Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• IX14
    odpowiedział(a)
    Tylko kibiców brakuje w Zabrzu bo mecz świetny.

Zostaw komentarz:

• Tower
    odpowiedział(a)
    Ależ Raków gra świetna piłkę w Zabrzu, choć właśnie stracili bramkę na 2-2. Papszun wyjaśnił taktykę Brosza, co chwila jadą sam na sam z Chudym. Nasi nie mieli ani jednej takiej akcji. Coraz bardziej widzę tego trenera w Warszawie, ale trzeba mu by dać sporo czasu pewnie.

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Komentowanie meczu, a prowadzenie programu to dwie różne rzeczy.
    Ale obym się mylił.

Zostaw komentarz:

• IX14
    odpowiedział(a)
    Akurat Gleń to świetny komentator więc zmiana na +

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Myślę że Twarowski sam wnioskował o taką zamiane. Tak jak mówi Tomi, L+Extra zeszła na psy w przeciwieństwie do tego co się robi a Jej wysokości...

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    Czy ja wiem, L+extra to i tak zrobił się od paru lat program raczej satyryczny, niż merytoryczny więc może niech rzeczywiście Twaro zajmie się Premier League. A w L+E to równie dobrze może teraz prowadzić ten błazen Ignacik...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Mam wrażenie, że Kołodziejczyk wziął się za rozwalanie kolejnej redakcji

Bartosz Gleń w „Lidze+ Extra”, Andrzej Twarowski skupi się na lidze angielskiej

Magazyn „Liga+ Extra” w Canal+ o piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie zamiast Andrzeja Twarowskiego będzie współprowadził Bartosz Gleń. Twarowski ma w większym stopniu zajmować się piłkarską ligą angielską. - Nasi widzowie domagali się, żeby Andrzej Twarowski komentował więcej, ta zmiana jest podyktowane ich życzeniami - mówi Michał Kołodziejczyk, szef redakcji sportowej Canal+ Polska.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...premier-league

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Fora ci się pomyliły jeśli uważasz, że w którymkolwiek temacie tutaj jest miejsca na akceptację pedalstwa.

Zostaw komentarz:

• ra4319
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Na meczu z zachodnioeuropejczykami trzeba będzie uważać, żeby nie złapać HIVa.

https://noizz.pl/lgbt/to-on-wpuscil-...dnarek/3x8s1ph
    to temat o ekstraklasie, weźcie sobie katole i pisiorki wrzucajcie te swoje bzdury w tematach politycznych w hydeparku

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Na meczu z zachodnioeuropejczykami trzeba będzie uważać, żeby nie złapać HIVa.

https://noizz.pl/lgbt/to-on-wpuscil-...dnarek/3x8s1ph

Zostaw komentarz:

• r9robins
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ra4319 Zobacz posta
    Pogrzało chyba tych Angoli, 11 baniek za Modera, ja się oczywiście nie znam ale po obejrzeniu kilku meczów Lecha słysząc Moder mam przed oczami Kapustkę i Wolskiego, dokładnie ten sam schemat, robienie gwiazdy z młodego chłopaka bo kiwnął paru emerytów i dziadów na obronie w ogórkowej lidze, zderzenie z ligą angielską może być bolesne
    Czyli że co? Anglicy się nie znają czy nie uczą na błędach (vide Kapustka do Leicester), że chcą wyrzucić w błoto tyle hajsu? Mi się wydaje, że akurat Moder ze swoim stylem to właśnie najbardziej pasuje do ligi angielskiej lub niemieckiej. W przeciwieństwie do Karbownika

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Fran Tudor już w Berlinie? Nie mogę go znaleźć w kadrze Unionu.

Niezwykle skuteczny Musiolik, na którego nas nie stać, wylądował w Serie B, ale to pewnie jakiś głębszy deal. Zabawne, że odszedł jako rezerwowy Rakowa.

A tutaj porównanie kota z Cracovii i jednej z gwiazd ligi po weryfikacji z eliminacjach Ligi Europy z przereklamowanym Ramirezem:

https://www.transfermarkt.pl/pelle-v...spieler/262613

vs

https://www.transfermarkt.pl/dani-ra...spieler/246309

Zostaw komentarz:

• ra4319
    odpowiedział(a)
    Pogrzało chyba tych Angoli, 11 baniek za Modera, ja się oczywiście nie znam ale po obejrzeniu kilku meczów Lecha słysząc Moder mam przed oczami Kapustkę i Wolskiego, dokładnie ten sam schemat, robienie gwiazdy z młodego chłopaka bo kiwnął paru emerytów i dziadów na obronie w ogórkowej lidze, zderzenie z ligą angielską może być bolesne

Zostaw komentarz:

• Budyń_70
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Tehaz to Lech odjechał Legii, pytanie tylko czy tak daleko jak ostatnio?
    Bezapelacyjnie musimy spiąć dupy (inaczej nie widzę), by jednak pomimo eorowpierdolu, obronić choć resztki godności w postaci MP i nie dać się wyjebać Leszkom, bo jeżeli tak się stanie, to dopiero będzie wstyd i hańba.
    Ja wiem, że eurowpierdol boli, boli bardzo mocno, ale na własnym podwórku, jakie by ono nie było (buraczane, śmieszne, kabaretowe, etc), musimy trzymać fason i nie dać się zeszmacić do końca.
    Ostatnio edytowany przez Budyń_70; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Bootleg
    odpowiedział(a)
    Wszystko ok. Pograli w pucharach mają grupę LE, jest to jakiś sukces tyle że w lidze to narazie 8/15 a najnowszy skalp to Piast który ma problem strzelić gola w lidze... niech zrobią jakąś serię 5-6 zwycięstw to pismaki będą mieli się czym podniecać... narazie moim zdaniem przesada... w grupie LE może być dobrze a może być 6 razy w cymbał. Czas ich zweryfikuje.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X