Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Laska - bo Dyskobolia była klubem wielosekcyjnym , akcja z SSA Stoiwarzyszenie jest tam podobna do KP i CWKS

więc nie stowarzyszenie z ssa ale na odwrót
    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• W przyszłym tygodniu zbierze się Rada Nadzorcza Ekstraklasy SA, która podejmie decyzje w sprawie rozgrywek - poinformowała Ekstraklasa SA.

1. kolejka piłkarskiej ekstraklasy została przełożona z 25/27 lipca na 30/31 października i 2 listopada.

Nie wiadomo w jakim kształcie rozpoczną się rozgrywki. Nie jest jasna sytuacja Korony Kielce i Zagłębia Lubin, które karnie zostały zdegradowane z ekstraklasy za korupcję, ale ich odwołania ma rozpatrzyć Trybunał Arbitrażowy przy PKOl.

W czwartek zarząd PZPN zdecydował, że nowy sezon ekstraklasy rozpocznie się w najbliższy piątek, z udziałem 16 zespołów i w składzie sprzed środowej decyzji Trybunału Arbitrażowego, która zostanie zaskarżona do Sądu Najwyższego. Inaugurację rozgrywek wstrzymała jednak Ekstraklasa SA.

pojebało??

Komentarz

• Pierwsza kolejka czyli nie poczatek rozgrywek tylko mecze z 1 kolejki. Po prostu wszystkie mecze przełozyli na pazdziernik, a druga kolejka stała się pierwsza, spokojnie
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
          Pierwsza kolejka czyli nie poczatek rozgrywek tylko mecze z 1 kolejki. Po prostu wszystkie mecze przełozyli na pazdziernik, a druga kolejka stała się pierwsza, spokojnie
          Czyli jeśli tak by się stało to jedziemy do Bełchatowa w przyszły weekend?
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
            Pierwsza kolejka czyli nie poczatek rozgrywek tylko mecze z 1 kolejki. Po prostu wszystkie mecze przełozyli na pazdziernik, a druga kolejka stała się pierwsza, spokojnie
            po piwie jestem, wiec zle zrozumialem. ale dzieki.

kolejkę dostałem na urodziny

Komentarz

• Casual - Z tego wniosek, przy czym chyba sektor dla gosci jest w Bełchatowie zamknięty
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• a to już wtedy będzie wszystko jasne ?

drugą też przełożą

i trzecią i czwartą i...
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Myślę, że bedzie jasne. Ewentualnie przełożą jeszcze jedną by Piast z Jaga zagrali baraż. Teraz Trybunał dopusci do ligi Koronę i Zagłębie. W zaleznosci od tego czy reszta klubów podzieli sie kasa z C+ z nimi to bedzie albo 18 druzyn i gra od razu albo 16 i baraz. Przy czym podejrzewam, ze wtedy beda juz tylko pojedyncze mecze przekladane (w sensie rywala Jagi/Piasta).

Komentarz

• Jak dla mnie mogą przekładać. Teraz w sumie jest ciekawiej
                    OFMC

Komentarz

• Pragnę tylko zauważyć, że Zagłębie i Korona są w zawieszeniu do ok. 22 sierpnia, czyli stracą pięć kolejek. Jeśli dodadzą ich do ekstraklasy niezmiernie jestem ciekaw kiedy to rozegrają

Znów skończy się tak jak ktoś tu już pisał - na początku sezonu już będzie wiadomo kto spadnie z ligi...

Komentarz

• Daimler, a ja jestem dziwnie spokojny, ze Trybunał rozpatrzy sprawy Lubina i Korony natychmiast, zapewne juz w przyszłym tygodniu.

Komentarz

• chyba ich nie doceniasz
                          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Nie bardzo rozumiem co przełożenie pierwszej kolejki zmienia, skoro decyzja w sprawie Zagłębia i tak za miesiąc. Muszą mieć uzasadnione podejrzenia, że PKOL podejmie decyzje dużo szybciej, nawet w przyszłym tygodniu...

Generalnie szkoda, nastawiałem się już na meczyk w sobotę, szczególnie kibicowsko. A tak dopiero 8 sierpnia gramy z Groclinem, a oni nie wiadomo czy wogóle na wyjazd przyjadą, a nie lubię meczów bez kibiców gości.

Komentarz

• No, własnie doceniam az za bardzo pewną siec zaleznosci - Rusko - Solorz - Nurowski etc.

Muszą mieć uzasadnione podejrzenia, że PKOL podejmie decyzje dużo szybciej, nawet w przyszłym tygodniu...

Komentarz

• W dzisiejszym PS jakaś babka z PKOL-u mówi mniej więcej coś takiego że jak się wszsycy ogarną to oni mogą rozstrzygnąć wszystko w następnym tygodniu.
                                Ostatnio edytowany przez e(L)egion; 2946.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X