Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Orzech Zobacz posta
    Discopolo strzela na 2:0. Najazd na trybuny, a tam(chyba w młynie) jakiś pedałek podskakuje i pilnuje, żeby mu torebka nie spadła
    Tinky Winky .

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
      Tinky Winky .
      Ale PAZIE
      Ole, To My kibole!

Komentarz

• Górnik fajnie bardzo
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Probierz podał się właśnie do dymisji... Czyżby miał wylądować w Lechu/Amice?
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
            Probierz podał się właśnie do dymisji... Czyżby miał wylądować w Lechu/Amice?
            Bardzo możliwe. Moim zdaniem Jagiellonia długo lepszego trenera miec nie będzie.

Edit: Skąd info ?
            Edit2: Podziękował
            Ostatnio edytowany przez Bangoo; [ARG:4 UNDEFINED].
            Ole, To My kibole!

Komentarz

• Telefoniczne ;] Ale widzę że jest już też na 90minut
              tutaj ;-)
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                Co do C+, to całe szczęście akurat, że nie ma tam już Terleckiego, poza tym ja wciąż nie jestem w stanie oglądać spotkań kiedy w głośnikach słyszę Rosłonia...
                Akurat Rosłoń to obok Twarowskiego jest najlepszy, chociaż on tylko Premiership komentuje, a tak to Ligę+ extra, wcześniej jeszcze była Liga+, ale teraz objął to ten od francuskiej ( Dębiński chyba ) i to już to nie samo.

Twarowski the best

Cały C+ i tak zdecydowanie najlepszy, słaby produkt, ale bardzo dobrze opakowany.

Przytuły też bym się nie czepiał, wiedza większa niż Kazek, do którego się już trochę przyzwyczaiłem, ale przecież był już Dźwigała czy Śrutwa i to dopiero była porażka.

Komentarz

• Probież niech idzie do Poznania, bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł, by go u nas zatrudnić. A dla mnie to gość pokroju Michniewicza, czyli jeden fajny sezon, a później uj i ligowa szarzyzna. Poza tym, był Wdowczyk, Kubicki, Zieliński, Urban, teraz ten czarodziej Skorża, na uj nam kolejny "młody zdolny".

Komentarz

• Ta runda pokazała jaki z Probierza trener. Kto go weźmie ten frajer.

Michniewicz w każdym klubie gdzie pracował miał wynik, czasem nawet ponad stan. W biednym wówczas Lechu - puchar, Lubin - mistrzostwo, Arkę ze składem pełnym emerytów zostawiał na bezpiecznym miejscu, potem spadli. Widzew w tabeli wiosny ma 6 miejsce, więc też nieźle.
                    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                      Ta runda pokazała jaki z Probierza trener. Kto go weźmie ten frajer.

Michniewicz w każdym klubie gdzie pracował miał wynik, czasem nawet ponad stan. W biednym wówczas Lechu - puchar, Lubin - mistrzostwo, Arkę ze składem pełnym emerytów zostawiał na bezpiecznym miejscu, potem spadli. Widzew w tabeli wiosny ma 6 miejsce, więc też nieźle.
                      Ale Czesława to papa W. nie weźmie za te telefony do Fryzjera...natomiast w Śląsku jest niezły dym Lenczyka z prezesem, oj niepokorny dziadek ten Orest
                      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10..._czerwien.html

Cionek... a Grzelak już dawno, dawno twierdził, że to psychol jest
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Tylko cudem Sobiech nie ma obecnie złamanej kości w paru miejscach, może jak Cionek dostanie długookresową dyskwalifikację, to coś mu do tego łba wejdzie.

Komentarz

• ,,Wypier*****!'' na trybunach Polonii? To pewnie ten pedałek z torebką tak głośno krzyczał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazz Zobacz posta
                              Kiedyś C+ faktycznie trzymał poziom, ale teraz według mnie jest coraz gorzej. "Nowy narybek" jest dla mnie tragiczny i gdyby nie kilku "starych" dziennikarzy i ekspertów to byłby dramat. Sam fakt, że ekspertem jest teraz Przytuła mówi samo za siebie .
                              Wg. mnie Przytuła bardzo git się prezentuje. Ma wiedzę, ciekawie mówi nawet ok głos.
                              Moje osobiste odczucia co do komentatorów do odpulenia są Zamilski którego zdzierżyć nie mogę i Szymkowiak który często gada takie pierdoły, że uszy więdną. I tak bardziej subiektywnie pozbyłbym się też Węgrzyna którego nie mogę zdzierżyć za stronniczość i upartość w promowaniu często jakiś swoich teorii z kosmosu wziętych.
                              Co do osób które chętnie bym zobaczył to Frankowski (chyba już powoli pora kończyć karierę) zawsze jak pamiętam miał coś ciekawego do powiedzenia i nigdy nie były to głupoty. Chętnie zobaczyłbym jak sobie radzi w roli "eksperta"
                              Ostatnio edytowany przez Grzywa; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez _karol Zobacz posta
                                nie trawię Białasa, chłop totalnie nie ma głosu do komentowania :P
                                Akurat Białas fajnie komentuje z Dembińskim Ligue 1, we dwóch mają akcencik francuski (uważam, że Francuzi zajebiście komentują mecze) i sporą wiedzę

Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                                Co do C+, to całe szczęście akurat, że nie ma tam już Terleckiego, poza tym ja wciąż nie jestem w stanie oglądać spotkań kiedy w głośnikach słyszę Rosłonia...
                                E tam ja Terleckiego lubię, uśmiałem się, kiedy opowiedział anegdotę z Łazarkiem i Panem Łopatą, generalnie ma takie fajne wstawki z "kuchni".
                                Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

Pracuję...
                                X