Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
    Heh, Wisła niestety przyfarciła i już uciekła nam na 2 punkty. Fani Wisły mają się z kim utożsamiać: 9 zagranicznych w pierwszym składzie
    A od kiedy to trzeba być Polakiem by się z kimś "utożsamiać" Piszesz tak jakby połowa dzieciaków w Polsce nie utożsamiała się z Messimi Kakami i C. Ronaldami Za to "ci inni fani" którym może przeszkadzać narodowość raczej nie mają w naturze utożsamiania się z grajkami... ewentualnie ktoś może zaskarbić sobie u nich "szacunek" - dobrą grą czy też zachowaniem na boisku (lub poza nim). W tym narodowość też nie przeszkadza raczej... czego np. przykładem jest dajmy na to Cleber a anty przykładem Cantoro.

Co do fartownego gola - ja raczej nazywam takimi gole które wpadły przy mocny udziale szczęścia. A nie te wynikające z walki, konsekwencji i umiejętności No ale ok... powiedzmy, że się nam przyfarciło

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
      A od kiedy to trzeba być Polakiem by się z kimś "utożsamiać" Piszesz tak jakby połowa dzieciaków w Polsce nie utożsamiała się z Messimi Kakami i C. Ronaldami Za to "ci inni fani" którym może przeszkadzać narodowość raczej nie mają w naturze utożsamiania się z grajkami... ewentualnie ktoś może zaskarbić sobie u nich "szacunek" - dobrą grą czy też zachowaniem na boisku (lub poza nim). W tym narodowość też nie przeszkadza raczej... czego np. przykładem jest dajmy na to Cleber a anty przykładem Cantoro.

Co do fartownego gola - ja raczej nazywam takimi gole które wpadły przy mocny udziale szczęścia. A nie te wynikające z walki, konsekwencji i umiejętności No ale ok... powiedzmy, że się nam przyfarciło
      Nie mówię, że skoro nie ma w Wiśle zbyt wielu Polaków to kibice się odwrócą. Gdyby w pierwszym składzie Legii wyszło 11 obcokrajowców to nie odwróciłbym się od drużyny przecież, a cały czas kibicował. Jednak musisz przyznać, że lepiej zobaczyć w składzie Polaka niż obcokrajowca

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Heh, Wisła niestety przyfarciła i już uciekła nam na 2 punkty. Fani Wisły mają się z kim utożsamiać: 9 zagranicznych w pierwszym składzie
        Ta zazdrość Legionistów. Też chcielibyście mieć "takich" 9 zagranicznych...
        A tak w ogóle to z zagranicznymi nie można się utożsamiać?
        Zamieszczone przez Breados Zobacz posta
        Najsmieszniejsze jest to, ze jak napastnicy nie strzelali, tak nie strzelaja u nich i sie pewnie zbytnio ten fakt nie zmieni. Nawet jak im sie uda do mistrza(nie daj boze) dociagnac, to w pucharach raczej oklep dostana od kazdego.
        Nam przynajmniej uda się do tych pucharów zakwalifikować...
        Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
        Wisła zagrała średnio, przez większą część mecz waliła głową w mur, Arka całkiem solidnie, miała kilka sytuacji. Ogólnie jednak Wisła była lepsza, miała więcej z gry, no i mocno przyfarciła tym golem w końcówce
        To chyba jakiś inny mecz oglądałeś.
        Wisła miała przez dłuższą część spotkania przewagę nad Arką.
        Pisząc, że Arka zagrała solidnie, a Wisła waliła głową mur ośmieszasz się.
        Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman.

Komentarz

• Zamieszczone przez R22 Zobacz posta
          Też chcielibyście mieć "takich" 9 zagranicznych
          Noooo Bunozą, Cikosem, czy tym niby Holendrem co to z AZ przyszedł a dawał sie Arkowca robic jak junior to ja bym nie pogardził... A pewnie paru innych wirtuozów by sie znalazło. A jeszcze jest ten caly Kebab. Nie pamietam jak sie wabi.

Jedynych waszych obcokrajowców co ja bym w Legii widział to ten Izraelczyk i mimo wszytsko Maaskanta
          Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Ta zazdrość Legionistów. Też chcielibyście mieć "takich" 9 zagranicznych...
            Ile to było zazdrości jak Legia wygrywała w końcówkach w sezonie 2005/2006?

Nam przynajmniej uda się do tych pucharów zakwalifikować...
            Heh, i długo tam pogracie
            A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
              Noooo Bunozą, Cikosem, czy tym niby Holendrem co to z AZ przyszedł a dawał sie Arkowca robic jak junior to ja bym nie pogardził... A pewnie paru innych wirtuozów by sie znalazło. A jeszcze jest ten caly Kebab. Nie pamietam sie jak wabi.
              Akurat Bunoza i Boukhari dzisiaj nie grali i nie pisałem o nich tylko o zagranicznych, którzy zagrali w meczu z Arką.
              A piłkarze Arki nie robili Jaliensa jak chcieli. Jakbyś oglądał mecz to byś widział ile miał dobrych interwencji w przeciwieństwie do tej waszej wielkiej gwiazdy - Astiza
              Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman.

Komentarz

• Grzelak niech skończy grę w piłkę. Znalazł sobie nowy klub który będzie go leczył hehehe
                Kombatant z Wilna

Komentarz

Akurat Bunoza i Boukhari dzisiaj nie grali i nie pisałem o nich tylko o zagranicznych, którzy zagrali w meczu z Arką.
                  A piłkarze Arki nie robili Jaliensa jak chcieli. Jakbyś oglądał mecz to byś widział ile miał dobrych interwencji w przeciwieństwie do tej waszej wielkiej gwiazdy - Astiza

Dzisiaj? Ty sie obudz synek.

