Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez najduk92 Zobacz posta
    Tylko Canal + ! tam po prostu ludzie znają się na rzeczy.
    Kiedyś C+ faktycznie trzymał poziom, ale teraz według mnie jest coraz gorzej. "Nowy narybek" jest dla mnie tragiczny i gdyby nie kilku "starych" dziennikarzy i ekspertów to byłby dramat. Sam fakt, że ekspertem jest teraz Przytuła mówi samo za siebie .

Komentarz

• Discopolo strzela na 2:0. Najazd na trybuny, a tam(chyba w młynie) jakiś pedałek podskakuje i pilnuje, żeby mu torebka nie spadła

Komentarz

• Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości co do szans Jagi?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mazz Zobacz posta
          Kiedyś C+ faktycznie trzymał poziom, ale teraz według mnie jest coraz gorzej. "Nowy narybek" jest dla mnie tragiczny i gdyby nie kilku "starych" dziennikarzy i ekspertów to byłby dramat. Sam fakt, że ekspertem jest teraz Przytuła mówi samo za siebie .
          lepszy czysty Przytyła niż sprzedawczyk Wit Ż.

ale Wit Ż. miał swoje teksty

Komentarz

• No to Cionka mamy z głowy .

Komentarz

• Szczescie dla Sobiecha, ze miał ochraniacze, bez nich po wejsciu Cionka mogłby sobie długo nie pograć. Swoja droga wejscie Cionka to boiskowy bandytyzm
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Dobrze, że naszego Rybusia nie będzie ciąć.
                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Trochę żółto w tej Jadze, oprócz Cionka kto jeszcze nie zagra w piątek ?

Komentarz

• ksp jak zawsze pięknie "przyłącza się" do ogólnopolskich inicjatyw kibolskich

wszedzie wiszą transparenty a ci tylko o tym swoim zasranym kurniku
                    ...ta ziemia do Polski należy
                    choć Polska daleko jest stąd,
                    bo wolność krzyżami się mierzy
                    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                      Swoja droga wejscie Cionka to boiskowy bandytyzm
                      On już nie pierwszy raz robi takie jazdy. Przypomnę tylko jak pierdyknął Niedzielana z łokcia i złamał mu kość jarzmową akurat zaraz po powrocie tego drugiego po złamaniu....... kości jarzmowej. Dla mnie ten dupek to niebezpieczny drwal, którego powinno się eliminować.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Sandomierski też wypadł ze składu.

Komentarz

• Dzisiaj jazda z Górnikiem, za tydzien w Białym ogrywamy Jage i mamy wicelidera(tylko..)

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzech Zobacz posta
                            Discopolo strzela na 2:0. Najazd na trybuny, a tam(chyba w młynie) jakiś pedałek podskakuje i pilnuje, żeby mu torebka nie spadła
                            Też mi to uwadze nie umknęło, zresztą zaraz potem na wizję wzięli mocno wyróżniającego się grubaska bez koszulki.

Co do C+, to całe szczęście akurat, że nie ma tam już Terleckiego, poza tym ja wciąż nie jestem w stanie oglądać spotkań kiedy w głośnikach słyszę Rosłonia...

Komentarz

• Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
                              Też mi to uwadze nie umknęło, zresztą zaraz potem na wizję wzięli mocno wyróżniającego się grubaska bez koszulki.

Co do C+, to całe szczęście akurat, że nie ma tam już Terleckiego, poza tym ja wciąż nie jestem w stanie oglądać spotkań kiedy w głośnikach słyszę Rosłonia...
                              Terlecki jest, nie pamiętam co dokładnie komentuje, chyba Polonię Bytom albo Zagłębie...

A Rosłoń nie jest taki zły, bardziej od niego nie trawię Białasa, chłop totalnie nie ma głosu do komentowania :P

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                                ksp jak zawsze pięknie "przyłącza się" do ogólnopolskich inicjatyw kibolskich

wszedzie wiszą transparenty a ci tylko o tym swoim zasranym kurniku
                                Taki naród.
                                Ole, To My kibole!

Komentarz

Pracuję...
                                X