawodników, a pomimo tego utrzymują pewien poziom. 2-3 sezony temu wyciągnęli kilku chłopaków z Salosu Szczecin, w zeszłym roku zaprosili na testy... 17 zawodników tej drużyny). Największa sraczkę to mają w Poznaniu, tam widmo braku awansu do pucharów nie daję chyba spać włodarzom

Paradoksem tego sezonu jest to, że pomimo padaki w lidze za największych wygranych uważam Was Zdobycie PP daje dużo lepsze możliwości i warunki przygotowań do ligi, a i sama przygodę z eliminacjami LE zaczniecie od III rundy, czyli od razu porządny wyjazd, a nie jakieś pipidówy na Malcie czy dalekie wojaże za Morze Czarne.
              "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
              hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bangoo Zobacz posta
                Będzie druga Anglia na Reymonta.
                Albo Paryż...
                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Paradoksem tego sezonu jest to, że pomimo padaki w lidze za największych wygranych uważam Was
                  Chyba z wyjątkiem Wisły, bo mistrz to zawsze mistrz
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                    Myślę, że nie ma co się za bardzo rozwodzić nt. naszych wewnętrznych problemów na forum innych klubów. (to do moich kolegów i koleżanek po szalu)
                    W ramach wyjaśnienia dla legionistów. Brak dopingu był formą protestu wobec zakazu zaprezentowania wcześniej przygotowanej oprawy meczowej.
                    Ja jeszcze tylko dodam jeden z komentarzy wyjasniajacy mniej wiecej to co wydarzylo sie wczoraj na R22:

"Mysle, ze wszyscy chcieli dobrze, a wyszlo fatalnie. Panowie, przez zwykly brak dobrej komunikacji tego, ze macie dzisiaj zamiar protestowac przede wszystkim w sprawie zakazu oprawy na mecz (a wiec przeciwko decyzji klubu), mamy to co mamy. Nazywacie ludzi z E "niekumatymi", to czlowiek "niekumaty" chyba ma prawo nie wiedziec co jest grane, no bo przeciez oglada sobie lige w TV i widzi, ze kibice w ramach protestu wychodza na kilka minut ze stadionu, by potem wrocic i dopingowac na calego, a tu nagle przychodzi sobie na E i oczom nie wierzy - no bo czemu akurat My mamy protestowac az w taki sposob, czyli przez cala polowe siedziec cicho, potem jeszcze wychodzic i znowu siedziec cicho... Jestem pewny, ze conajmniej 75% kibicow z E nie wiedzialo nic o zakazie oprawy na mecz i poprostu wkurzalo sie o to, ze conajmniej "podwoilismy" protest, ktory na dodatek (wedlug tych niektorych "niekumatych") nawet nie dotyczy nas tylko Legii i Lecha, bo to przeciez ich stadiony zamkneli a nie nasz. Wiec wytrzymali jakos te 45min, a potem zaczeli dopingowac, widzac ze najnormalniej w swiecie nasi pilkarze tegoz dopingu dzisiaj bardzo potrzebuja. Sektorowi G sie to delikatnie mowiac nie spodobalo i stalo sie..."
                    Najwyrazniej "nie ma zabawy, gdy klub blokuje oprawy" to bylo za malo, zeby cala wschodnia zrozumiala o co tak naprawde chodzi i zwykle nieporozumienie przerodzilo sie w cos co nie powinno bylo miec miejsca.

Komentarz

• Właśnie Ekstraklasa uchwaliła, że do końca sezonu na mecze nie będą wpuszczani kibice gości!!! wpis Litara z forum Lecha
                      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
                        Właśnie Ekstraklasa uchwaliła, że do końca sezonu na mecze nie będą wpuszczani kibice gości!!! wpis Litara z forum Lecha
                        Przecież jest to elementarne łamanie praw naszej Konstytucji...
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          a co tam Konstytucja, ważne, zeby kibole stadionów nie demolowali

to z tym wpuszczaniem, to już oficjalnie?
                          LEGIA TO MY
                          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
                            a co tam Konstytucja, ważne, zeby kibole stadionów nie demolowali

to z tym wpuszczaniem, to już oficjalnie?
                            gdzieś czytałem info ,ze tak wnioskował Komendant główny . Litar w 2 tematach podał ta informacje wiec myślę ,ze raczej pewna.
                            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• No, do końca sezonu bez gości, wszędzie - decyzja PZPN.
                              Uff, dobrze, że tylko I i II liga
                              Ostatnio edytowany przez Maciek; [ARG:4 UNDEFINED].
                              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta

Ciekawe dlaczego UE się tym nie zainteresuje?..

Komentarz

Pracuję...
                                X