Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W polskiej sa trzy rundy - jesienna, wiosenna i zielonostolikowa, ta ostatnia decyduje o tym kto zostanie a kto leci...
    Per aspera ad astra.

BKS JAGIELLONIA

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
      Paranoja.

Ja się tak za każdym razem zastanawiam jak oni to we Włoszech zrobili, że bez zbędnego pieprzenia się wywalili kilka drużyn ot tak. Tak na poważnie to ja nie kumam, jest decyzja o degradacji od kilku miesięcy, co za problem to zorganizować: decyzja- odwołanie- apelacja i koniec, dla mnie na wszystko góra miesiąc.

Dla mnie, dla Ciebie i wielu innych. Niestety nie tych na górze.

https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Fajnie widzieć dzisiejszą mine znajomego, który niemal ułożył sobie wakacje pod wyjazd na Arka- KSP (kibic Czarnych) I jeszcze mnie wrabiał, żebym się z nim wybrał- "to tak niedaleko od Chałup, co ci szkodzi", haha, tośmy sobie pojechali

Co nie zmienia faktu, że ogólnie nie ma się z czego śmiać. Brak słów.
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
          Dla mnie, dla Ciebie i wielu innych. Niestety nie tych na górze.

jakby wszystko było jasne i przejrzyste, to nie byłoby na czym trzepać pokątnej kapuchy

a tak, raz tak, raz siak

jak się da, to się da
          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
            Paranoja.

Ja się tak za każdym razem zastanawiam jak oni to we Włoszech zrobili, że bez zbędnego pieprzenia się wywalili kilka drużyn ot tak. Tak na poważnie to ja nie kumam, jest decyzja o degradacji od kilku miesięcy, co za problem to zorganizować: decyzja- odwołanie- apelacja i koniec, dla mnie na wszystko góra miesiąc.
            We Włoszech nie ma takiej tradycji sądowania się i rzeźbienia w gównie do upadłego. W trybunałach europejskich to - jak myslisz - z jakiego kraju najwięcej spraw jest?

Komentarz

• O tym, czy liga rozpocznie się z opóźnieniem Komisja ds. Nagłych PZPN zdecyduje w czwartek, gdyż w środę nie było na posiedzeniu przedstawicieli Canal+. Komisja zdecydowała jednak o tym, że... zostanie rozegrany baraż o prawo gry w ekstraklasie.
              Kuriozalny baraż rozegrany zostanie pomiędzy... Jagiellonią Białystok i... Piastem Gliwice.

Po decyzji Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim w ekstraklasie zagra zdegradowane przez Polskiego Związku Piłki Nożnej Zagłębie Lubin, zaś w I lidze, a nie II lidze występować będzie Widzew Łodź.
              Te decyzje oznaczają, że w I lidze zagra Arka Gdynia, która przed rozpoczęciem rozgrywek "awansowała" i "spadała" już cztery razy.

Kiedy miałby być rozegrany baraż pomiędzy Jagiellonią i Piastem i dlaczego jest on potrzebny? Nie wiadomo, ale Komisja bierze pod uwagę, że odwołać od wyroku może się Korona Kielce i także pozostanie w ekstraklasie.

W tej sytuacji niemal pewne jest, że w czwartek zapadnie decyzja o przesunięciu terminu rozpoczęcia rozgrywek ekstraklasy i I ligi...
              Ale wydumali

Chociaż sytuacja jest taka, że tak źle i tak niedobrze.

Komentarz

• PZPN i wydział dyscypliny nie ma praktycznej żadnej mocy decyzyjnej. Mamy chore prawo i przepisy. Jestem przeciwnikiem istnienia w sądownictwie drugiej instancji, ale nawet jeśli ją uznać to po decyzji WD klub powinien się odwołać w ciągu tygodnia, jeśli decyzja będzie podtrzymana to jest ona prawomocna i koniec. Tymczasem ona niby jest ostateczna, ale w pzpn wiedzą że trybunał przy PKOL i tak tą decyzję może uchylić. Jaki to ma sens? Pewnie gdyby trybunał podtrzymał decyzję Widzew odwoływałby się do FIFY czy innej UEFY i w końcu ktoś by anulował degradację. We Włoszech zdegradowano za jednym zamachem, a u nas czeka się na dane z prokuratury które spływają do pzpn miesiącami, raz o jednym klubie raz o drugim.

