Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jutro niby pierwszy mecz a ni uja nie wiadomo czy liga ruszy, nie wiadomo kto w niej gra, grubo.

Komentarz

• Może to dziwnie zabrzmi.. ale nie rusza mnie to

Komentarz

• Mówiłem, że będą chcieli 18 Tyle, że jest to niezgodne z prawem zwiazkowym, a poza tym zgodny nie wyrazi ekstraklasa, wiec nie wiem jak zamierzaja to zrobić.

A i jeszcze z ciekawostek: Widzew odmówił sprzedania udziałów w ekstraklasie. Są przekonani, ze zagrają w 1 lidze.
        Ostatnio edytowany przez Z.; 6102.
        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• W sumie doczytałem się w komentarzach na wp niezłego pomysłu. Niech mecz barażowy pomiędzy sobą zagrają PZPN i Trybunał Arbitrażowy. Ten kto wygra tego decyzja jest ważna.

Da się?
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• No, olali trybunał. Arka wraca do ekstraklasy. Chyba już po raz trzeci od zakończenia sezonu.
            OFMC

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news/26854_E..._o_czasie.html
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zostaje mi tylko jedno:

Komentarz

• Gorzej jak ten mój ziomek zażyczy sobie wspólny wypad na Arka- Groklajn Warszawa jutro

Prywatnie wolałem inauguracje za tydzień, ale co zrobić...
                  Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                  - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                  Zapamiętał.

Komentarz

• Chyba jednak nie zagraja jutro
                    wlasnie na tvn 24 podali ze 1 kolejka odwolana

pzpn: zagraja
                    ekstraklasa : nie zagraja

"Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Komedia. A co będzie jeśli 22 sierpnia okaże się że Zagłębie i Korona jednak mają grać w Ekstraklasie?

Do tego dochodzi sprawa Widzewa. Oficjalnie PZPN uznał decyzję Trybunału, ale w taki wypadku Widzew powinien zająć miejsce w 1. lidze któregoś z zespołów które awansowały z niższej klasy rozgrywkowej. Wybrnięto z tego w dość cwany sposób - "załatano" Widzewem dziurę po Polonii. Problem w tym, że w ten sposób pozbawiono Polonię możliwośći dysponowania własną licencją

Ładny bajzel

Komentarz

• Przed chwilą Rusko na TVN24 powiedział że pierwsza kolejka odwołana.

Co za syf.
                        "Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
                        Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
                        Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
                        Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
                          Chyba jednak nie zagraja jutro

Zmiana decyzji? Canal+ bardzo mocno lobbował takie rozwiązanie...
                          Zapamiętał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
                            Chyba jednak nie zagraja jutro

pzpn: zagraja
                            ekstraklasa : nie zagraja

Bo w tym kraju pięknie jest...

Komentarz

• Jutro w pociągu poczytam PS, może już coś konkretnie ustalą
                              Zapamiętał.

Komentarz

• Uwaga:

Polonia Warszawa, w którą przeistoczył się przed sezonem Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp., będzie kontynuować tradycję wielkopolskiego klubu - wyjaśnił PAP wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Eugeniusz Kolator.

Prezes Kolator podkreślił, że po wykupieniu akcji spółka przeniosła swoją siedzibę do Warszawy, zmieniła nazwę, ale nadal pozostaje tym samym podmiotem. W przypadku zdobycia mistrzowskiego tytułu będzie więc mogła cieszyć się z pierwszego w historii triumfu w lidze (dotychczas Groclin dwukrotnie wywalczył wicemistrzostwo kraju i dwa razy Puchar Polski).

"Stara Polonia wycofała zespół z rozgrywek pierwszej ligi, ale pozostawił drużynę w dawnej czwartej lidze i to jest właśnie kontynuatorka poprzednich sukcesów klubu" - zapewnił Kolator.

Polonia dwukrotnie sięgała po tytuł mistrza Polski - w 1946 i 2000 roku. Dwa razy zdobyła również Puchar Polski - w 1952 i 2001 roku. Z kolei Groclin był wicemistrzem w latach 2003 i 2005, a po PP sięgał w 2005 i 2007 roku.

Komentarz

Pracuję...
                                X