Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez fijut Zobacz posta
    Chyba obrońca wydrukował, frajersko faulując Genkova. Sędzia tu już nie miał innego wyjścia niż gwizdnąć.

Standardowe 3 min. + kontuzja Cikosa + kontuzja liniowego =~ 5 min...

Wisła gra tak samo beznadziejnie jak cała liga, przy czym ma indywidualności. Opiera się na tym, że zerwie się Małecki albo Melikson, minie dwóch, trzech rywali i poda albo strzeli. Tak samo jak pozostałe zespoły zero pomysłu na atak pozycyjny. Nikt w tej lidze nie zasługuje tak naprawdę na mistrzostwo, a ten, który je jednak zdobędzie, nie ma co nawet marzyć o LM (to akurat chyba truizm).
    Nie przesadzaj, w przyszłym sezonie Liga Mistrzów na Narodowym, i pokaz kulturalnego dopingu 50 tysięcy (głębokich) gardeł Dzięki dzisiejszym wynikom liga będzie ciekawsza

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
      jasne, Legia takiego karnego by dostala to w Krakowie harakiri popelnialiby w ramach prostetu jak to Legia jest wspomagana przez PZPN. No ale wkoncu to wislaczki dostaly karnego, wiec w sumie jest git, jedziemy dalej.
      I na odwrót, jak widać. Wszędzie są takie płaczki (tak, to o Tobie...)

Komentarz

Urzekła nas Twoja historia...
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

jasne, Legia takiego karnego by dostala to w Krakowie harakiri popelnialiby w ramach prostetu jak to Legia jest wspomagana przez PZPN. No ale wkoncu to wislaczki dostaly karnego, wiec w sumie jest git, jedziemy dalej.

Komentarz

Ja nie płacze(ogolnie mnie krakowski klub kolo wafla lata), tylko napierdalam sie z Waszej krakowskiej hipokryzji, gdzie drukowanie pod Wisle jest git, ale nie daj Boze ktos Legii cos krzywego gwizdnie to juz mozna sie spotkac z głosami ze "Legia = PZPN" etc. A "komisja (L)igi" jest uzywanym zwrotem nagminnie.

Kolejny narod ucisniony.
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Ja nie płacze(ogolnie mnie krakowski klub kolo wafla lata), tylko napierdalam sie z Waszej krakowskiej hipokryzji, gdzie drukowanie pod Wisle jest git, ale nie daj Boze ktos Legii cos krzywego gwizdnie to juz mozna sie spotkac z głosami ze "Legia = PZPN" etc. A "komisja (L)igi" jest uzywanym zwrotem nagminnie.

Kolejny narod ucisniony.
              Ale robisz dokładnie to samo, co "hipokryci" z Krakowa. Czy to nie hipokryzja?

Mówię, wszędzie są płaczliwe elementy, ale przekładanie to na całe grono kibicowskie związane z jakimś klubie to śmiech...

EOT...

Komentarz

• Nie, ja nie jestem hipokrytą. Bo ja akurat zdaje sobie sprawe ze nam sedziowe zawsze pomagali(i pewnie bedą pomagac) i to otwarcie przyznaje.

Mówię, wszędzie są płaczliwe elementy, ale przekładanie to na całe grono kibicowskie związane z jakimś klubie to śmiech...
                Wystarczy poczytac temat na waszej forumce "EKSTRAKLASA xxxx/xxxx" po jakiejś niekoniecznie krzywej decyzji sedziego pomagajacej Legii

Ale faktycznie, EOT. Poczekam do kolejnego problematycznego karnego dla nas. Zobaczymy ile stron zapełnicie łzami

Mam nadzieje ze akurat trafi sie on na meczu Legii z Wisłą.
                Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Nie, ja nie jestem hipokrytą. Bo ja akurat zdaje sobie sprawe ze nam sedziowe zawsze pomagali(i pewnie bedą pomagac) i to otwarcie przyznaje.
                  No to my też nie jesteśmy hipokrytami, bo my też zdajemy sobie sprawę, że sędziowie zawsze pomagali (i pewnie bedą pomagac) Legii i to otwarcie przyznajemy.

Komentarz

• Lech-Podebeskidzie
                    Lechia-Legia
                    mieszane uczucia ,bo Lechia dobrze gra ,cóż pożyjemy zobaczymy.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• No i przeczucie znów mnie nie myliło ;]
                      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Kiedy pierwszy mecz?
                        LEGIA TO MY
                        Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• 5-6 Iv
                          19-20 Iv
                          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Dobre losowanie, Podbeskidzie gra ambitnie i mogło być z nimi ciężko. Rewanż u siebie z Lechią, musimy dać radę.

Komentarz

No to my też nie jesteśmy hipokrytami, bo my też zdajemy sobie sprawę, że sędziowie zawsze pomagali (i pewnie bedą pomagac) Legii i to otwarcie przyznajemy.
                              Gościu jedno nazwisko: Leszek Saks i tyle w temacie.
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Po ostatnich wyczynach piłkarzy grających w Legii (bo Legionistami nazwać ich nie można) ,powiem tak będzie ciężko .
                                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Pracuję...
                                X