Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ciekaw jestem jak stadion bedzie wyglądał, niezależnie czy Lech zagra z Legią czy też z Lechią

te płotki do pasa
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Pewnie jak przyjdzie co do czego to dostaniecie zakaz

No to Legia, sprężyć się musicie bo nie ukrywam, że marzy mi się by Lech w tym sezonie ugrał wielkiego czerwonego - wiecie co Z całym szacunkiem do Lechii ale chyba wy macie większe szanse :/

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
        ale chyba wy macie większe szanse :
        tia jasne

Komentarz

Z całym szacunkiem do Lechii ale chyba wy macie większe szanse :/

daj Pan spokój z tą kurtuazją

ja i bez niej Cię lubię a adamkoz7 i z nią Cię nienawidzi

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            ciekaw jestem jak stadion bedzie wyglądał, niezależnie czy Lech zagra z Legią czy też z Lechią

te płotki do pasa
            No to dałeś w tym momencie Wybiórczej temat na jedynke

Komentarz

• NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• hummel - oni wprawieni, nie pamietasz co w zeszłym roku wypisywali o "hordzie dwóch tysięcy kiboli z Warszawy" ?

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                  daj Pan spokój z tą kurtuazją

ja i bez niej Cię lubię a adamkoz7 i z nią Cię nienawidzi
                  Ale Ty jesteś jeden jego jest siedem

A tak na serio to mówię poważnie, u Lechii problem może tkwić w umiejętnościach u was bardziej w mobilizacji na mecz z Lechią. Jeżeli dojdziecie do finału to waszych piłkarzy ciśnienie nie zje a obawiam się, że Lechię owszem... Poza tym byliście lepsi w Poznaniu i piłkarze będą mieli to w pamięci. Wiadome, że teraz po tych kilku meczach wszystko jest be w waszych oczach ale realnie patrząc w finale z Lechem macie wg. mnie większe szanse.

Ps. O Witam Panią Viole - mam nadzieje, że nie ma mi za złe że życzę jej klubowi źle
                  Ostatnio edytowany przez Grzywa; 247.

Komentarz

• Jakoś trudno mi wyobrazić sobie coatcha Skorżę z jakimkolwiek trofeum .

Komentarz

• O widze ze pamietacie o mnie..
                      to milo... Wiesz co Grzywa, 7 to mój szczesliwy numer ,dlatego mam go w nicku... a co do nienawisci to jako pierwsi sa Polonisci...numer dwa to Widzew trzy to Lech . Wisla dopiero gdzies na czwartej pozycji sie plasuje na mojej prytwatnej skali wiec mozesz spac spokojnie..... jak narazie

Komentarz

• Grzywa Kochanie, jakże ja Tobie mogłabym mieć coś za złe

Co z tego, że Legia była lepsza w Poznaniu, jak my byliśmy lepsi w Warszawie i w obu przypadkach skończyło się to tak samo?
                        NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez adamkoz7 Zobacz posta
                          Wisla dopiero gdzies na czwartej pozycji sie plasuje na mojej prytwatnej skali wiec mozesz spac spokojnie..... jak narazie
                          Dzięki, właśnie się kładłem. Kiedyś usłyszałem od pewnego Legionisty, że Wisła jest gdzieś w 2 dziesiątce jego nielubianych klubów i zrobiło mi się bardzo smutno, płakałem...

Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                          Jakoś trudno mi wyobrazić sobie coatcha Skorżę z jakimkolwiek trofeum .
                          Wyobraź sobie, że do twarzy mu i ma spore doświadczenie hehe

Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
                          Grzywa Kochanie, jakże ja Tobie mogłabym mieć coś za złe
                          Nie przy ludziach Pozdro

Komentarz

• Zamieszczone przez adamkoz7 Zobacz posta
                            O widze ze pamietacie o mnie..
                            to milo... Wiesz co Grzywa, 7 to mój szczesliwy numer ,dlatego mam go w nicku... a co do nienawisci to jako pierwsi sa Polonisci...numer dwa to Widzew trzy to Lech . Wisla dopiero gdzies na czwartej pozycji sie plasuje na mojej prytwatnej skali wiec mozesz spac spokojnie..... jak narazie
                            Koniec ***** tej degrengolady.
                            jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Poza tym byliście lepsi w Poznaniu i piłkarze będą mieli to w pamięci. Wiadome, że teraz po tych kilku meczach wszystko jest be w waszych oczach ale realnie patrząc w finale z Lechem macie wg. mnie większe szanse.
                              Kij z tego ze bylismy lepsi, lepsi w zje.bywaniu okazji. Jak zagra Stilic i Rudnevs w pierwszym składzie, od poczatku meczu to mozemy niestety znow nie wygrać

Liczyłem ze choc Stilic dzis dostanie zołtą i nie zagra w nastepnym. W ogole cholera mogli sie posypac w tym meczu odnosnie zoltych i wystepu w Bydgoszczy. Cała obrona była zagrozna Kikut, Bosacki, Arboleda, Henriquez do tego Injac i Stilic i tylko płaczek z nich dostał wiec zagra pewnie w finale na stoperze Djordjevic z Bosackim ehh *******.

Oby tylko jutro nie dali dupy
                              Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
                                Oby tylko jutro nie dali dupy
                                Z tym to może być największy problem
                                Motywator Skorża nie potrafi ogarnąć grajków na Dolcan,a co dopiero na Puchar Polski...no ale liczę na to,że indywidualność Vrdoljaka i Hubnika po raz kolejny nam pomoże...

Zamieszczone przez Mort Zobacz posta
                                hummel - oni wprawieni, nie pamietasz co w zeszłym roku wypisywali o "hordzie dwóch tysięcy kiboli z Warszawy" ?
                                Już to widzę,jak do Bydgoszczy w przypadku ewentualnego awansu do finału PP pojedzie nas tylko dwa tysiące...Jak coś,to będą o tym meczu przez miesiąc pisać ehhh,i gdyby nie my-kibole,to biedne redaktorzyny gw miałyby problem z zapełnieniem "gazetowych" szpalt...

Komentarz

Pracuję...
                                X