Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

Gdyby nie deszcz efekt byłby pewnie jeszcze lepszy...

Ogólnie prezentacje Ruchu lekko rozczarowują...
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

W poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Zbigniew Drzymała i władze Wrocławia oficjalnie ogłoszą fuzję Groclinu i Śląska.

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4982622.html
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Jeśli ta fuzja wypali to nie poprawimy już niestety negatywnego bilansu meczów bezpośrednich z Dyskobolią ..... Szkoda, bo już nawet z Górnikiem Zabrze wyszliśmy na plus. Niby to tylko statystyka, ale jednak. Tym bardziej żal tej porażki w poprzedniej kolejce.
          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

Bilans mamy gorszy na pewno z Wisłą, Dyskobolią i Pogonią Lwów. Pewnie jeszcze jakies druzyny ligowe 'sezonowe' mają z nami lepszy - ot remisik i porażka albo coś. Ale fakt, to boli.
            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

Niby kogo?
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Ja już na początku widzę, że to połączenie chyba nie będzie przebigało tak gładko jak w wypadku Amiki i Lecha. Ten fragment śmierdzi mi Ptakiem:

W przypadku Groclinu sprawa jest prosta. Jak powiedział w piątek Drzymała swoim piłkarzom przed wyjazdem na mecz do Bełchatowa - w ich życiu niewiele się zmieni. Nawet mieszkać i trenować nadal mają w Grodzisku, Wrocław odwiedzając jedynie na kilka godzin co dwa tygodnie. - W Grodzisku nadal będziemy inwestować w futbol - mówi Jerzy Pięta, rzecznik Groclinu. - Utrzymujemy wszystkie drużyny młodzieżowe, nasz ośrodek wciąż będzie tętnił życiem.

Komentarz

Arczi - W samej lidze jeszcze GKS Tychy, Lechia Lwów (bilans równy - ale bramki strzelone na wyjezdzie), Podgórze Kraków, Row II Rybnik (ale to Puchar), Wawel Kraków i chyba tyle..

Kiubz -
                  Wbrew doniesieniom poznańskich mediów, nowa drużyna nie będzie na co dzień stacjonowała w Grodzisku, a do Wrocławia tylko dojeżdżała na ligowe mecze. - To byłby absurd. Nie chcemy, by Śląsk stał się Pogonią, która swego czasu była skoszarowana w Gutowie Małym, a w Szczecinie pojawiała się tylko okazjonalnie. WKS jest wrocławskim klubem i to się nie może zmienić. Z obiektów w Grodzisku oczywiście będzie korzystać, ale na zgrupowaniach. W końcu w Polsce tylko Wronki mają lepszą bazę sportową - wyjaśnia nasz rozmówca.
                  Prolbem polega na tym, ze to tylko tajemniczy 'nasz rozmówca'.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...9&ticaid=1576d

Komentarz

Pytałem kogo to boli..
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Ja bym biznesmena z bazaru jakim był Ptak nie porównywał do Drzymały. Ten drugi jednak zaczął wszystko od zera i widać było że ma jakąś pasję w tym co robi. A to że tak późno zrozumiał że budowanie klubu na wsi nie ma sensu, to już jego problem.
                      Co nie zmienia to faktu, że ta polska praktyka z przenoszeniem klubów robi się już lekko wkurwiająca.

Komentarz

Zamieszczone przez arczi
                        Pytałem kogo to boli..
                        Odpowiem za kolegę - MNIE!
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Zamieszczone przez mort
                          Zamieszczone przez arczi
                          Pytałem kogo to boli..
                          Odpowiem za kolegę - MNIE!
                          ale że co Cię boli słoneczny?

Komentarz

Serduszko - bo nie wiem z kim mamy jaki bilans

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Serduszko powiadasz... a może to promieniuje od wątroby?

Komentarz

Akurat tym razem na pewno nie

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X