Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jak to Janek T. powiedział :P Ekstraklapa bez kitu każdy mecz to jedna wielka niewiadoma jak to mawiał Maciek ''rywal był trudny'' to kto jest łatwy :O !

Komentarz

• Jak to mówią - poziom piłki się bardzo wyrównał i teraz każdy z każdym może wygrać....

Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
      Pewnie nic, lub tyle ile Józwiak z Miklasem wydają na kolacje.A Sikorski podobno dał by się pokroić żeby grac w Legii...
      transfermarkt.de wycenia go na 400 tys euro (Jankowskiego na 350) ale z aktualnością tego jest chyba słabo bo patrząc na Legię - Astiz 2 mln, Manu 1,2 mln

Na pewno lepsze 400 tys euro na Sikorskiego niż na Mezengę czy kogo tam Jóźwiak przywiezie z tej Argentyny jak już skończy z hotelu wysyłać faksy z powołaniami do reprezentacji dla Cabrala
      Ostatnio edytowany przez Mini; 284.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
        Manu 1,2 mln
        Tylko tyle? No to sobie chyba kupię Manu aby biegał mi do sklepu po browary.

Komentarz

Jak to mówią - poziom piłki się bardzo wyrównał i teraz każdy z każdym może wygrać....
          Dokładnie i to mnie śmieszy bo nawet w pucharach ''drużynka'' z naszego kraju odpada z .... hmm jakie to państwa ? chyba - Wyspy Owcze brakuje do kompletu a tłumaczą się że poziom piłki się wyrównuje - -' ludzie !

Komentarz

Jak to mówią - poziom piłki się bardzo wyrównał i teraz każdy z każdym może wygrać....

transfermarkt.de wycenia go na 400 tys euro (Jankowskiego na 350) ale z aktualnością tego jest chyba słabo bo patrząc na Legię - Astiz 2 mln, Manu 1,2 mln

Na pewno lepsze 400 tys euro na Sikorskiego niż na Mezengę czy kogo tam Jóźwiak przywiezie z tej Argentyny jak już skończy z hotelu wysyłać faksy z powołaniami do reprezentacji dla Cabrala

Panie, ja to słaby z matmy jestem, ale jak dla mnie to Sikorski by tych Mezengów i Manów na śniadanie zjadł.

KS Czarni idą na remis.Ja wam mówie.Idziem na mistrza!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Tylko tyle? No to sobie chyba kupię Manu aby biegał mi do sklepu po browary.
              Tylko uważaj, bo sporo strat notuje.
              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                Tylko uważaj, bo sporo strat notuje.
                jego trzeba puszczać po przerwie, najpierw karne bieganie na muranów w koszulce Legii, żeby zobaczył jaki to przywilej biegać po browary dla Legionisty

Komentarz

• Czarnuchy przegrywają

Komentarz

• Śląsk prowadzi z czarnymi

Ta liga to po prostu

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Nikt inny jak właśnie Śląsk zasługuje na puchary.

A co godne zauważenia, w tej kolejce nie było i jak na razie nie ma żadnej kontrowersji. Czyżby sprzedawczykowie obsrali się że będą zbierać ochłapy od PZPN?

Komentarz

• Biedny pan Sławek bezrobotny zostanie ;D
                        To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• No i czarnuchy umoczyły. Dobrze, bo po wynikach "góry" jeszcze gotowi byli włączyć się do walki o mistrzostwo.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Co by nie mówić o naszej lidze, to pierwsza czwórka jak najbardziej prawidłowa

Komentarz

• Zgody na górze, zgody na dole. Wątpię żeby góra dotrwała w takim składzie w jakim jest obecnie, natomiast dół na 90% taki będzie.
                              Ostatnio edytowany przez Maciek; 28025.
                              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Ale ta liga jest ***** mierna... Jeszcze nasze pizdeusze uwierzą w majstra
                                q[-_-]p

Komentarz

Pracuję...
                                X