Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kacor Zobacz posta
    Nie da się słuchać tej cioty, on nie wie czemu kibice nie dopingują, sam się pyta co kibiców obchodzą inne stadiony które zostały zamknięte.
    W ogóle odniosłem wrażenie po naszym wczorajszym meczu i dzisiaj( dopóki chyba Szymkowiak albo Mielcarski nie wspomnieli o braku dopingu) że w C+ mają jakiś zakaz wspominania o protestach. Kiedyś mówili co się dzieje na trybunach,a teraz mamy cisze, kibice wychodzą a oni jak gdyby nigdy nic komentują i udają że nic się nie dzieje
    boją się bojkotowania cyfry + i przejścia kibiców na cyfrowy polsat

Komentarz

• Zialu, iniemamniejusz tak wiem wiem, sytuacja wręcz bliźniacza - z tymże Korona dwie ostatnie bramki straciła na sam koniec meczu... zawsze "podziwiam" przegrywających w taki sposób, kontrolować cały mecz i dać sobie wydrzeć komplet punktów w samej końcówce. Nie wiem czemu to tak często się zdarza, brak koncentracji, sił, rozprężenie, przekonanie, że nic złego już się nie może wydarzyć? zastanawiające to
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Wracając do tej Korony to wyszli w ramach protestu z meczu w 80 minuie, gdy było jeszcze 2:1, a koniec to 2:3.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
          Zialu, iniemamniejusz tak wiem wiem, sytuacja wręcz bliźniacza - z tymże Korona dwie ostatnie bramki straciła na sam koniec meczu... zawsze "podziwiam" przegrywających w taki sposób, kontrolować cały mecz i dać sobie wydrzeć komplet punktów w samej końcówce. Nie wiem czemu to tak często się zdarza, brak koncentracji, sił, rozprężenie, przekonanie, że nic złego już się nie może wydarzyć? zastanawiające to
          Możemy iść dalej, może nie bliźniacza ale nie dalej jak wczoraj w Zabrzu można było coś podobnego oglądać.

Komentarz

• Zamieszczone przez padre Zobacz posta
            bramek nie widziałem, ale śmierdzi strasznie...
            śmierdzi? chodzi o to, że czy kupiony mecz?
            jeżeli tak to moim zdaniem niemożliwe.. . Niewiem jak duże pieniądze Lechia by musiała dać Koronie, która i tak nie jest jeszcze pewna utrzymania..

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
              Możemy iść dalej, może nie bliźniacza ale nie dalej jak wczoraj w Zabrzu można było coś podobnego oglądać.
              no o tym, to już chyba nie wypada wystarczy te 5-6 stron w temacie meczowym...
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Problem na meczu był taki, że sporo ludzi na piknikowych sektorach nie wiedziało o powodach protestu. Inna sprawa, że nie trzeba być wybitnie inteligentnym, żeby się domyślić, że musi chodzić o coś poważnego. Zawsze się znajdą idioci, jeszcze trafiło na prestiżowy mecz, to liczba niekumatych była wyjątkowo wysoka.

Swoją drogą, nagle okazało się, że pikniki jednak potrafią śpiewać. A jak trzeba, to cicho jak mysz pod miotłą siedzą :E

Na forum na wislakrakow.com nie ma co patrzeć. Największe forum kibicowskie w Polsce, to i liczba kosmitów największa. A najlepsze są tematy meczowe, gdzie komentują ci z nich, co się nawet nie chciało dupy na mecz ruszyć, czyli elita elit
                Ostatnio edytowany przez fijut; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                  Sądzę, że Arka przegrała dziś mecz który spokojnie mogła wygrać i tym samym jest już jedną nogą na zapleczu. Bytom też pewnie spadnie więc IMO ten spadek jest bardzo mało realny.
                  Czy Arka mogła spokojnie wygrać z Ruchem? nie wydaje mi się, niby grali coś tam, ale sytuacji strzeleckich praktycznie żadnej. Jedyne co od nich zapamiętałem, to niesłusznie odgwizdany spalony na Burkhartdzie, który wychodził sam na sam. Ruch dziś jakby dojrzalszy i spokojnie wywieźli 3 punkty.
                  "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                  hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Ja tam często inaczej patrze na różne sprawy niż spora część tego forum, ale jednego jestem pewien, że cała Legia musi być zawsze razem czego nie raz daliśmy przykład i mam nadzieję, że u nas nigdy nie dojdzie do takiej sytuacji jak dziś na Wiśle, nie dajmy się podzielić.
                    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Dobrze mi się wydaję, że jeśli Wisła wygra derby Krk to na trzy kolejki przed końcem zapewni sobie mistrza?
                      (U siebie z Jagą 2-0, a Białymstoku byli 2-1 w plecy, więc bilans mają lepszy)

