Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Noo nad Arką zamiast 12 mamy 9 punktów przewagi.
    Ale za to jesteśmy lepsi od Cracovii, tylko 10 porażek

Komentarz

• Szczerze powiedziawszy to duze zaskoczenie z tym wynikiem Arki, nie postawil bym na nich zlamanego grosza...

Dobry jest ten czarny z Cracovi, Nibozinkiza czy jakos tak..krakusy troche na nim zarobia...

Komentarz

• Też mi się podoba jego gra, taki troche oszołom, tu zle przyjmie piłke, tam mu odskoczy ale na pewno lepszy od Manu.Co do Cracovii, w poprzedniej rundzie pisałem że się utrzymają, i w sumie się zbliżyli już do Arki i Polonii ale jak oni chcą zostać w lidze jak nie wygrywają na wyjezdzie.Jak dla mnie mogliby zostać, zawsze ciekawiej grać z Cracovią niż z Bytomiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez adamkoz7 Zobacz posta
          Szczerze powiedziawszy to duze zaskoczenie z tym wynikiem Arki, nie postawil bym na nich zlamanego grosza..
          Zadne zaskoczenie. Ktos musial Arce oddac punkty za zwyciestwo w meczu otwarcia stadionu przy ul. Kałuzy.

Ooo sory, pierdolą mi sie jeszcze te przyciski
          Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Puchary jak narazie nie dla Legii, skoro nie potrafimy zremisować tlyko ciągle przegrywamy, a 'trener' nie potrafi uwierzyć w to co się dzieje. Po co pchać się w puchary skoro byle janki z Uzbekistanu czy innej Armenii pojadą nas 3-0 a Maciuś znów powie, że to był trudny mecz a u siebie musimy zagrać o wszystko. Na treningu się wydrze, przed meczem powie, że to trudne spotkanie i będzie 5-0 w dwu meczu.

A poza tym marząc o pucharach najpierw należy zwyciężać przynajmniej na swoim boisku

Komentarz

• Doszło do tego ze gramy albo o puchary albo pozostanie w lidze.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Na obecną chwilę jesteśmy ligowym średniakiem Równie dobrze moglibyśmy być na miejscu GKSu Bełchatów, miejsce 10. po najbliższej kolejce okaże się, czy rzeczywiście ITI zależy na kasie czy na wynikach. (wszyscy wiemy na czym im zależy)

Zatrudnią znowu jakiegoś napompowanego trenera (zapewne Kasperczak, może Bakero po sezonie), znów będziemy głupio wierzyć, iż trener ten cokolwiek zdziała, a będzie tak samo. Tu trzeba wy*** cały zarząd i pion trenerski.
                Ostatnio edytowany przez _karol; 49472.

Komentarz

• Zamieszczone przez karpen Zobacz posta
                  Też mi się podoba jego gra, taki troche oszołom, tu zle przyjmie piłke, tam mu odskoczy ale na pewno lepszy od Manu.Co do Cracovii, w poprzedniej rundzie pisałem że się utrzymają, i w sumie się zbliżyli już do Arki i Polonii ale jak oni chcą zostać w lidze jak nie wygrywają na wyjezdzie.Jak dla mnie mogliby zostać, zawsze ciekawiej grać z Cracovią niż z Bytomiem.
                  Co to wogóle za wyznacznik?

Komentarz

• W sumie żaden wyznacznik.W obecnej sytuacji Legia pod względem sportowym w niczym nie przewyższa Cracovii która walczy o utrzymanie.Tylko że tam potrafią sprowadzić zawodnika który robi różnice.

Komentarz

• Mecz o SuperPuchar Polski zostanie rozegrany w ... Ostródzie.

http://www.90minut.pl/news/153/news1...Ostrodzie.html

Nie ma to jak budowanie prestiżu rozgrywek
                      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• To chyba jakiś spóźniony news na pierwszego kwietnia co?
                        Szkoda, że nie Stróże tak też nowy stadion budują podobno.
                        brak podpisu

Komentarz

• Przedstawiciele Ekstraklasy SA przyjechali do nas w ten weekend, bo dowiedzieli się, że będziemy gościć piłkarzy Borussii Dortmund. Byli pod ogromnym wrażeniem naszych nowych hoteli. Przyznali, że nasi ligowcy na co dzień w takich nie sypiają - powiedział Dąbrowski
                          To już wiadomo, że weekend w Ostródzie będą mieli udany
                          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Śląsk vs Korona
                            www.wroclawianie.info

Komentarz

• Superpuchar w Ostródzie? Najpierw, to niech oni stadion zrobią, bo narazie to goły beton widać poza tym to rzeczywiście obiekt godny - całe 5 tyś ludzi pomieści. Ostróda ma strasznie duże parcie na to, aby któraś z reprezentacji wybrała ich ofertę jako centrum pobytowego na Euro. Najpierw inicjatywa z sparingiem Legia -Borussia, teraz Superpuchar, również znaczna promocja miasta w mediach... strasznie im zależy
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• widocznie ktoś od nich bardzo dobrze zna się z p. Lato i dlatego tak faworyzują ten ośrodek.Pewnie też ktoś dostał za to parę złotych do kieszeni.
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X