Byłem za tym żeby karać kluby, teraz już jestem tego przeciwny. U nas się nie da. Po prostu.
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                  Fajnie widzieć dzisiejszą mine znajomego, który niemal ułożył sobie wakacje pod wyjazd na Arka- KSP (kibic Czarnych) I jeszcze mnie wrabiał, żebym się z nim wybrał- "to tak niedaleko od Chałup, co ci szkodzi", haha, tośmy sobie pojechali

Co nie zmienia faktu, że ogólnie nie ma się z czego śmiać. Brak słów.
                  Ty sie nie smiej, bo po opublikowaniu terminarzu tez chcialem jechac na tydzien do Trojmiasta, ale cos mnie tknelo, ze Korone moge wstawic za Arke... Duzo sie nie pomylilem. Jak maja przesuwac kolejke, to niech jutro przesuwaja, bo znajac tych dziadow z pzpn-u to dadza komunikat w piatek, kiedy bede w polowie trasy. Ja p....le

Orientuje sie ktos, co stanie sie, jezeli dojdzie do barazu Piast - Jaga? Beda od nowa robic terminarz?

Komentarz

• 90minut.pl pisze, że przełożone będą tylko 3 pierwsze mecze z udziałem Jagi, Piasta i Arki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
                      We Włoszech nie ma takiej tradycji sądowania się i rzeźbienia w gównie do upadłego. W trybunałach europejskich to - jak myslisz - z jakiego kraju najwięcej spraw jest?
                      Że od nas?

Komentarz

• No raczej.

Komentarz

• We Włoszech zdegradowano JEDEN klub, reszta dostała po kieszeni i punkty ujemne.
                          W tym momencie przy tej skali burdelu przychylam się do zdania Bońka - zostawić kluby w spokoju, wziąć się za osoby fizyczne. Dokładnie tak jak we Włoszech, gdzie poza degradacją Juventusu i ujemnymi punktami dla kilku klubów, pozostałe sprawy rozpatrywane były na zasadzie procesów karnych w stosunku do działaczy.

Problem załatwiono w bodaj 3 tygodnie.

Inna sprawa że tak jak napisał Tuzin, żaden ukarany klub nie odwołał się chyba od nałożonej kary. zycie potoczyło się dalej, Juve znów jest w Serie A, katastrofy nie odnotowano.

A tymczasem...
                          Prezes Korony Kielce Adam Żak nie chciał komentować środowych decyzji Trybunału Arbitrażowego ds Sportu przy PKOl w sprawie afery korupcyjnej. Zapowiedział jednak na piątek złożenie do tej instancji odwołanie od decyzji Związkowego Trybunału Piłkarskiego o degradacji Korony o jedną klasę rozgrywek
                          http://ekstraklasa.wp.pl/wiadomosc.h...iada-odwolanie

Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

• Zamieszczone przez Filus Zobacz posta
                            90minut.pl pisze, że przełożone będą tylko 3 pierwsze mecze z udziałem Jagi, Piasta i Arki.
                            To sobie powiedział kilka minut temu jakis dziennikarzyna na tvp sport.
                            Vukovic jazda z kurvvwami!

"Odbieram ciche brawa mianstreamu, głośne propsy z podziemia"

Komentarz

• no niezupełnie było tak, jak piszecie i nie bardzo widzę głębszy sens pisania o rzekomo pieniackim charakterze Polaków przy tym w przeciwieństwie rzekomo do Włochów

Juventus jak najbardziej i owszem odwoływal sie aż do złożenia pozwu przeciwko związkowi w sądzie cywilnym włącznie ( nie pamietam , czy ostatecznie doszło do złożenia pozwu, ale Juve tak się odgrażało przynajmniej na bank a wówczas FIFA groziła , że wykluczy Włochów (kluby i reprę )ze wszystkich rozgrywek jeśli to Juve rzeczywiście uczyni )

inne kluby tez się odwoływaly zresztą - mniej lub bardziej skurtecznie
                              Ostatnio edytowany przez Fizi; 1868.
                              "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Ok Fizi, co nie zmienia faktu że tam sprawę załatwiono góra w miesiąc.
                                U nas ciągnie się już trzeci rok, najmarniej...

Komentarz

Pracuję...
                                X