Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widać uległ propagandzie Skorży, on się lubuje w tekstach "mogliśmy, byliśmy lepsi" itd.

Podobał mi się pstryczek Kikuta w stronę kibiców dziewczyn i ich dopingu

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
      Podobał mi się pstryczek Kikuta w stronę kibiców dziewczyn i ich dopingu
      a mógłbyś coś więcej skrobnąć, bo nie za bardzo jestem w temacie?
      LEGIA TO MY
      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Powiedział śmiejąc się że nie słyszał wszystkiego co mówił do niego sędzia bo taki głośny doping był.

Co do ostatniej kolejki ekstraklasy, to przy obecnej formie na głównego kandydata do spadku wyrasta Arka. Nie pamiętam kiedy oni ostatnio wygrali. W tym sezonie chyba im się już nie uda uciec spod topora.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          Powiedział śmiejąc się że nie słyszał wszystkiego co mówił do niego sędzia bo taki głośny doping był.

Co do ostatniej kolejki ekstraklasy, to przy obecnej formie na głównego kandydata do spadku wyrasta Arka. Nie pamiętam kiedy oni ostatnio wygrali. W tym sezonie chyba im się już nie uda uciec spod topora.
          Też tak myślę, jedyny jak na razie pewniak do spadku. Chociaż Polonia Bytom też będzie miała ciężko z utrzymaniem się.
          Ole, To My kibole!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
            to już nawet poezja w tej sprawie powstaje(pisownia oryginalna z lokalnego portalu trojmiasto.pl więc się do mnie nie przypieprzać za brak wielkich liter)
            no toś na biegu złoże
            jeszcze raz wam dziś dołoże
            arka bliska jest amoku
            po żenadzie w Białymstoku
            każdy w gdyni spuszcza uszy
            arka lige niżej ruszy
            sprawa jest już wszystkim znana
            arka jest zdegradowana
            nikt po arce nie zapłacze
            Bałtyk wręcz do góry skacze
            Szczurek też sie przemianuje
            Bałtykowi kibicuje
            jak to było,ktoś zapyta
            nagle Szczurka mina wryta
            co wy tutaj mi wciskacie
            wy na piłce się nie znacie
            za Bałtykiem zawsze byłem
            lata tutaj przychodziłem
            ej Bałtyku ty mój klubie
            serce moje jest w "kadłubie"
            i nadejdą nowe dzieje
            uciekają dobrodzieje
            Richi Krauze,dobrze znany
            jest za korty uwielbiany
            on też arki się wyrzeka
            a tu w Gdańsku wielka beka
            ja już palce swe szanuje
            i o arce nie pisuje!!!
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bangoo Zobacz posta
              Też tak myślę, jedyny jak na razie pewniak do spadku. Chociaż Polonia Bytom też będzie miała ciężko z utrzymaniem się.
              Cracovię będą ciągnąć za uszy w górę a Polonie gnębić jak tylko się da, przykre ale pewnie im się uda.

Komentarz

• Polonia może spaść z innych względów niż sportowe.
                A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• W meczu 21. kolejki Młodej Ekstraklasy Lech Poznań zremisował we Wronkach z Polonią Warszawa 1:1. Jasmin Burić musiał wyciągać piłkę z siatki już w 2 minucie, Kolejorz wyrównał w 55. min po golu Igora Jurgi. Spotkanie z trybun obserwowali Paweł Janas, Marek Bajor i Ryszard Kuźma - informuje oficjalna strona klubu.

Paweł Janas, który przyjaźni się z szefami Lecha, wymieniany jest jako najbardziej prawdopodobny następca Jose Bakero na stanowisku trenera pierwszego zespołu.
                  Z kolei Marek Bajor, według informacji Przeglądu Sportowego, wkrótce ma wrócić do pracy w Lechu Poznań, jako trener drużyny Młodej Ekstraklasy.

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dwa razy wykosic Bakero z roboty to sie Janosik rozstrzelal

Komentarz

• Polonia W wygrywa Puchar Weszło, Bytom ma dalej 23pkt, Arka- Craxa mecz o utrzymanie przegrany będzie miał już cięzko, typuje do spadku Arke i Polonie, na Legie z Lechem 3.4 ;D

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Az nie wierze zeby sie okazali wiekszymi głąbami od naszego pionu

Janas to tam blisko tego lasu chyba nadal mieszka wiec miał blisko na wroniecki stadionik .

Pare miesiecy temu mowił ze jak straci parce w Polonii to moze w dzisiejszych czasach pracowac praktycznie wszedzie ale nie u Rutkowskiego bo u przyjaciela nie bedzie
                        Ostatnio edytowany przez Senator; 48283.

Komentarz

• edit:

cały post mi się skasował w h.uj
                          Ostatnio edytowany przez Kapitanos; 6776.

Komentarz

• Pytanie - Widzew to ma na nas zakaz wyjazdowy, czy nie?

Komentarz

• Odpowiedź:
                              W związku z nałożoną karą kibice Widzewa oficjalnie nie pojadą na spotkania z: Wisłą Kraków (sobota, 12 marca, 18:15), Polonią Warszawa (sobota, 19 marca, 14:45), Śląskiem Wrocław (9-10 kwietnia) oraz Legią Warszawa (29-30 kwietnia).

Komentarz

• A wiadomo czy próbowali się od tej kary odwoływać albo zamienić ją na finansową ?

Komentarz

Pracuję...
                                X