Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeżeli Wisła rzeczywiście dostała ok.4 mln euro za Brożków to nie ma się co dziwić, ze ich puścili. Wydaje się, że Turcy trochę przepłacili bo bliźniak obrońca-pomocnik jest wart najwyżej z 0,5, a i cena napastnika myślę, że w innym przypadku byłaby niższa niż 2 mln. Nie mniej informacja dla nas dość dobra, bo Brożek (napastnik) gwarantował zawsze +10 ligowych bramek, a w tym momencie jest szansa, że do Wisły moze trafić jakiś niewypał na zastępstwo
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
      Prezydent Trabzonsporu potwierdziły transfer i wskazał sumę niecałych 4 mln euro. Z czego 2 Wisła ma dostać do końca stycznia, a dwa po zakończeniu sezonu
      No prosze. Znaczy nic nie bedzie w stanie mnie juz zdziwic. Werder czy ktos stamtad traci swojego najlepszego strzelca za 2mln euro, a tu za dwoch Brozkow z buraczanej ligi daja 4mln. Na szczescie to nie moj problem .
      Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• No proszę, jak na razie wszystko idzie po naszej myśli. Lech sprzedaje Peszkę, a Wisła dwie podpory drużyny. I jak tu nie zdobyć mistrzostwa?

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Podobno Sobota o krok od Wisły. Ciekawy transfer.

Komentarz

• W razie sprzedazy Żetona do Turcji, jednym z wzmocnień Jagiellonii ma byc... Bartuś Grzelak

Czyzby juz mu sie znudzila gra na "zachodzie"?
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Luke Zobacz posta
              No proszę, jak na razie wszystko idzie po naszej myśli. Lech sprzedaje Peszkę, a Wisła dwie podpory drużyny. I jak tu nie zdobyć mistrzostwa?
              Na razie sprzedają, ciekawe kogo kupią...żeby się nie okazało, że ta wyprzedaż wyszła im na dobre, bo przy naszych "zakupach"....
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Moim zdaniem to właśnie Wisła będzie najgroźniejszym rywalem w walce o tytuł i odejście Brożków jest świetną informacją. Bądź co bądź były to ważne punkty drużyny. Osłabienie Lecha też cieszy, choć Lechowi trzeba oddać, że robi niezłe transfery, więc trzeba poczekać kogo kupią na miejsce Peszki. Jakby Jaga jeszcze sprzedała Grosika, to teoretycznie wszystko układołoby się pod nas. Ale teoria nie zawsze idzie z praktyką. Jak chcą być mistrzami, muszą ruszyć z kopyta (Cracovia,Polonia,Śląsk,Bełchatów,Ruch,Zagłębie). To pierwsze 6 kolejek, z czego 4 mecze są u siebie, jak dla mnie bilans 4-2-0 to absolutne minimum jeśli marzymy o tytule.
                -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Pawełek też już w Turcji . Nie myślałem nigdy że będę się cieszył z jego odejścia , ale po rudzie jesiennej można powiedzieć śmiało że to spore osłabienie Wisły .

Komentarz

• Akurat co do Pawełka to nigdy nie spodziewałam się że pójdzie gdzieś za granicę. Potrafi wybronić jakieś niesamowite strzały ale też czasem puszcza niezłe "babole".
                    Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• Zamieszczone przez nicole91 Zobacz posta
                      Akurat co do Pawełka to nigdy nie spodziewałam się że pójdzie gdzieś za granicę. Potrafi wybronić jakieś niesamowite strzały ale też czasem puszcza niezłe "babole".
                      O to to. Podobno miał dobrą rundę, ale szacunek dla tego kto go sprzedał. Te babole zdarzają mu się nie tak znowu czasem .

Komentarz

• Mnie dziwi, że poszedł do 16 zespołu ekstraklasy tureckiej... zapewne na kasę poleciał, a niedługo ta sama historia co z Bieniukiem - spadek, słuch zaginie, po czym wróci w łaski do Polonii Bytom.

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
                          O to to. Podobno miał dobrą rundę, ale szacunek dla tego kto go sprzedał.
                          Nikt go nie sprzedał, kontrakt mu się skończył.

Komentarz

• Wyczytałem to dziś . W takim wypadku mogę zrozumieć, że turecki beniaminek bierze go za darmo.

Komentarz

• No i Wołąkiewicz w Lechu.
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• @Huxley od Lecha/Amiki dzieli go kilkaset tysięcy zł, więc jeszcze go tam nie ma ;]

Dla tęskniących za Polską piłką w sobotę odbędzie się Amber Cup w Słupsku zagrają:
                                Lechia Gdańsk(skład będzie podany jutro)
                                Śląsk Wrocław(Sebastian Mila, Remigiusz Jezierski, Tadeusz Socha, Waldemar Sobota, Piotr Ćwielong, Marek Gancarczyk, Wojciech Kaczmarek i Dawid Abramowicz. Drużynę poprowadzą Paweł Barylski, Łukasz Czajka i Tomasz Hryńczuk)
                                Wisła Kraków Oldboys(między innymi Szymkowiak, Kuźba, Frankowski)
                                Puma Stars(zespół złożony z piłkarzy grających w ekstraklasie, mających podpisane umowy z firmą Puma)
                                Ekstraklasa Stars(zespół złożony z piłkarzy ekstraklasy)
                                Lambada(drużynaprowadzona przez Mateusza Borka w składzie wystąpią m.in.: Rafał Murawski, Grzegorz Szamotulski, Piotr Świerczewski, Kamil Grosicki)
                                Gryf Słupsk(najmocniejszy skład)
                                Zwycięzca turnieju regionalnego (piątek)

Transmisję przeprowadzi stacja Orange Sport Info(więc transmisja również przez internet) w godzinach 14:00-19:30
                                Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X