Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• oglądałem kawałek Lechii

Piłka wyszła na aut. Małkowski do sędziego liniowego "kurwaa no podaj piłkę do chujaa!!!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
      Piłka wyszła na aut. Małkowski do sędziego liniowego "kurwaa no podaj piłkę do chujaa!!!"

Lechia dziś powinna spokojnie z dwójkę wjeb.ac brunatnym, stracili pkt w frajerski sposób
      LEGIA TO MY
      Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Mecz Lecha ze Śląskiem całkiem przyzwoity- fajnie się to ogląda.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Śląsk do straty gola, niemal perfekcyjnie w obronie. Fajnie się na tę defensywną gre patrzyło. Potem stała się jakaś katastrofa i dostali dwie bramki. Nie sądzę aby Śląsk już dzisiaj coś ugrał bo widać że są porządnie trafieni. No ale może przerwa coś tam zmieni. Najlepszy w tym meczu byłby remis.

Acha Lecha to kolejna drużyna, która podobno "nic nie gra".
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
            Mecz Lecha ze Śląskiem całkiem przyzwoity- fajnie się to ogląda.
            zgodzę się, mecz całkiem,całkiem.. ale komentatorzy to spuszczają się przy każdej piłce do przodu. Pan Siejewicz to nie jedną drużynę już wy*ujał, karnego nie było na pewno.. ooo 2-2
            -Co Cię jeszcze trzyma w tym kraju?
            -Legia!

Komentarz

• Bum i 2-2 ;]
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Niech teraz mi ktoś ***** powie, że dobry trener potrzebuje cholera wie ile czasu... To co zrobił Lenczyk ze Śląskiem- pełen szacun.
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Nie wierzyłem w Śląska, a oni jednak wyrównali. Dobry wynik dla nas (jeśli się patrzeć do tyłu).
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• No trzeba przyznać, że Śląsk wygląda naprawdę dobrze. Następne 3 kolejki grają u siebie. Jeżeli udałoby im się ugrać na własnym terenie 9 pkt. to realnie patrząc, będą się bić o puchary.
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• A jeszcze realniej patrząc, to na chwilę obecną są najpoważniejszym kandydatem na v-ce mistrzostwo.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                        Niech teraz mi ktoś ***** powie, że dobry trener potrzebuje cholera wie ile czasu... To co zrobił Lenczyk ze Śląskiem- pełen szacun.
                        Nie pier***, daj mu 2-3 lata

Jutro wyrywam krzesełko i walę Skorżę w dyńkę jak nie wygrają

PS można sobie na fantazje pozwolić w PA.
                        Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• No ja myślę, że Śląsk Wrocław to na mistrza idzie

Jutro wygrywamy mecz, Wisła remisuje z Jagą, mamy 2 miejsce i gonimy Wisłę.
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                            Jutro wygrywamy mecz, Wisła remisuje z Jagą, mamy 2 miejsce i gonimy Wisłę.
                            Dobrze, że nie napisałeś tego za 10 minut

Komentarz

• Znowu wczoraj wyniki ewidentnie pod nas. Jest szansa odskoczyć Lechii, Lechowi i Śląskowi, jak tego nie zrobią to będą frajerami roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                                Znowu wczoraj wyniki ewidentnie pod nas. Jest szansa odskoczyć Lechii, Lechowi i Śląskowi, jak tego nie zrobią to będą frajerami roku.
                                ile razy w roku można zostać frajerem roku?
                                Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                                ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                                Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                                Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

Pracuję...
                                X