Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ekstraklasa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeżeli Profus jest naprawdę managerem Jankowskiego to nie mam pytań
    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Trzeba przyznac ze chlopcy z "weszlo" jada na grubo. Z niecierpliwoscia czekam na "smaczki" Kowala w Cafe Futbol
      Swoja droga nagroda dla tego chlopaka to faktycznie przegiecie, a kontekst menadzersko - redaktorski... no comment...

Komentarz

• nawet jeżeli managerem grajcara jest jakiś Marian z polskiego bieguna to i tak nie ma to znaczenia. Faktem jest iż dzisiaj po raz pierwszy usłyszałem o owym piłkarzu!!! nawet oglądając transmisje meczy co tydzień nie utkwił mi specjalnie w pamięci, można powiedzieć że przebiegł przez chwilę przed oczyma
        My Seo blog - pozycjonowanie stron

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
          Trzeba przyznac ze chlopcy z "weszlo" jada na grubo. Z niecierpliwoscia czekam na "smaczki" Kowala w Cafe Futbol
          Szczerze mówiac ja też, bo galę transmitował Polsat. Ciekawe czy Kowal okaże się totalnym kozakiem i coś tam powie, czy temat przemilczą, bo PN to ich partner.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
            Ja propo transferów to radzę zwrócić uwagę na Macieja Jankowskiego. W Chorzowie słychać głowy, że bardziej utalentowany od Sobiecha. Do tego chłopak z Warszawy, a wszystko co od Nas lub z okolic to ostatnio się sprawdza tylko podbija kluby innych lig jak Lewandowski, Majewski czy Kiełb. Oczywiście był u nas testowany i uznany za słabego ( to chyba nikogo nie dziwi i wcale nie mam tu na myśli umiejętności tego piłkarza ). Póki co 3 bramki, 6 meczów w pierwszym składzie + ogony. Bilans niezły i umiejętności ponoć też.

Mam nadzieję, że za dwa sezony nie będzie strzelał np. dla krakowskiej Wisły
            Transfery - 449 strona jakby ktoś szukał potwierdzenia

Na nagrodę nie zasłużył, ale pokazał więcej niż np. Kucharczyk to tak w gwoli ścisłości. Zresztą co chłopak temu winny. Robi się na Niego nagonkę, bo Profus wykorzystuje wpływy by wypromować chłopaka.

I teraz jest trochę pod presją udowodniania tak jak było z niektórymi powołaniami od Leo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
              Szczerze mówiac ja też, bo galę transmitował Polsat. Ciekawe czy Kowal okaże się totalnym kozakiem i coś tam powie, czy temat przemilczą, bo PN to ich partner.
              Ten szit byl na polsacie? To pieknie robi sie coraz ciekawiej.
              Pewnie w tym tygodniu wyjatkowo go nie zaprosza

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
                Transfery - 449 strona jakby ktoś szukał potwierdzenia

Na nagrodę nie zasłużył, ale pokazał więcej niż np. Kucharczyk to tak w gwoli ścisłości. Zresztą co chłopak temu winny. Robi się na Niego nagonkę, bo Profus wykorzystuje wpływy by wypromować chłopaka.

I teraz jest trochę pod presją udowodniania tak jak było z niektórymi powołaniami od Leo.
                Nagonka jest raczej na PN jak najbardziej słuszna , chłopak dostał rykoszetem ale za to może podziękować menadżerowi .

Komentarz

• Przerwa teraz jest, więc czas na podsumowanie rundy jesiennej
                  Ale o wypowiedzi Wróbla nie wspomniano
                  Ostatnio edytowany przez emse; 4704.

Komentarz

• Józek zwariował do reszty .
                    " Polonia Warszawa jest bliska pozyskania Macieja Mielcarza z Widzewa Łódź. Właściciel drużyny, Józef Wojciechowski, ma podobno dość częstych kiksów Michała Gliwy i Sebastiana Przyrowskiego, przez które jego zespół stracił w tej rundzie sporo punktów. Wciąz grać nie może, i raczej w Polonii już nie będzie, Arkadiusz Onyszko. Receptą na problemy między słupkami ma być zatem Mielcarz. "

Komentarz

• W Łodzi to chyba bardzo kibicują temu transferowi

Bo sam Mielcarz jest tak samo marny jak "o mało co nie piłkarz Tottenhamu" i ten cały Gliwa.

Nie widze Polonii w Lidze Mistrzów z Mielcarzem w bramce.
                      Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• A ja jej nie widzę nawet bez Mialcarza i nawet z Messim,Ronaldo i Higuainem w składzie.Po prostu tam nie ma klimatu do piłki,a piłkarze też nie będą umierać za ten klub...
                        ZMIENIĆ TEJ TRADYCJI NIC NIE JEST W STANIE,LEGIA BYŁA JEST I WIELKA POZOSTANIE! (L)

Komentarz

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
                          komuś się pomyliło, bo menedżerem Jankowskiego jest zupełnie kto inny
                          http://menedzer-staniszewski.pl/
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                            komuś się pomyliło, bo menedżerem Jankowskiego jest zupełnie kto inny
                            Nie Raffi. Tam jest jedynie napisane, że pośredniczyli w transferze Janowskiego do Ruchu!

Komentarz

• Poszperaj na stronie ( i na innych), a znajdziesz duzo więcej
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                                Poszperaj na stronie ( i na innych), a znajdziesz duzo więcej
                                Słusznie - masz rację!
                                http://www.transfermarkt.de/de/macie...er_154076.html

Komentarz

Pracuję...
                                X