Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• futbol, piłka, piłka nożna, Polska, polski, historia, wyniki, statystyki, archiwum, football, soccer, liga, puchar, mistrzostwa

Sie dzieje

Jozek daj sobie spokoj, wez sprzedaj ten klub gdzies do jakieś pipidówy, a napewno Warszawa bedzie wdzieczna ze pozbyles sie wrzoda na jej dupie
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• brak podpisu

Komentarz

• To co, znowu Bobo?
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Spaść do czarnuchy nie spadną, nie ma się co łudzić. U siebie pewnie w końcu zaczną coś punktować bo skład mają na pewno nie na spadek. No ale im gorzej tam u nich tym lepiej. W końcu Wojciechowski może się wku*** i ich zostawi, a wtedy ich droga w dół zmieni się w kilkupasmową autostradę czego im szczerze życzę.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
            To co, znowu Bobo?
            Zieliński cały czas bez pracy?
            Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• A Jacuś Grembocki może?
              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                Odnoszę wrażenie, że nie rozumiecie słowa pisanego...
                a) niech wypierdalają "oni" od niego bo on nie chce grać dla Polski tylko chce dla Izraela.... jak widać nie jest to pierwszy lepszy bambus który czuje przywiązanie tylko do swojej rodzinnej wioski i chaty z słomy... i dla Meliksona ma znaczenie dla jakiej reprezentacji gra.
                b) Nikt mu nie "dawał" paszporty po to by grał w reprezentacji Polski czy też nie po to on ten paszport sobie wyrobił.
                EOT

Profilaktyka.
                Szczerze mówiąc nie bardzo obchodzi mnie, czy on chce dla nas grać.
                Nie pcha się, to dobrze. Ale na wszelki wypadek - niech wypier.dala.
                również EOT.

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                http://www.90minut.pl/news/150/news1...a-Polonie.html

Sie dzieje

Jozek daj sobie spokoj, wez sprzedaj ten klub gdzies do jakieś pipidówy, a napewno Warszawa bedzie wdzieczna ze pozbyles sie wrzoda na jej dupie
                hahaha
                Ten człowiek dostarcza mi regularnej i tak wielkiej dawki humoru, że liczę na jego długą "działalność". Te jego zabawy w Master of Puppets całkowicie mnie rozpier.dalają. Kto następny? Nie mam pojęcia. Chętnie widziałbym tam złotoustego Endżela, choć to raczej niemożliwe.
                Jak powiedział stary góral
                będzie Polska aż po Ural
                za Uralem będą Chiny
                was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Cracovia się postarała
                  Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                  Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                  Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• jakby spadły urwy i żydy to byłoby piknie
                    OFMC

Komentarz

• Dżej Dablju nie nadaje się na biznesmena. Jest kompletnie niesłowny. Zarzekał się, że nie zwolni Bosa, a tu taki nieprofesjonalizm.

Zwycięstwo Cracovii dziś wyjątkowo mnie cieszy. Niech jeszcze wygrają z Wisłą i na tym koniec w tym sezonie

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Theo Bos zwolniony z Polonii!
                        futbol, piłka, piłka nożna, Polska, polski, historia, wyniki, statystyki, archiwum, football, soccer, liga, puchar, mistrzostwa

Jak myślicie kto teraz obejmie Polonie? Piechniczek przecież to zwolennik polskiej myśli szkoleniowej
                        Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman.

Komentarz

• Patrząc na tego Kaczmarka, to w Carcovii muszą mieć niezły wkurw że tyle czasu trzymali Cabaja.

Komentarz

• W ogóle śmiesznie, że ostatnio wszyscy mają szczęście do bramkarzy, tylko nie my. Cracovia bardzo ładnie zdusiła Lecha, zresztą wygrać ten mecz mogli o wiele wyżej, ale co wchodzili w pole karne lechitów, od razu nabierali pełne gacie. Tak jeszcze podsumowując jak wyglądała craxa na tle Lecha, to powinniśmy jednak być dumni z siebie, że podczas naszej wizyty udało nam się wywieźć 1pkt, zresztą i tak zasługiwaliśmy na pełną pulę. Coś mam przeczucie, że wielki strateg Bakero nie ostanie się do końca sezonu jako trener lechitów.

Komentarz

• A paradosklanie Lech zagrał najlepszy mecz w tej rundzie.
                              ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                                Patrząc na tego Kaczmarka, to w Carcovii muszą mieć niezły wkurw że tyle czasu trzymali Cabaja.
                                Nie parząc na Kaczmarka myślę że też mieli niezły wkurw że go tyle trzymali. Przynajmniej ja bym miał.

Bakero się utrzyma, ma 1 mln zł za zerwanie kontraktu więc raczej go nie wypierdolą
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X