Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Według doniesień "Rzeczpospolitej", która powołuje się na słowa Józefa Wojciechowskiego, posadę szkoleniowca Polonii Warszawa przejmie Jacek Zieliński.
    W ilu spotkaniach poprowadzi Dyskopolo? 5-6 a może wyśrubuje rekord i wytrzyma do końca rundy
    Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
    to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• Osobiście, na taką informację tylko czekałem, coś mi się też zdaje, że sam Zieliński pójdzie na K6 tylko po zgarnięcie kapuchy, a na serio współpracę z jakimś klubem zacznie w nowym sezonie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Dyzio Zobacz posta
        Według doniesień "Rzeczpospolitej", która powołuje się na słowa Józefa Wojciechowskiego, posadę szkoleniowca Polonii Warszawa przejmie Jacek Zieliński.

W ilu spotkaniach poprowadzi Dyskopolo? 5-6 a może wyśrubuje rekord i wytrzyma do końca rundy
        Nie jest to wg mnie zbyt dobra wiadomość dla nas. Zielińskiemu raczej uda się poukładać ten cały cyrk na Komwiktorskiej,, a i Józef W Gorącej Wodzie Kąpany chyba zaczyna nieco chłonąć. Niestety.
        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
          Nie jest to wg mnie zbyt dobra wiadomość dla nas. Zielińskiemu raczej uda się poukładać ten cały cyrk na Komwiktorskiej,, a i Józef W Gorącej Wodzie Kąpany chyba zaczyna nieco chłonąć. Niestety.
          Uja tam Pamiętam do dziś jego zapewnienia z jesieni (właściwie pozne lato) jak jeszcze był Bakero i to przed pierwszym meczem jak pieprzył, że nie będzie się mieszał i że nabiera dystansu i inne głodne kawałki.... prawie mu uwierzyłem

Cyrk na K6 będzie trwał w najlepsze, na nic więcej te nie zasługują
          http://komandir.wrzuta.pl/audio/9lE2...zek_czajkowski

Komentarz

• Zamieszczone przez Citlivu Zobacz posta
            Uja tam Pamiętam do dziś jego zapewnienia z jesieni (właściwie pozne lato) jak jeszcze był Bakero i to przed pierwszym meczem jak pieprzył, że nie będzie się mieszał i że nabiera dystansu i inne głodne kawałki.... prawie mu uwierzyłem

Cyrk na K6 będzie trwał w najlepsze, na nic więcej te nie zasługują
            Na tydzień przed pożegnaniem Bossa mówił, że zostawi go w spokoju do końca rundy.
            Jak on coś mówi, to znaczy, że mówi, ale nic poza tym.
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Niby tak, ale już dosyć dawno przebąkiwał, że zwolnienie Zielińskiego to był błąd, więc chyba go trochę potrzyma. Chociaż nie mam nic przeciwko temu, żeby Józef pokazał jak bardzo się myliłem.
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• pytanie co na te rewelacje Zieliński
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• przyjdzie się zemścić na jw i spuści Groclin do drugiej ligi

Komentarz

• " J.W : Stokowiec dostał szansę za pracowitość. Może wypromuję dla polskiej piłki nowego trenera, jak w Lechii wypromowano Tomasza Kafarskiego - powiedział Wojciechowski. " Słaba to była promocja , lepsze są w Biedronce .

Komentarz

• Piotr Stokowiec szybko zakończył karierę na stanowisku pierwszego trenera Polonii Warszawa. Oficjalnej informacji jeszcze nie ma, ale wątpliwości co do tego, że dalej będzie prowadził drużynę - też nie.

Dotychczasowy asystent przejął drużynę po zwolnionym Theo Bosie. Miał ją poprowadzić do końca sezonu, Józef Wojciechowski liczył, że być może odkryje dla polskiej piłki nowy szkoleniowy talent.

Sam Stokowiec zdążył w kilka dni udzielić kilku ciekawych wypowiedzi, które teraz tylko go pogrążają. "Mam wrażenie, że będę tu pracował do końca życia", "To była inna Polonia niż w poprzednich meczach i ze sposobu gry jestem zadowolony, choć oczywiście z wyniku nie. Graliśmy odważnie, w końcówce podjęliśmy ryzyko i zapłaciliśmy za to stratą bramki, ale przez cały mecz dążyliśmy do zwycięstwa. Mam nadzieję, że ten sposób gry w kolejnych spotkaniach przyniesie spodziewane efekty" - to jego wypowiedź po kolejnym przegranym meczu (z Widzewem), w którym Czarne Koszule ponownie nie potrafiły zdobyć gola. I ponownie zagrały bardzo słaby mecz.

39-letni trener myślał, że na Konwiktorskiej może dużo. To ponoć on wyrzucił do Młodej Polonii Euzebiusza Smolarka, to na pewno on pozbawił Adriana Mierzejewskiego funkcji kapitana. W Polonii rządzi jednak Wojciechowski i Stokowiec szybko się o tym przekonał.

Burę dostał ponoć po wspomnianym spotkaniu z Widzewem. Sam przyznał, że Wojciechowski miał "nieco inne zdanie na temat ustawienia". Po tej wypowiedzi Wojciechowskiego dla "Przeglądu Sportowego" w zasadzie wszystko jest już jasne.

- Dostałem raporty, że narobił wiele głupot i mam z tym problemy. Popełnił błędy kadrowe, ale nie tylko. Przede wszystkim wkurzyło mnie, że zabrał opaskę kapitańską Mierzejewskiego. To było najgłupsze, co on mógł zrobić. Odczytałem to tak, że Stokowiec odegrał się na Adrianie za to, co ten powiedział o nim w Barcelonie. Zamiast kreować dobrą atmosferę, spieprzył ją na jeszcze gorszą. Duży człowiek tak się nie zachowuje - mówi szef klubu.

Co prawda, biznesmen zapewnia, że decyzji jeszcze nie podjął i Stokowca nie zwolnił, ale ciężko sobie wyobrazić, że mogłoby być inaczej. Być może w środę Czarne Koszule przejmie już stary-nowy trener Jacek Zieliński.

O *****

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html

Aż się nie chce wierzyć
                      Ostatnio edytowany przez detoxizer; 1857.
                      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• http://www.90minut.pl/news/151/news1...m-Pasieka.html
                        edyta: i dopełnienie informacji http://www.90minut.pl/news/151/news1...erem-Arki.html
                        Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
                        Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Nie widzę w tym sensu

Komentarz

• Jak przeczytałem tytuł artykuły że dżej dablju wyrzuca trenera to w pierwszej chwili pomyślałem że Zieliński już poleciał....

Komentarz

• http://legionisci.com/news/42007_Zam...s_zl_kary.html

To ja zwariowałem czy ich do reszty popierdoliło?
                              Szkoda, że nie 100.000 *****.
                              Czekam teraz na jakiś ciekawy wpis Romana albo innego pajaca o sprawiedliwości w rozdawaniu kar przez komisję ligi.
                              brak podpisu

Komentarz

• To w sumie będzie 60k czy to już zawiera poprzednie 15k ?
                                Powinno pójść jakieś kolejne odwołanie.
                                Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                                Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                                Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

Pracuję...
                                X