Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez szewczyk dratewka Zobacz posta
    A Wisła sprowadza Izraelczyka...
    Jude, jude, jude cały Kraków

Komentarz

• Sprawa Murawskiego:
      Spodziewany transfer Rafała Murawskiego do Lecha Poznań lub Polonii Warszawa nie dojdzie do skutku. Wszystko wskazuje na to, że zamiar sprzedaży piłkarza przez Rubin Kazań był tylko sprytnym chwytem marketingowym menedżera zawodnika, kontrowersyjnego Radosława Osucha.

Rubin Kazań nie zamierza pozbywać się reprezentanta Polski. Działacze Lecha i Polonii zostali przez Osucha wprowadzeni w błąd, na co złości nie krył prezes warszawskiego klubu, Józef Wojciechowski.

- Przystaliśmy na to. Byłem gotów zapłacić ten milion. Przedstawiona mi została oferta indywidualnego kontraktu dla Murawskiego. Zgodziłem się na jego warunki i nagle okazuje się, że jego dotychczasowy klub nie jest zainteresowany sprzedażą zawodnika, że jego menedżer nie ma glejtu na to, żeby prowadzić jakiekolwiek negocjacje. To była czystej wody hochsztaplerka, gra pod publiczkę - powiedział wściekły Wojciechowski.

- Sprawy się komplikują - dodał enigmatycznie Marek Pogorzelczyk, dyrektor Lecha Poznań, który według Wojciechowskiego też zawiesił rozmowy ws. pozyskania Murawskiego.
      Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• Warta Poznań ma nową panią prezes. Bardzo bardzo fajną panią prezes

http://www.weszlo.com/news/6144
        Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• NIe ma jak info we własciwym temacie - pani prezes Ekstraklasa
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Nasza Danuta "Umyj cycki" Kowalska przetarła ścieżki. Jak mawiają feministki - kolejny bastion zdobyty.

Komentarz

• Jakże innego znaczenia nabierają te słowa
              http://www.youtube.com/watch?v=JBzN1...eature=related
              fac fideli sis fidelis

Komentarz

• Adam Kokoszka, były obrońca Wisły Kraków a obecnie zawodnik włoskiego Empoli, został wypożyczony na pół roku do Polonii Warszawa - informuje gazeta.pl.
                Zniechęcony swoją sytuacją we włoskim klubie Kokoszka deklarował chęć powrotu do Polski zastrzegając jednak, że nie wróci do Białej Gwiazdy, z którą rozstał się w bardzo niemiłej atmosferze.
                - Nie całkiem za darmo, musimy mu przecież płacić pensję. I zastrzegliśmy sobie prawo pierwokupu - powiedział cytowany przez gazeta.pl właściciel klubu z Konwiktorskiej Józef Wojciechowski.
                Czyżby już każdy odmawiał Józkowi, że ten aż Kokoszkę ściągnął?
                A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Nie wiedziałem, gdzie to dać. Myślę, że tutaj pasuje najbardziej

http://www.weszlo.com/news/6151

I komentarz:
                  Izabella (20.01.2011 09:45:22)
                  "Pyta" w tym kontekście to czasownik czy rzeczownik?"
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• nowe video Lecha: "Kolejorz. Duma i tradycja"
                    tradycja!
                    "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• W końcu to już ponad 4 lata...
                      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=_IuLf...eature=related
                        Może to o jakieś dwie dziewczynki chodzi
                        Ostatnio edytowany przez (L)ipton; 23107.

...To miasto ma bogatą kulturę i historię
                        Ja chcę tylko tutaj żyć spokojnie...

Komentarz

• Doświadczony stoper AZ Alkmaar - Kew Jaliens przyleci w poniedziałek do Krakowa. Jeśli z powodzeniem przejdzie testy medyczne, podpisze kontrakt z Wisłą. Informację potwierdzają oficjalne serwisy internetowe obu klubów.

- Jestem bardzo zadowolony z propozycji 2,5-letniego kontraktu. Z racji mojego wieku, może to być dobra okazja i interesujące zakończenie piłkarskiej kariery. To wyzwanie dla mnie i mojej rodziny. Wiem, że Wisła co roku walczy o tytuły. Chciałbym zostać mistrzem - mówi Jaliens, cytowany przez klubową stronę AZ Alkmaar.

32-letni zawodnik ma w swoim dorobku prawie 400 spotkań w Eredivisie. Jest nominalnym stoperem, choć może występować również w roli bocznego obrońcy, a nawet defensywnego pomocnika. W swojej karierze dziesięciokrotnie zagrał w reprezentacji Holandii. Między innymi na mistrzostwach świata w Niemczech oraz na olimpiadzie w Atenach.

Od 2004 roku jest piłkarzem AZ Alkmaar, z którym zdobył mistrzostwo Holandii. W bieżącym sezonie zaliczył osiem spotkań w Eredivisie i regularnie grywał w Lidze Europy.

Takiego gościa (cv) chyba u nas jeszcze nie było.
                          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Chyba w Widzewie(?) swego czasu był Uli Borowka - CV miał lepsze

Komentarz

• Co by nie mówić, jeżeli zapowiadane transfery dojdą do skutku (Jaliens, no i wcześniej wspominani Cvetan Genkov i Maor Melikson), to będą to solidne wzmocnienia, przynajmniej na papierze. Chyba zatrudnienie zagranicznego dyrektora sportowego było dobrym posunięciem..

Komentarz

• To chyba mało kto z Was pamięta, że w Szczecinie mieliśmy króla strzelców MŚ Po Wiśle można było się spodziewać holenderskiego kierunku transferów, inaczej byłbym zdziwiony.
                                "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                                hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

Pracuję...
                                X