A ja mowie ogolnie o waszych zagranicznych.

A co sie tyczy Astiza, moze nie zagral fenomenalnie, ale roznica jest taka ze to nie ja wpadam do was na forumke i nie pierdole ze takich zagranicznych jakich ma Legia, Wisla moze pozazdroscic.

A pozatym, po co wam puchary? Zeby znów byle Karabach załadaował Wam 3 czy 4 bramki. Ja wole zeby Legia w ogole tam nie grała, niz grała tak jak wielka Wisla w ostatnich dwoch sezonach

A co do Grzelaka, to chlop to sie potrafi ustawic. Kontrak podpisał a teraz pol roku na L4
                  Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Jednak musisz przyznać, że lepiej zobaczyć w składzie Polaka niż obcokrajowca
                    Oczywiście, że lepiej gdyby dało się, za te same pieniądze kupić Polaka o tych samych czy lepszych umiejętnościach. Niestety takich szukać z świecą...

Zamieszczone przez R22 Zobacz posta
                    ośmieszasz się.
                    Ośmieszasz to ty siebie i nasz klub. Napinaj się nt. wielkości naszych piłkarzy i o tym jak to niby awansujemy do pucharów po tym jak rzeczywiście to się stanie. Na razie to wygraliśmy z przedostatnią drużyną ligi w ostatnich minutach tylko 0:1 więc nie ma szału... to nie jest argument do "tasowania się" ponad miarę. Więc zluzuj bo jeszcze dużo się może zdarzyć do końca sezonu dobrego jak i złego z punktu widzenia Wisły.

Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                    Noooo Bunozą, Cikosem, czy tym niby Holendrem co to z AZ przyszedł a dawał sie Arkowca robic jak junior to ja bym nie pogardził...
                    Co do Bunozy i Cikosa - zobacz na ich wiek i przez ten pryzmat ich także oceniaj. Nie są może w tym momencie wirtuozami futbolu ale mogą takimi być w przyszłości... Poza tym Cikos zanotował jakby nie patrzeć asystę przy wczorajszym golu, Małeckiego. Jeliens nie zagrał może wielkiego meczu ale z tym "robieniem jak junior" to się mocno zagalopowałeś.

Jedynych waszych obcokrajowców co ja bym w Legii widział to ten Izraelczyk i mimo wszytsko Maaskanta
                    Nie bójmy się używać słowa żyd to nie jest inwektyw Ale miło, że cenisz wyżej Maskanta od Macieja

A pozatym, po co wam puchary? Zeby znów byle Karabach załadaował Wam 3 czy 4 bramki. Ja wole zeby Legia w ogole tam nie grała, niz grała tak jak wielka Wisla w ostatnich dwoch sezonach
                    I po to właśnie są nam potrzebni zagraniczni piłkarze, byśmy nie przegrywali z ogórkami. Bo jak widać, polskiemu piłkarzowi zdarza się lekceważyć niektórych przeciwników co kończy się przegranymi z ogórkami. Może zagraniczny piłkarz z inną mentalnością nie będzie popełniał grzechu pychy i lekceważenia Co do twojego "wolenia" - głupie podejście. Popatrz na Lecha, prawie odpadł z Interem Baku w pierwszym swym pucharowym meczu a potem wszyscy wiedzą jak to się potoczyło... jednak warto czasami zagryźć zęby i przebrnąć przez chujowe mecze z ogórami... no właśnie przebrnąć... Oby nam się już nie zdarzały takie wpadki jak rok i dwa lata temu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
                      Ale miło, że cenisz wyżej Maskanta od Macieja
                      patrząc na przeprowadzone wczoraj zmiany to każdy byłby lepszy
                      chyba tylko Claudio Ranieri takie same głupie decyzje podejmuje

Komentarz

Jednak musisz przyznać, że lepiej zobaczyć w składzie Polaka niż obcokrajowca
                        Niekoniecznie. Ja np. w Wiśle wolałbym oglądać Meliksona niż
                        dajmy na to Murawskiego
                        Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                        patrząc na przeprowadzone wczoraj zmiany to każdy byłby lepszy
                        chyba tylko Claudio Ranieri takie same głupie decyzje podejmuje
                        Mnie najbardziej zadziwiło to, że Skorża powiedział w wywiadzie przedmeczowym jaką zmianę przeprowadzi po przerwie...

Komentarz

Niekoniecznie. Ja np. w Wiśle wolałbym oglądać Meliksona niż
                          dajmy na to Murawskiego

Mnie najbardziej zadziwiło to, że Skorża powiedział w wywiadzie przedmeczowym jaką zmianę przeprowadzi po przerwie...
                          I akurat tylko ta zmiana była dobra.

Komentarz

• To wrzuć sobie w avatar jakiegoś Meliksona czy innego Buncoka, a nie tego pajaca.
                            Jak powiedział stary góral
                            będzie Polska aż po Ural
                            za Uralem będą Chiny
                            was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Zamieszczone przez lans Zobacz posta
                              To wrzuć sobie w avatar jakiegoś Meliksona czy innego Buncoka, a nie tego pajaca.

To nie pajac, to Silny!

Komentarz

• Ach tak, zapomniałem. Nigdy nie śmiałbym urazić pana Silnego!
                                Jak powiedział stary góral
                                będzie Polska aż po Ural
                                za Uralem będą Chiny
                                was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

Pracuję...
                                X