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                        Do końca euro jeszcze 417 dni
                        416
                        Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                          Dobrze mi się wydaję, że jeśli Wisła wygra derby Krk to na trzy kolejki przed końcem zapewni sobie mistrza?
                          (U siebie z Jagą 2-0, a Białymstoku byli 2-1 w plecy, więc bilans mają lepszy)
                          Dobrze.

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
                            Wbiłem się na ichniejsze forum i wygląda mniej więcej jak trybuny w trakcie meczu.
                            Niestety. Wpisy, w których za największe zło w polskiej piłce uważa się Starucha i Litara idą w dziesiątki. Naprawdę powinniśmy doceniać nasz stan posiadania, bo nasze "masy" są mega ogarnięte w porównaniu z tym co jest na Reymonta.

Komentarz

• Eurosport2 będzie transmitował poniedziałkowe mecze. Jako, że nasi pseudodziałacza z ekstrakasy pewnie nie będą chcieli się zbłaźnić przed Europą można się spodziewać, że najciekawsze mecze będą grane właśnie wtedy, a co za tym idzie można się nastawić już na poniedziałkowe wyjazdy na mecze typu Lech-Legia, czy Wisła-Legia(oczywiście jeśli nie zablokuje możliwości wyjazdów miłościwie nam panujący).

Komentarz

• Raczej nie.

Canal+ jako nabywca pełnych praw ( Cyfrowy Polsat i ES2 to sublicencje ) ma prawo do wyboru w kazdej kolejce 3 spotkan ktore beda pokazywane tylko na antenie Canal Plus. Nie moze byc w tych trzech meczach branych na wylacznosc w kolejce przez C+ meczu Slaska. Nie trudno sie domyslec ze te trzy mecze na wylacznosc pokazne tylko przez C+ to beda mecze zazwyczaj z udzialem Legii, Wisły, Lecha czyli druzyn najchetniej ogladanych i ogolnie najmocniejszych, czyli tak jak to robi teraz Canal Plus. Mecz Legii, Lecha , Wsiły praktycznie co kolejka. W poniedzilek Eurosport 2 zadowli sie meczem Podbeskidzie-Korona

E: a jesli chodzi jeszcze o ES2 to jakos nie jest to do konca doprecyzowane w newsach odnosnie jaki zasieg (pasmo). Mowi sie tez ze ma to byc tylko obszar Polski

Z kolei Eurosport 2 (tylko na ternie Polski) będzie mógł pokazywać jeden, poniedziałkowy mecz Ekstraklasy

Przykładowa kolejka ligowa w sezonie 2011/2012:
                                1. Piątek, g.18, C+, Polsat Cyfrowy
                                2. Piątek, g.20, C+
                                3. Sobota, g.14, C+, Polsat Cyfrowy
                                4. Sobota, g.16, C+, Polsat Cyfrowy
                                5. Sobota, g.18, C+
                                6. Niedziela, g.15/16, C+, Polsat Cyfrowy
                                7. Niedziela, g.17/18, C+
                                8. Poniedziałek, g.18:30, C+, Eurosport 2

Najwazniejsze ze prawa zostały w C+ i teraz cała kolejka a nie jak ostatnio tylko 3 spotkania bedzie dostepna i to w HD na kanałach C+ bez potrzeby jakis Orange Sport czy teraz Polsat Futbol. No i ze prawa nie trafiły do towarzyszy
                                Ostatnio edytowany przez Senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X